11:49 2 min. Łukasz Kulik #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:25 2 min. Piotr Koseda #10 Trzymanie przeciwnika
19:38 2 min. Bogusław Rąpała #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:17 2 min. Jakub Jaskólski #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:10 2 min. Bogusław Rąpała #23 Uderzanie kijem
32:39 2 min. Andrzej Banaszczak #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:16 2 min. Krzysztof Zapała #19 Wysoko uniesiony kij
46:00 2 min. Sebastian Owczarek #24 Przeszkadzanie
52:02 2 min. Martin Ivičič #77 Wysoko uniesiony kij
53:01 2 min. Dmitri Rodin #5 -
59:25 2 min. Bogusław Rąpała #23 Zahaczenie
- 59 min. - T. Kozłowski sam na sam, broni Rączka.
- 54 min. - Zagłębie w przewadze 5 na 3.
- 51 min. - Milan sam na sam, jednak tak mizernie że Dzwonek bez problemu broni.
- 50 min. - Sanoczanie atakują ale bez zmiany wyniku.
- 46 min. - Zapała z okolicy bulika, ale Dzwonek ponownie lepszy.
- 45 min. - Radwański sam na sam, ale broni dzwonek. Rudy jeszcze wpadł do bramki.
- 44 min. - Potężnie zza niebieskiej Ivivic łapie na raty Dzwonek.
- 42 min. - GOL! 2-6! Z bliska Radwański pakuje gumę do bramki.
- Trwa III tercji

- Koniec II tercji.
- 38 min. - Ivicic z niebieskiej, odbija Dzwonek, ale Radwański nie zdążył z dobitką.
- 37 min. - GOL! 1-6! Duszak z niebieskiej, nie najlepiej w bramce Rączka i pada szósty gol dla Zagłębia. Kompromitacja.
- 36 min. - GOL! 1-5! Radwański strzela pierwszego gola dla gospodarzy po podaniu Korhona.
- 35 min. - Suur z niebieskiej, Dzwonek nie daje się pokonać. Gra w przewadze sanoczan bez żadnego skutku.
- 30 min. - GOL! 0-5! Pogrom! Zamieszanie pod bramką, Rączka nie zamroził krążka a Kozłowski umieścił gumę w bramce.
- 28 min. - GOL! 0-4! Z okolicy bulika potężnie T. Kozłowski, zaskoczył wysuniętego Plaskiewicza. Za Plastra wchodzi Rączka.
- 28 min. - GOL! 0-3! Dalekie podanie Kulika do stojącego przed bramką Dołęgi a ten z bliska pakuje krążek nad leżącym Plaskiewiczem.
- 27 min. - Suur z niebieskiej, parkanami odbija Dzwonek.
- 26 min. - Powinno być 0-3 ale Plaskiewicz, wyłapał strzał Twardego z najbliższej odległości.
- 25 min. - GOL! 0-2! Twardy wzdłuż bramki do Dołęgi, ten wyczekał Plaskiewicza i strzelił w okienko jego bramki.
- 23 min. - Suur do Rąpały, ten z pierwszej, ale strzał zablokowany.
- 21 min. - Dołęga z okolicy bulika, broni Plaster.
- Trwa II tercja

- 20 min. - Koniec I tercji
- 19 min. - Twardy dostał podanie wzdłuż bramki, miał dobrą okazję, ale Plaskiewicz odbijaczką zażegnał niebezpieczeństwo.
- 18 min. - Kara dla Kosedy.
- 17 min. - Biały pod bramkę, do nieobstawionego Gruszki - ten zbyt lekko by zaskoczyć Dzwonka.
- 16 min. - Strzał Twardego odbija Plaskiewicz, dobitka M. Kozłowskiego odbija się od barku bramkarza Sanoka. Było groźnie.
- 15 min. - Suur z niebieskiej, zamieszanie pod bramką, ale mrozi Dzwonek.
- 14 min. - Sanoczanie bezradni w przewadze. Zagłębie dobrze wybija z rytmu zawodników z Sanoka. Korhon obok bramki.
- 12 min. - Dłuższa przerwa w grze, spowodowana montowaniem wcześniej ruszonej bramki.
- 12 min. - Wilusz pod bramkę do Mermera, ten nie dosięgnął krążka. Kara dla gości.
- 10 min. - Kubat ze środka na wysokości bulika, prosto w Dzwonka.
- 9 min. - Nieporadna gra w ataku Ciarko KH Sanok.
- 7 min. - GOL! 0-1 Z najbliższej odległości Marcin Kozłowski daje prowadzenie zespołowi z Sosnowca.
- 6 min. - Marcin Kozłowski wjechał w tercję gospodarzy, próbował gumę umieścić przy słupku ale tam bez problemów łapie Plaster.
- 5 min. - Suur z niebieskiej, łapie Dzwonek.
- 4 min. - Gruszka ładnie z boku wypuścił Białego, ten uderzył gumę, ale Dzwonek odbił do boku.
- 3 min. - Potężnie z niebieskiej Kubat, nad poprzeczką.
- 1 min. - Marcin Kozłowski wrzucił krążek pod bramkę, łapie Plaskiewicz.