Rozgrywki: 2010/11 - Ekstraliga: Regularny
18:00
Runda III / 27 kolejka
0:1 Leszek Laszkiewicz #81 ( Tomasz Landowski #11 ) 5/5 00:50
0:2 Petr Dvořák #20 (-1) 4/5 17:50
0:3 Patryk Wajda #8 ( Leszek Laszkiewicz #81, Grzegorz Pasiut #19 ) (+1) 5/4 28:10
57:45 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
55 min. Kara dla Ovsaka za wysoki, choć można by było nad tym podyskutować...
53 min. Sarnik z bliska, nie ma bramki.
52 min. Chwilowy napór Pasów w tercji KTH, jednak jeden strzał, ktorty od razu zamroził bramkarz miejscowych.
50 min. Pierwszą bramkę dla KTH zdobywa R. Kostecki. Strzelił z ciagniętej i trafił w samo "okienko" bramki.
49 min. Akcja za akcje, z jednaj jak i z drugiej strony.
46 min. Kłys z podciąganej, broni Elżbieciak.
45 min. Zabawa został obsłużony swietnym podaniem po któym znalazł się sam na sam z Radzikiem, ale nie wykorzystał swojej szansy.
44 min. Dubel próbował wprowadził do strefy obronnej Pasów, ale spalił na lini niebieskiej.
43 min. Skladna akcje Cracovii zakończona strzełem z kilku metró,ale łapie do raka Elżbieciak.
42 min. Bucek zagrał do Dubela, ten z pierwszej, ale krązek podbity.
41 min. Kurz niedokłądnie podał, przejęli goście, na szczęscie dla miejscowych Prokop niecelnie.

III tercja.

Przerwa.

39 min. Cracovia traci krążek w ataku, przejmuje Dubel, zagrywa do Żołnierczyka, ten jednak faulowany, sędzia przerywa grę.
38 min. Bucek znowu próbował z bliska, świetnie Radzik, dobijał Kozak, jednak niecelnie. Brawo.
37 min. Dubel otrzymał świetne podanie zza bramki, strzelił z "pierwszej", jednak Radzik broni jak w transie.
36 min. Strzał z bliska Brocławika, znowu niecelnie, Pasy wybijają krążek ze swojej tercji.
36 min. Bomba Stracha, mija słupek, KaTeHeci w zamku.
35 min. KTH będzie miało okazję do zdobycia pierwszej bramki w meczu.
32 min. Szansę na zdobycie gola miał Żonierczyk, jednak zamiast podać strzelił na bramkę i krążek został zamrożony przez bramkarza.
31 min. Cracovia po zdobyciu 3 bramki zaczęłą się osyczczedzac, co nie znaczy, że nadal nie kontrolują gry.
29 min. Prokop huknął z lini niebiskiej, broni Ela.
28 min. Laszkiewicz z niebieskiej, krążek odbił się od Wajdy i po rykoszecie wpadł do bramki "mineralnych".
26 min. KTH, źle przeprowadza zmianę, za co otrzymuje karę. Karę odsiaduje R. Brocławik.
25 min. Kryniczanie wybijają krążek na uwolnienie.
24 min. Przewaga gości minimalizuje się za sprawą D. Laszkeiwicza, któryu również za zahaczanie otrzymał 2 karne minuty.
23 min. Kara dla gospodarzy. Dubel za zahaczanie.
22 min. AKcja KTH, 2 na 1, Zabawa dograł do Brocławika, ten chciał strzelić z klepy ale podłożył się obrońca, kontra Cracovii, broni "Ela".
21 min. Bucek obrócił się z krążkiem przed bramką, strzelił z backhandu, krążek prześlizgnął się pod parkanami, ale ostatecznie minąl bramkę.

II tercja.

Przerwa.

19 min. Petr Dvorak nie dał szans w akcji sam na sam Elżbieciakowi.
19 min. Źle przeprwadzona zmiana w drużynie z Krakowa. Mamy karę. Jednak nie rpzeszkodziło to w zdobyciu drugiej bramki.
18 min. Obie drużyny grają w pełnym zestawieniu. Bilans
17 min. Gramy 4 na 4. Na ławkę kar powędrował Strach.
16 KTH 5 na 3.
15 min. W super sytuacji był Horny, jednak w ostatniej chwili podciął Go FRadziszewski.
14 min. KTH przez dwie minuty w przewadze, ładna akcja na początek, odbija Radzik, chwilę póxniej strzelał Strach, znowu górą Radziszewski. Goście wybili krążek.
13 min. KTH chyba troszkę się przebudziło, kolejna ładna akcja w tercji obronnej gości, z trudnościami zamraża Radzik.
12 min. Dubel dostał podanie na bulik, strzelił z klepy, łapie Radziszewski.
11 min. Pasiut objechał bramkę, próbwał strzelić, ale sędzia odgwizdał spalony w polu bramkowym.
10 min. Kostecki przejął krążek, minął obrońce strzelił...ale nad bramką...
9 min. Brocławik z bliska, wybija z problema "Radzik".
8 min. Strach do Zabawy, niecelnie.
7 min. L. Laszkiewicz strzelał prawie z kąta zerowego, krążek o centymetry minął bramkę.
6 min. Cracovia kontroluje grę, spokojnie rozgrywając krążek zarówne w obronie jak i ataku.
5 min. Słaboń otrzymał w połowie lodowiska podanie pomknąl na bramke miejscowych, ale spalił na niebieskiej.
4 min. Akcja KTH, strzela Dubel broni Radziszewski.
3 min. Prokop z niebieskiej, krązek wybija poza lodowisko Elzbieciak, przerwa w grze.
2 min. Martynowski z okolic bulika, zablokowany.
1 min. Kontra gości, Landowski do L. laszkiewicza, a ten z najbliższej odległości pokonuje Elżbieciaka.
1 min. Bucek wprowadził krązek do tercji obronnej Cracovii, strzał, niecelnie.
1 min. Pierwszy bulik dla gości.

I tercja.

- Szanowni użytkownicy, nie bądźcie obojętnie portalowi który Wam służy prawie 10 lat! Potrzebujemy Waszego wsparcia, by utrzymać na dobrym poziomie portal. Klikajcie w reklamy obok panelu logowania lub nad shoutboxem kilka razy dziennie, z góry dziękujemy!.