06:07 2 min. Remigiusz Gazda #9 Wysoko uniesiony kij
08:45 2 min. Dawid Kruczek #10 Trzymanie przeciwnika
21:31 2 min. Jakub Gimiński #21 Trzymanie przeciwnika
33:53 2 min. Petr Lipina #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:51 2 min. Wojciech Wojtarowicz #85 Trzymanie przeciwnika
41:51 2 min. Marcin Jaros #32 Zahaczenie
46:04 2 min. Jakub Gimiński #21 Opóźnianie gry
50:28 2 min. Dawid Kruczek #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:16 2 min. Marek Modrzejewski #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec meczu, Unia wygrywa 5:0.
60 min. - 30 sekund do końca, wznowienie w tercji gości.
59 min. - Kryniczanie już do końca meczu będą grać w liczebnej przewadze.
58 min. - Pierwsza dobra interwencja Manisty po strzale Maczugi z okolic środkowej strefy lodowiska.
56 min. - Manista za Witka.
56 min. - GOL! 5:0! Kolejny gol, tym razem jego autorem Barinka.
54 min. - GOL! 4:0! Ładna akcja Gabrisza, wystawił gumę Wojtarowiczowi a ten dopełnił formalności.
52 min. - GOL! 3:0! Krążek po strzale Wojtarowicza wturlał się do bramki.
51 min. - Trener Korenkow bardzo przeżywa to spotkanie.
51 min. - Dobra kontra kryniczan, Majoch bliski pokonania Witka.
49 min. - Gimiński wyjeżdża z ławki kar.
45 min. - GOL! 2:0! Bepierszcz po raz drugi przegrywa pojedynek sam na sam, ale dobrze ustawiony był Kalinowski i podwyższył prowadzenie.
44 min. - Goście nie stworzyli żadnego zagrożenia w czasie gry w przewadze.
43 min. - Zabawił się Janin z Wojtarowiczem, ryzykowne to było, ale efektowne.
42 min. - Dynamiczny rajd Pesty w wyniku którego na ławce kar ląduje Jaros.
41 min. - Zakończyła się kara Wojtarowicza.
41 min. - Pierwszy bulik w tej tercji dla Krynicy.

Statystyka strzałów celnych w drugiej tercji: 22-5
40 min. - Jakesz ofiarnie blokuje strzał Myjaka.
39 min. - GOL! 1:0! Adamus wrzuca gumę, Stachura zmienia tor lotu i w końcu gospodarze zdobyli bramkę.
37 min. - Unia w pełnym zestawieniu.
36 min. - Kontra Unii w czasie gry w czwórkę, Bepierszcz nie wykorzystuje okazji sam na sam. Świetna dziś dyspozycja Janina.
34 min. - Goście po raz pierwszy w przewadze.
33 min. - KTH ponownie się wybroniło. Kiryłł Korenkow mocno zagrzewa podopiecznych Błażowskiego do walki.
32 min. - Modrzejewski w tempo dograł do Adamusa, ten drugi strzelił obok bramki, chwilę później próbował Nowotarski z niebieskiej również bez skutku pożądanego przez Unię w postaci bramki.
31 min. - Unia zagra w przewadze, Pesta na ławce kar.
28 min. - Cała formacja defensywna kryniczan leżała na lodzie, łącznie z Janinem, Rożański z backhandu nie zdołał jednak umieścić krążka w siatce.
27 min. - Urbańczyk źle wyprowadził akcje i mamy zakazane uwolnienie.
26 min. - Bryła zrobił potężny zamach, oddał strzał, ale obrońca gospodarzy podbił krążek i w dalszym ciągu bez bramek dzisiaj.
24 min. - Unia ponownie nie zdołała wykorzystać przewagi.
24 min. - Lipina wprost w Janina, ale warto odnotować dobrą postawę w bramce golkipera KTH, dobrze przesunął się do prawego słupka i po raz kolejny świetnie interweniował.
22 min. - Kruczek w zamieszaniu podbramkowym, wybronił gości od straty gola blokując krążek zmierzający do bramki.
22 min. - Majoch z lewego skrzydła, Witek odbija krążek.
21 min. - Rozpoczęła się druga tercja meczu.

Statystyka strzałów celnych po pierwszej tercji: 23-4
20 min. - Ależ była szansa dla krynickiej ekipy, Pesta sam przed bramką nie trafia czysto w krążek, znakomita okazja.
17 min. - Trwa bombardowanie bramki KTH, chyba kwestią czasu jest pierwszy gol dla gospodarzy.
14 min. - Lipina zjeżdża do środka, Janin ponownie broni. Jak na razie dobry mecz rosyjskiego bramkarza.
11 min. - Wojtarowicz dwukrotnie z okolic prawego bulika, Janin nie daje się zaskoczyć. Goście ponownie się wybronili grając w czwórkę.
10 min. - Nowotarski wrzuca krążek pod bramkę, tor lotu zmienia Modrzejewski, ale Janin pewnie na swoim posterunku.
9 min. - Kryniczanie wybronili grę w osłabieniu, lecz mamy sygnalizowaną karę ponownie dla KTH.
8 min. - Błąd Połącarza na niebieskiej, kryniczanin przyjmuje krążek i wybija go do tercji oświęcimian.
7 min. - 1:10 do końca wykluczenia Gazdy.
5 min. - Drużyny w pełnych zestawieniach.
3 min. - Spięcie między Gimińskim a Stachurą i przez dwie minuty zagramy 4 na 4.
1 min. - Jaros wprost w Janina.
1 min. - Pierwszy krążek dla przyjezdnych.