05:51 2 min. Mariusz Jastrzębski #87 Zahaczenie
10:40 2 min. Martin Vozdecký #8 Zahaczenie
13:28 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
42:13 2 min. Łukasz Kulik #43 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:31 2 min. Filip Drzewiecki #72 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:31 2 min. Łukasz Kulik #43 Uderzanie kijem
51:25 2 min. Marek Pohl #23 Zahaczenie
52:19 2 min. Filip Drzewiecki #72 Atak łokciem
- Koniec Meczu. Dziękujemy za relacje rzecznikowi prasowemu Ciarko KH Sanok, Wojciechowi Pajestce.
- 59:13 - Janów bez bramkarza
- 58:49 - Czas dla Janowa.
- 57 min. - GOL! 3-4! Jóźwik do Jastrzębskiego a ten strzela nad Rączką, Naprzód atakuje.
- 55 min. - GOL! 2-4! Zamieszanie pod bramką Elżbieciaka, Drzewiecki wydobywa krążek spod parkanu bramkarza Janowa, wykłada Rąpale który zdobywa czwartego gola dla gości!
- 52 min. - Dzisiejszy solenizant Marek Pohl zasiada na ławkę kar. Zaraz siły się wyrównują bo na ławkę siada Drzewiecki za atak łokciem.
- 48 min. - Obustronna kara dla Kulika i Drzewieckiego.
- 47 min. - Świetnie Drzewiecki podał do Gruszki przed bramkę, ale ten dwukrotnie strzelił prosto w bramkarza.
- 43 min. - Zapała ładnie wjechał w tercję, uderzył - ale świetnie łapaczką strzał z okienka wygarnął Elżbieciak.
- Trwa III tercja

- Koniec II tercji, strzały 11-17
- 37 min. - GOL! 2-3! W sytuacji sam na sam sfaulowany zostaje Vozdecky, który ucierpiał przy tym starciu, zwijał się w boksie, wyszedł do karnego Mermer, ale sędzia nakazał Vozdekcyemu strzelać karnego pomimo urazu, ten nie dał szans Elżbieciakowi. Nowy przepis mówi o tym że karnego musi strzelać zawodnik faulowany.
- 35 min. - GOL! 2-2! Trzeci atak wjechał w tercję, Mermer dostał krążek od Milana i z okolicy bulika strzelił w krótki róg bramki Elżbieciaka.
- 34 min. - GOL! 2-1 ! Przy wyprowadzeniu krążka, zgubił go - kontra Jastrzębskiego - podał do Jóżwika przed bramkę a ten strzałem w krótki róg pokonał Rączkę.
- 32 min. - GOL! 1-1 Rozklepana obrona gości i Ślusarczyk do pustej strzela nad leżącym Rączką.
- 30 min. - Wynik bez zmian, mecz wyrównany, po jednej okazji z dwóch stron.
- 25 min. - GOL! 0-1 ! Drzewiecki ładnie wjechał w tercję, wyłożył gumę Gruszce, a ten z bliska pokonał Elżbieciaka.
- 23 min. - Minutę Sanok przebywał w tercji gospodarzy ale nie potrafił dobrze rozegrać krążka, z kontrą Sośnierz i w sytuacji sam na sam lepszy okazał się Rączka.
- 21 min. - Michał Radwański w doskonałej sytuacji, sam na sam - strzela prosto w bramkarza.

- Koniec I tercji. Strzały 9-11
- 19 min. - Błąd Bigosa, Petrina mocno strzelił ale na posterunku Rączka.
- 17 min. - Zapała sam na sam, strzelił prosto w parkany bramkarz. Kontra Janowa i Jastrzębski w poprzeczkę.
- 16 min. - Kontra Janowa, Urbańczyk sam na sam, obok bramki.
- 15 min. - Dwie groźne sytuacje gości, najpierw Gruszka w słupek a za moment ponownie Gruszka w sytuacji sam na sam strzela prosto w bramkarza.
- 14 min. - Kara dla Janowa za nadmierną ilość graczy na lodzie.
- 11 min. - Na ławkę kar siada Vozdecky.
- 9 min. - Obstrzeliwanie bramki Elżbieciaka, ale ten skutecznie broni.
- 8 min. - W słupek strzelił Kogut.
- 6 min. - Pierwsza kara w tym meczu, za zahaczanie na ławkę trafia Jastrzęski.
- 5 min. - Jak na razie wyrównany mecz, strzał Vozdeckyego trafił w kask bramkarza.
- Rozpoczęła się I tercji, bronią Michał Elżbieciak i Marek Rączka.

- W składzie Janowa brakuje Zatko, Gwiżdza, Ł. Elżbieciaka i Mihalika. Do składu Ciarko KH po kontuzji powrócił Michał Radwański.