01:39 2 min. Mateusz Adamus #38 Przeszkadzanie
03:34 2 min. Jakub Jaskólski #17 Zahaczenie
05:18 2 min. Michał Kasperczyk #11 Zahaczenie
11:35 2 min. Łukasz Kulik #43 Uderzanie kijem
28:04 2 min. Peter Tabaček #55 Wysoko uniesiony kij
30:32 2 min. Rafał Cychowski #7 Trzymanie kija przeciwnika
32:22 2 min. Marcin Jaros #32 Rzucenie na bandę
42:11 2 min. Marcin Jaros #32 Zahaczenie
49:39 2 min. Adam Jaskólski #19 Rzucenie na bandę
50:18 2 min. Jarosław Dołęga #29 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:26 2 min. Łukasz Podsiadło #20 Zahaczenie
Koniec meczu. Wesołych Świątk dla wszystkich.
59 min. - GOOOL! 6:3! Dołęga przegrał pojedynek sam na sam z Fikrtem, ale w odpowiednim miejscu i czasie znalazł się Szewczyk, który dobił gumę do pustej bramki.
57 min. - Sosnowiczanie w komplecie.
56 min. - Na razie oświęcimianie bez ładu i składu rozgrywają ten zamek.
55 min. - Podsiadło zahaczył Tabaczka i zarobił dwie minuty.
52 min. - GOOOL! 6:2! Gabryś potężny strzał z niebieskiej i Elżbieciak był bezradny.
51 min. - Dołęga dwie minuty kary, również faulował Piotrowicza. 81 sekundy zagrają oświęcimianie w podwójnej przewadze.
50 min. - Dwie minuty dla Adama Jaskólskiego. Faulował właśnie Piotrowicza.
47 min. - Ależ aktywny jest Piotrowicz. Chłopak ma wielką ochotę do gry.
45 min. - GOOOL! 5:2! Piotrowicz sprytnym strzałem z zerowego kąta pokonuje Elżbieciaka.
45 min. - Unia już w komplecie.
44 min. - Sosnowiczanie nie potrafią znaleźć sposobu na Michala Fikrta.
43 min. - Jaros zarobił dwie minuty. Twardo gra dzisiaj Maliniak.
41 min. - Dołęga próbował zaskoczyć Fikrta, ale ten jest już czujny.
41 min. - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

39 min. - Jaros dostał ładnie podanie od Połącarza i wyjechał sam na sam z Elżbieciakiem. Maliniak zdołał położyć na lodzie sosnowieckiego golkipera, ale nie trafił do siatki. W ostatnim momencie kij podbił mu Elżbieciak.
38 min. - Kocioł pod bramką Fikrta, ale Marcin Kozłowski nie trafił w dogodnej sytuacji.
36 min. - Ależ szczęście Elżbieciaka. Najpierw strzelał Różański, poprawiał Piotrowicz, a Rzeszutko przeniósł krążek nad poprzeczką.
35 min. - Sporo niedokładności w szeregach obu drużyn
33 min. - Sosnowiczanie w komplecie. Na ławkę kar wędruje Jaros.
31 min. - Na ławkę kar wędruje Rafał Cychowski. Szansa dla oświęcimian.
30 min. - Różański strzelił z bekhendu, ale krążek zatrzymał się na poprzeczce!
29 min. - Wymiana bodików między Cychowskim a Tabaczkiem. Słowak wędruje na ławkę kar.
25 min. - Nowak opuszcza swój posterunek. Wchodzi Michał Elżbieciak!
25 min. - GOOOL! 4:2! Piotrowicz ładnie pociągnął z nadgarstka. Guma trafiła w okienko!
24 min. - "Jakie uwolnienie" - krzyczy Krzysztof Podsiało. Trener Zagłębia zbiera brawa od oświęcimskiej publiczności.
24 min. - GOOOL! 3:2! Tym razem krążek do własnej bramki pakuje działo. Bramka zapisana na konto Różańskiego, który próbował zagrywać do Piotrowicza.
22 min. - GOOOL! 2:2! Błąd Nowaka. Krążek przechwytuje Tabaczek i zagrywa do Sarnika, a ten po prostu musiał umieścić krążek w siatce.
21 min. - GOOOL! 1:2! Cychowski do Dołęgi, a ten spokojnym strzałem w akcji 2 na 1 pokonuje Fikrta.
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę.

W przerwie odśpiewano sto lat dla prezesa honorowego oświęcimskiego klubu Adama Klęczara. Jutro obchodzi imieniny.

20 min. - Jaros! Ale broni Nowak.
19 min. - GOOOL! 1:1! Nowak nie zdołał złapać krążka po uderzeniu Sarnika. Guma znalazła się przed bramką, a lisim sprytem wykazał się Tabaczek, który doprowadził do wyrównania.
18 min. - Ładna akcja Piotrowicza i Adamusa. Ten drugi wypatrzył jeszcze Jarosa, ale jego strzał był niecelny. Zabrakło kilku centymetrów.
16 min. - Znów akcja duetu Tabaczek - Jakubik, ale temu drugiemu odskoczył krążek.
14 min. - Goście w komplecie. Unia tylko raz zagroziła bramce Fikrta. Idealnego podania Tabaczka nie wykorzystał Jakubik.
12 min. - Rzeszutko szarżował, ale został nieprzepisowo powstrzymany przez Kulika. Dwie minuty kary dla sosnowieckiego defensora.
12 min. - Z tafli wieje nudą. Majoch dalej opatrywany w boksie.
10 min. - Majoch dostał porządnego bodiczka od Kasperczyka. Młody zawodnik z trudem zjeżdża z lodu.
6 min. - Jak na razie mecz przypomina ślizgawkę. Błąd defensywy i Kasperczyk wędruje na ławkę kar.
5 min. - Biało-niebiescy bez pomysłu na rozegranie zamka.
4 min. - Kara dla Jaskólskiego. Szansa dla oświęcimian.,
4 min. - GOOOL! 0:1! Kuc strzałem po lodzie z okolic linii niebieskiej pokonuje Fikrta.
2 min. - Marcin Kozłowski zalicza pudło sezonu. Nie trafił z dwóch metrów do pustej bramki...
2 min. - Kara dla Adamusa i sosnowiczanie zagrają w przewadze.
1 min. - Zaczynamy ostatnie ligowe spotkanie w tym roku.
#15 Tomasz Kwadrans PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Marek Modrzejewski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#89 Piotr Sarnik PS 1 1 1 0 2 1 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#59 Paweł Skrzypkowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Wojciech Stachura ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#35 Sebastian Stańczyk B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Peter Tabaček ŚR 1 1 1 0 2 1 2 1 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Adam Żogała LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Zagłębie Sosnowiec
#94 Michał Elżbieciak B 2 3.38 20 20 0 0 0 0 90.00 35:28 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#30 Bartłomiej Nowak B 4 9.78 22 22 0 0 0 0 81.82 24:32 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#37 Sebastian Baca PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Rafał Cychowski ŚR 0 1 1 0 1 -1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Jarosław Dołęga PS 1 1 1 0 2 -1 2 1 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Kamil Duszak PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Michał Działo LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0