Rozgrywki: 2010/11 - Puchar Polski: Faza grupowa
18:30
Etap I (faza grupowa) / Grupa I
1:0 Mateusz Wiśniewski ( Arkadiusz Marmurowicz ) (+1) 5/4 08:57
2:0 Przemysław Bomastek ( Mariusz Kuchnicki ) (+1) 5/4 12:45
2:1 Zoltán Kubát #61 ( Krzysztof Zapała #19, Tomasz Malasiński #89 ) (+1) 5/4 38:29
2:2 Krystian Dziubiński #9 5/5 41:39
2:3 Zoltán Kubát #61 ( Tomasz Malasiński #89 ) (+2) 5/3 45:09
2:4 Tomasz Malasiński #89 ( Krzysztof Zapała #19, Michał Radwański #20 ) 5/5 53:02
I tercja

-Pierwsza składna akcja gości. Na bramkę uderza zawodnik Vozdecky, jednak broni Witkowski (1 min.)
-Kolejny strzał drużyny Ciarko, tym razem Malasiński (2 min.)
-Pierwsza składna akcja Nesty zakończona strzałem Bomastka ( 3 min.)
-Sanoczanie po raz kolejny w tercji obronnej Nesty.Strzał Kosedy pewnie chwyta Witkowski ( 5 min.)
-Torunianie w przewadze zamykają Sanoczan w ich tercji obronnej (6min.)
-Groźny strzał z niebieskiej Chrzanowskiego pewnie chwyta Plaskiewicz ( 6 min.)
-Torunianie w przewadze 5-3 bombardują bramkę Plaskiewicza ( 7 min.)
-Na toruńskim Tor-torze trwa bardzo ostre spotkanie, sędzia po raz kolejny odsyła zawodnika gości na ławkę kar ( 7 min.)
-Sanoczanie grając w osłabieniu 5-3 umiejętnie się bronią niepozwalając Gospodarzom oddać celnego strzału (8 min.)
-Goście w osłabieniu przeprowadzają szybką kontrę, jednak po raz kolejny lepszy Witkowski ( 8 min)
-PIerwsza bramka dla drużyny Nesty! Strzał z niebieskiej Marmurowicza odbija przed siebie Plaskiewicz,do krążka najszybciej dojechał Wiśniewski i strzałem z bliska nie dał szans Plaskiewiczowi (9 min.)
-Podrażnieni Sanoczanie próbują zdobyć wyrównującą bramkę. Z niebieskiej uderza Zapała (11 min.)
-Kolejne wykluczenie gości. Groźnie zapowiadającą się kontrę w nieregulaminowy sposób przerywa Dziubiński ( 12 min.)
- Torunianie zamykają drużynę Ciarko w tercji obronnej. Najpierw Bomastek, chwile później Marmurowicz próbują pokonać Plaskiewicza, jednak wszystkie strzały lądują w łapawicy bramkarza Sanoczan
-Druga bramka dla gospodarzy ! Perfekcyjne podanie Kuchnickiego wykorzystuje Bomastek strzelając obok bezradnego Plaskiewicza ( 13 min.)
-Końcówka pierwszej tercji zdecydowanie dla Sanoczan, którzy mają jednak problem by poprawnie wjechać do tercji obronnej Torunian. (16 min.)
-Groźna kontra Nesty zakończona mocnym strzałem Chylinskiego. Krążek po kiju Plaskiewicza ląduje na siatce okalającej bande (17 min.)
-Kolejny strzał Torunian. Tym razem uderza Wieczorek jednak lepszy Plaskiewicz (18 min.)
-Kolejna elektryzująca sytuacja i kolejna kara dla gości. Strzyżowski ukarany karą 10 min za niesportowe zachowanie. ( 19 min.)

I tercja spotkania pucharu polski pomiędzy Ciarko KH Sanok a Nestą Toruń przebiegała głównie pod dyktando Torunian, którzy przez większą część gry grali w przewadze. Sędzia główny bezlitośnie odgwizduje przewinienia drużynie z Sanoka. Wynik 2:0 jest zasługą dobrze dysponowanego Michała Plaskiewicza, ktory został przywitany przez Toruńską publiczność gromkimi brawami. Druga tercja zapowiada się równie emocjonująca, miejmy jednak nadzieje, że sędziowie nie wypaczą wyniku spotkania.

II Tercja

Od początku tercji w ataku drużyna Ciarko Sanok. Witkowski jednak wciąż niepokonany (1 min.)
-Kolejna szansa gości. Mocny strzał z nadgarstka Gruszki broni Witkowski (2min.)
-Groźna kontra gospodarzy! w sytuacji sam na sam z Plaskiewiczem znalazł się Daniel Minge jednak strzelił wprost w bramkarza (3 min.)
-Kolejna szansa gości. Zapała spróbował zaskoczyć Witkowskiego jednak ten pewnie chwyta krążek (4 min.)
-Goście po raz pierwszy w przewadze. Kontaktową bramkę próbuje zdobyć pierwsza formacja Sanoczan ( 5 min.)
-Groźny strzał Zapały jednak po raz kolejny Witkowski nie pozwala na zdobycie bramki ( 5 min.)
-Kubat z niebieskiej stara się zdobyć bramkę jednak krążek wybija obrońca Nesty (6 min.)
-Krążek wylądował w bramkce Witkowskiego , jednak sędzia sprawdza czy bramka została zdobyta poprawnie ! ( 6 min.)
-Bramka dla Sanoka została nieuznana ! ( 6 min.)
-Torunianie umiejętnie się broniąc nie pozwalają na zdobycie bramki drużynie Sanoka ( 7 min.)
-Drużyny grają w pełnych zestawieniach ( 7 min.)
-Trwa okres przewagi gości, którzy jednak wciąż nie mogą udukomentować jej bramką (10 min.)
-Bliski szczęścia Bomastek. Jednak Plaskiewicz odbija krążek parkanem (11 min.)
-Kapitalna parada Witkowskiego ! Do pozostawionego na lini niebieskiej krążka dopadł Piotr Koseda uderząjąc z klepki, jednak krążek ląduje w łapawicy bramkarza gospodarzy ( 13 min.)
-Kolejna kara za niesportowe zachowanie dla gracza Sanoka. Vozdecky z karą meczu udaje się do szatni (14 min.)
-Sanoczanie grając po raz drugi w przewadze zamykają torunian w tercji obronnej ( 15 min.)
-Drużyny grają w pełnych zestawieniach ( 16 min.)
-Po błedzie toruńskiej obrony w sytuacji sam na sam znalazł się Dziubiński, jednak po raz kolejny lepszy Witkowski! (17 min.)
-Gorąco na toruńskim lodowisku! Bomastek bezpardonu dobija radwańskiego do bandy ! Akcja której niepowstydziłby się nawet Krzysztof Oliwa! (18 min.)
-Perfekcyjne rozegranie krązka w przewadze. Malasiński wykłada krążek Zapale który z bliska umieszcza krążek pod poprzeczką bezradnego Witkowskiego (19 min.)

Koniec II Tercji

Druga tercja to czas wyrównanej walki obu drużyn. Po raz kolejny 10 minutową karę otrzymał zawodnik gości.Oba zespoły co chwilę mają swoich zawodników na ławce kar. Jedną z takich przewag wykorzystali Sanoczanie zdobywając kontaktową bramkę. Swoje szanse mieli także Koseda, Dziubiński i Kubat. Mecz stoi na wysokim poziomie. Ozdobą spotkania jest jak narazie fenomenalny Bodycheck Przemysława Bomastka, który spowodował, że Radwański przez blisko minute niepodnosił się z lodu. Cała akcja miała miejsce tuż przy ławce zmian drużyny Sanoka, co dodatkowo dodało pikanterii tej akcji.

III Tercja

-Ogromny błąd drużyny toruńskiej wykorzystuje Dziubiński. Torunianie pozostawili krążek we włsnej tercji obronnej i pojechali na zmianę. Wolny krążek przejął Dziubiński który bez najmniejszego problemu położył Witkowskiego i backhandem umieścił krążek w bramce (2 min.)
-Szybko zdobyta wyrównująca bramka zmobilizowała Sanoczan do dalszych ataków. Zapała bliski zdobycia kolejnej bramki (3 min.)
-Sanoczanie w przewadze zamykają Neste i są bliscy objęcia prowadzenia.( 5 min)
-Sanoczanie przeprowadzają zabójczą akcje w przewadze 5-3. Zoltan Kubat strzałem z linii niebieskiej umieścił krążek w okienku bramki Witkowskiego. ( 6 min.)
-Drużyna ciarko kontrunuuje ofensywe. po pięknym rozegraniu sam na sam z Witkowskim znalazł się owczarek, jednak słupek uratował drużyne nesty przed stratą kolejnej bramki (7 min.)
-Drużyny występują w pełnych zestawieniach (7 min.)
-Przez pierwsze osiem minut trzeciej tercji torunianie nie są w stanie zawiązać składnej akcji. Ofensywa Sanoczan trwa. (8 min.)
-Kolejny wielki błąd w obronie torunian ! Adamovics we własnej tercji obronnej podał bezpośrednio do Zapały który znalazł się w sytuacji sam na sam. Fenomenalna interwencja Witkowskiego ratuje torunian przed stratą kolejnej niepotrzebnej bramki ( 10 min.)
-Bezpośrednio po wznowieniu w toruńskiej strefie obronnej Kubat oddał mocny strzał z niebieskiej, który pewnie broni Witkowski ( 12 min.)
-Sanoczanie bliscy podwyższenia prowadzenia ! Po strzale z boku krążek toczy się wzdłuż linii bramkowej jednak zostaje wybity przez Adamovicsa (12 min.)
-Kolejna bramka dla drużyny Sanoka! Dominacje własnej drużyny mocnym strzałem udokumentował Malasiński. Po dobrym początku spotkania torunianie stracili koncentracje i przestali być równorzędnym przeciwnikiem dla drużyny Sanoka (14 min.)
-Torunianie wyraźnie opadli z sił! Krążek wylądował w bramce Witkowskiego, jednak nie został uznany gdyż został zdobyty wysokim kijem (16 min.)
-bijatyka na lodowisku! do rękoczynów doszło pomiędzy Rompałą a Bomastkiem ! obaj zawodnicy odesłani na ławke kar (17 min.)
-Kolejna piekna parada Witkowskiego! Sanoczanie w sytuacji 2-1 oddają strzał który parkanem broni toruński bramkarz( 18 min.)