Rozgrywki: 2010/11 - Ekstraliga: Regularny
2010-10-17
17:00
Runda II / 12 kolejka
1:0 Michał Radwański #20 5/5 00:15
2:0 Martin Vozdecký #8 ( Krzysztof Zapała #19, Bogusław Rąpała #23 ) (-1) 4/5 02:37
2:1 Robert Krajči #93 ( Peter Tabaček #55 ) 5/5 13:13
2:2 Waldemar Klisiak #4 ( Peter Tabaček #55 ) (-1) 4/5 21:12
2:3 Wojciech Stachura #19 ( Grzegorz Piekarski #16, Miroslav Zaťko ) 5/5 31:14
3:3 Krystian Dziubiński #9 ( Tomasz Malasiński #89, Bogusław Rąpała #23 ) 5/5 35:34
40:18 2 min. Miroslav Zaťko Przeszkadzanie
45:02 2 min. Marek Modrzejewski #77 Wymuszanie kary (symulowanie)
45:02 2 min. Bogusław Rąpała #23 Zahaczenie
57:46 2 min. Peter Gallo #14 Zahaczenie
59:43 2 min. Bogusław Rąpała #23 Ostrość
59:43 2 min. Lukaš Říha #98 Ostrość
59:54 2 min. Michał Radwański #20 Zahaczenie
- Koniec Meczu 5-3!
- 60 min. - 52 sekundy do końca, Unia wzięła czas i ściągnęła bramkarza.
- 59 min. ! 5-3! Błąd defensywy Unii i Gruszka w sytuacji sam na sam strzelił z backhandu nad rozciągniętym Witkiem.
- 58 min. - Zapała prosto w Witka z okolicy rozgrywania bulików.
- 58 min. - Malasiński sam na sam, sfaulował go Gallo i sanoczanie prawie do końca meczu zagrają w przewadze.
- 58 min. - GOL! 4-3! Zapała dostał podanie przed bramkę, minął Witka i skierował gumę do pustej bramki.
- 57 min. - Wrzutka Ivicica, łapie Witek. Oba zespoły grają zachowawczo.
- 55 min. - Indywidualna akcja Radwana, uderzył z ostrego kąta, odbija Plaskiewicz.
- 53 min. - Strzał Vozdeckyego zza obrońcy obija Witek. Strzał Tabaczka obok bramki.
- 52 min. - Strzyżowski mocno, odbija gumę Witek, nadjeżdżającego Radwańskiego ubiegł obrońca.
- 51 min. - Indywidualna akcja Gruszki, minął zwodem obrońcę, Witek jednak odbija jego strzał. Akcja bramkowa.
- 50 min. - Malasiński mocno spod bandy, Witek na posterunku.
- 48 min. - Radwan za niebieskiej, Plaster odbija do boku. Kontuzja Droni, przerwa w grze.
- 46 min. - Kubat wjechał w tercję, wrzucił krążek, Witek mrozi.
- 45 min. - Rąpała i Modrzejewski na ławce kar, jeden za zahaczanie drugi za symulowanie.
- 43 min. - Strzał Klisiaka obok bramki.
- 41 min. - Kara dla Zatko, ale sanoczanie nie wykorzystują szansy.

- Koniec II tercji
- 39 min. - Unia w końcówce w przewadze, ale bez celnego strzału.
- 38 min. - Dziubiński sam na sam, broni parkanem Witek.
- 37 min. - Kowalówka zahaczał szarżującego Malasińskiego gospodarze, w przewadze.
- 36 min. - GOL! 3-3! Dziubiński! Ale farfocel! Dziubiński uderzył z okolicy rozgrywania bulika a gumą się wtoczyła do bramki pomiędzy parkanami Witka.
- 34 min. - Zatko z niebieskiej, odbija kijem Plaskiewicz. Gallo - po łapaczce Plaskiewicza.
- 33 min. - Kara dla Malasińskiego i Unia w przewadze.
- 32 min. - Potężnie Zatko nad bramką po kiju.
- 31 min. - GOL! 2-3! Błąd Plaskiewicza, który zatrzymał wrzutkę Piekarskiego a Stachura tylko dobił krążek stojący na linii.
- 30 min. - Kowalówka z niebieskiej nieobstawiony oddał mocny strzał, ale obok słupka. Milan z backhandu obok bramki.
- 29 min. - Vozdecky do Zapały ale ten zbyt lekko by pokonać Witka.
- 28 min. - Stachura wjechał w tercję, potężnie uderzył ale Plaskiewicz odbił gumę nad bramkę.
- 27 min. - Malasiński indywidualna akcja, ale strzelił obok słupka.
- 25 min. - Zapała źle do Vozdeckyego który był sam przed bramką.
- 24 min. - Złe podanie Jakubika do Tabaczka i szansa Unii na dobrą kontrę zmarnowana.
- 23 min. - Gruszka z ostrego kąta, obok bramki.
- 22 min. - GOL 2-2! Kontra Tabaczka, jego strzał odbija Plaskiewicz ale Klisiak zachował spokój i odbitą gumę skierował do pustej bramki.
- 22 min. - Krajci indywidualna akcja, strzela obok słupka.
- 21 min. - Rozpoczynamy II tercję.

- 20 min. - Koniec I tercji
- 19 min. - Malasiński nad poprzeczką.
- 19 min. - Dużo spalonych i uwolnień z obu stron. Bez zagrożenia pod bramkami.
- 17 min. - Mecz się wyrównał, Unia dobrze wybroniła się w osłabieniu.
- 16 min. - Błąd obrony gospodarzy, kontra - Krajci sam na sam, świetnie gumę łapie rakiem Plaskiewicz.
- 14 min. - Dziubiński potężnie obok bramki. Wrzuca Suur, łapie Witek.
- 13 min. - GOL! 2-1! Krajci wykorzystał błąd defensywy gospodarzy i w sytuacji sam na sam, wyczekał Plaskiewicza i strzelił pod poprzeczkę.
- 13 min. - Indywidualna akcja Malasińskiego, wymanewrował Witka, ale zabrakło niewiele by wcisnąć gumę do bramki.
- 12 min. - Dziubiński z pociągnięcia, Witek zamyka gumę pomiędzy parkanami. Rąpała obok bramki.
- 11 min. - Riha fauluje Strzyżowskiego. Sanoczanie zamykają gości w ich tercji obronnej.
- 10 min. - A. Kowalówka strzela, ale obok bramki.
- 9 min. - Gruszka wrzuca gumę przed bramkę do Malasińskiego, Witek na posterunku.
- 8 min. - Vozdecky mocno, po łapaczce Witka guma wychodzi za bramkę. Zatko wjeżdża w tercję przeciwnika, ale obrony wyłuskali mu krążek pod bandą.
- 7 min. - Obie drużyny próbują stworzyć jakąś sytuacje, ale bez strzału.
- 5 min. - Witek broni trzonkiem kija strzał Zapały. Unia wyraźnie pogubiona
- 4 min. - Jakubik wyczekał Plaskiewicza, był sam przed nim ale strzelił prosto w jego parkany.
- 3 min. - GOL! 2-0! Rąpała do Vozdeckyego, ten zdecydował się na indywidualną akcję. Strzelił pod poprzeczkę. Bramka w osłabieniu! Za Zborę wchodzi Witek.
- 2 min. - Unia naciera, ale sanoczanie dobrze wybijają gumę.
- 1 min. GOL! 1-0 ! pierwszy strzał i bramka, zaskoczony Zborowski przepuszcza krążek który ląduje obok słupka.