13:36 2 min. Zane Kalemba #30 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:05 2 min. Mariusz Jakubik #10 Uderzanie kijem
28:06 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Wysoko uniesiony kij
31:43 2 min. Artur Gwiżdż #8 Atak łokciem
32:53 2 min. Siarhiej Chamko #63 Uderzanie kijem
33:34 2 min. Andrej Prokopczik #29 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:34 2 min. Tomasz Połącarz #23 Atak kijem trzymanym oburącz
46:49 2 min. Siarhiej Chamko #63 Zahaczenie
Karne 2-0: Brown, Chwedoruk.

Za chwilę seria rzutów karnych.

W dodatkowym czasie gry przeważali oświęcimianie. Jednak Kalemby nie pokonali Rzeszutko, Kasperczyk i Tabaczek.

Koniec III tercji pora na dogrywkę.
57 min. - Jacek Płachta bierze czas, jego podopieczni troszkę się "zagotowali".
56 i 57 min. - Magiczne 26 sekund oświęcimian! 2:2! Najpierw Stachura, a później Różański i mamy w Satelicie remis.
53 min. - Teraz Cescon w poprzeczkę. Cóż, gdyby nie Michal Fikrt, to oświęcimianie przegrywaliby znacznie wyżej.
49 min. - Gdy na ławce kar był Chomko w poprzeczkę trafił Różański.
Problemy z serwerem, ale wracamy z powrotem do Katowic.
42 min. - GOOOL 2:0!Oświęcimianie nie zdołali wybić krążka z tercji i przejął go Mateusz Bepierszcz. Wychowanek Mazowsza Legii Warszawa uderzył z klepy, guma odbiła się od słupka, a następnie od parkanów interweniującego Fikrta i wpadła do siatki.
41 min. - Biało-niebiescy w komplecie.
Zaczynamy III tercję.

Koniec II tercji. W Katowicach kibice mogą zobaczyć naprawdę bardzo ciekawe widowisko.
39 min. - Dużo twardej, ale też niedokładnej gry. Na ławkę kar wędruje Połącarz.
36 min. - Bepierszcz... jak on mógł tego nie trafić. 100 procentowa sytuacja, wystarczyło posłać krążek pod poprzeczkę, a nie w rozpaczliwie interweniującego Fikrta.
35 min. - Frontalna ofensywa katowiczan trwa w najlepsze Fikrt jest w sporych opałach.
34 min. - Do Chomki dołącza Prokopczik i katowiczanie przez 70 sekund będą grali w 5 przeciwko 3 oświęcimian.
33 min. - Oświęcimianie również zarobili karę. Chomko, rozgrywający dzisiaj słabe spotkanie, dał się sprowokować Cesconowi.
32 min. - Gwiżdż wędruje na ławkę kar.
29 min. - GOOOL 1:0! Niewykorzystane sytuację się mszczą. Na ławkę kar powędrował Bepierszcz, a katowiczanie skontrowali. Brown pomknął prawym skrzydłem wystawił krążek Komorskiemu, a ten pokonał Fikrta.
28 min. - Ależ mecz. Łucznikow zmarnował dwie doskonałe okazje.
28 min. - Tabaczek... krążek po jego uderzeniu zatańczył na linii bramkowej. Nie miał go kto dobić. Jakubik nie zdążył dojechać i przystawić łopatki kija.
28 min. - Kąśliwe uderzenie Rzeszutki, ale Kalemba dobrze odbija krążek.
27 min. - Kolejna niewykorzystana okazja, tym razem Komorski miał problem z wykończeniem akcji.
26 min. - Idealna pozycja strzelecka Frączka, ale ten... nie trafił w krążek. Takie sytuacje trzeba wykorzystywać.
25 min. - Stachura strzał z bulika, ale katowicki bramkarz świetnie gra na parkanach.
24 min. - Adamus próbował pokonać Kalembę strzałem w krótki róg, ale Kalemba czujny.
23 min. - Napór katowiczan nie słabnie, bliski szczęścia Guzik.
22 min. - Słupek ratuje Fikrta, strzelał Wiecki.
22 min. - Akcja 2 na 1. Stachura do Adamusa, ale "Bercik" został powstrzymany przez defensora i to w ostatniej chwili.
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę. Jakubik już na lodzie.

20 min. - Nikolov podaniem odnalazł wychodzącego na czystą pozycję Wojtarowicza, jednak "Wojtar" przegrał próbę nerwów z Kalembą. Inna sprawa, że strzał 32- letniego skrzydłowego był daleki od ideału.
19 min. - I do końca tercji katowiczanie będą grali w przewadze. Na ławkę kar za uderzanie wędruje Jakubik.
18 min. - Guzik do Popko, a Amerykanin był bliski szczęścia.
17 min. - Katowiczanie w komplecie i od razu mieli dogodną sytuację. Strzał z korytarza międzybulikowego Jareda Browna świetnie broni Fikrt.
16 min. - Połącarz z niebieskiej, ale jego strzał został podbity.
15 min. - Chomko, ale białoruski napastnik ma źle nastawiony celownik.
14 min. - Kalemba podciął Różańskiego i zarobił dwuminutowe wykluczenie.
13 min. - Drzewiecki... i nie ma gola. Wychowanek Stoczniowca Gdańsk nie zdołał podnieść krążka nad leżącym Fikrtem.
12 min. - Unia już w komplecie.
12 min. - Bychawski spod linii niebieskiej, tor lotu krążka zmienia Bepierszcz, ale Fikrt jest czujny.
11 min. - Podopieczni Jacka Płachty również mają problemy z założeniem zamka.
10 min. - Teraz katowiczanie zagrają w przewadze, na ławkę kar wędruje Jarosław Rzeszutko.
9 min. - Różański, ale nieczysto trafił w krążek.
7 min. - Adamus... potężna bomba z lewego skrzydła, ale krążek mija prawy słupek katowickiej bramki.
7 min. - Katowiczanie już w komplecie. Biało-niebiescy nie zdołali stworzyć zagrożenia pod bramką Kalemby.
6 min. - Prosty błąd Wojciecha Wojtarowicza, który nie zdołał utrzymać krążka w tercji.
6 min. - Zadziorni są katowiczanie, którzy dobrze się bronią i wybijają krążek z własnej tercji.
5 min. - Oświęcimianie zagrają w przewadze, na ławkę kar wędruje Luke Popko.
4 min. - Ładny strzał Rzeszutki, broni Kalemba.
2 min. - Dobre tempo w pierwszych minutach.
1 min. - Nie doszedł krążek do Popki i mamy uwolnienie
1 min. - Zaczynamy. Pierwszy bulik dla biało-niebieskich.

W ekipie z Oświęcimia brakuje kontuzjowanego Jerzego Gabrysia (złamany kciuk) i Marka Modrzejewskiego (uraz barku). Urazy barku leczą także zawodnicy HC GKS: obrońca Bobby Preece i skrzydłowy Nick Sucharski.

Witamy z lodowiska w Katowicach. Za pięć minut w "Satelicie" rozpocznie się spotkanie 6. drużyny PLH z 5.