53:08 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
Źródło: własne, PZHL, ustream.tv, TVP Katowice.

W czwartej formacji obronnej gospodarzy grają: Duszak oraz Dronia.
- Rozpoczęła się I tercja
- 3 min. - Krzak potężnie z bulika - obok bramki.
- 5 min. - Strzał Galvasa lecący pod poprzeczkę, odbija Witek.
- 6 min. - Indywidualna akcja Jarosa, ale strzela w parkan Witka.
- 10 min. - Z niebieskiej strzelał Duszak - broni Witek.
- 11 min. - Banaszczak i Bernat zmarnowali dobre sytuacje. Z bliska mogli wpakować krążek do bramki.
- 12 min. - Z niebieskiej Proszkiewicz - łapie Rajski.
- 14 min. - Zagłębie nie wykorzystuje sytuacji 5 na 3.
- 16 min. - Niepilnowany Mejka z niebieskiej strzelał - ale Rajski nie dał się zaskoczyć.
- 18 min. - Zagłębie stwarza dużo sytuacji, ale nie potrafi ich wykorzystać. Próbował Dronia czy Jaros ale Witek nie daje za wygraną.
- Koniec I tercji

- Trwa II tercja
- 22 min. 0-1 Parzyszek już leżąc skierował krążek do bramki Rajskiego, wcześniej został podcięty przez obrońce gospodarzy.
- 22 min. - Karny dla Zagłębia. T. Kozłowski został podcięty w sytuacji sam na sam, długo nie podnosił się z lodu. Do karnego podjechał Luka ale strzelił w sam środek bramki.
- 23 min. 1-1 Luka zrehabilitował się za nie wykorzystany rzut karny. Podaniem Kuc wypuścił Luke a ten minął Witka i strzelił do pustej bramki.
- 24 min. 1-2 Matla z niebieskiej strzela w okienku Rajskiego.
- 25 min. - Z niebieskiej mocno Luka - ale Witek odbijaczką odbija gumę.
- 28 min. - 1-3 Po strzale Proszkiewicza krążek, odbił się od bandy - wyleciał przed bramkę a tam przytomnie Parzyszek umieścił krążek w bramce. Duży błąd obrońców.
- 30 min. - Dronia z niebieskiej, po podaniu Luki - jednak nie Witek ponownie lepszy .
- 31 min. - Strzał Pacigi trafia w słupek.
- 32 min. - Strzał Bagińskiego trafia w poprzeczkę.
- 33 min. - 2-3 Luka wjechał w tercje uderzył z ostrego kąta i guma ląduje w krótkim rogu.
- 37 min. - na ławkę kar odesłany zostaje Jaros
- 37 min. - Paciga otrzymał podanie od Gonery i zmieniając tor lotu krążka był bliski pokonania Rajskiego
- 38 min. - kolejna próba ze strony tyszan, tym razem Kotlorz z niebieskiej linii
- 40 min. - strzał Jarosa bez problemów broni Witek
- 40 min. - 3:3 Luka dograł krążek do T. Da Costy a ten bez problemów umieścił krążek w siatce tyskiej bramki i tym samym wyrównał wynik spotkania
- koniec II tercji

- rozpoczęła się III tercja
- 43 min. - uderzenie przy prawym słupku w wykonaniu Woźnica, ale Rajski na posterunku
- 44 min. - T. Da Costa podaje do Bernata ten strzela, ale Witek zatrzymuje krążek
- 44 min. - tyszanie wycofują bramkarza, a Majkowski trafia w słupek
- 45 min. - Woźnica znów blisko zdobycia bramki, ale i tym razem udaje się wybronić - wcześniej na karę otrzymał Sarnik
- 47 min. - Różański posyła krążek prosto w bramkarza
- 48 min. - kara dla Banaszczaka
- 48 min. - T. Da Costa przegrywa sytuację sam na sam z tyskim bramkarzem - goście wychodzą z kontrą i Bacul posyła krążek w długi róg i 3:4
- 50 min. - M. Kozłowski oddaje strzał z backhandu, ale dobrą interwencją popisuje się Witek
- 51 min. - 4:4 Luka skompletował hattricka - Gabryś, który znajdował się pod własną bramką podaje do znajdującego się na niebieskiej linii Luki, a ten podjeżdża pod bramkę tyszan i umieszcza krążek w bramce
- 52 min. - rozpędzony G. Da Costa uderzył ręką w słupek bramki... leży na tafli - i schodzi do szatni
- 53 min. - kara techniczna dla tyszan za nadmierną ilość zawodników na lodzie
- 54 min. - niezbyt udany strzał Galvasa nie sprawia Witkowi najmniejszych problemów
- 55 min. - Woźnica znów atakuje bramkę Rajskiego, ale i tym razem nie udaje mu się pokonać golkipera
- 58 min. - po strzale Bagińskiego niebezpiecznie zrobiło się pod bramką Rajskiego, ale szczęśliwie udaje się ochronić swoją drużynę przed stratą bramki
59 min. - 5:4 Luka wyprowadza Zagłębie na prowadzenie, oddając potężny strzał z połowy lodowiska nie daje szans na obronę Witkowi
- 60 min. - goście decydują się na wycofanie bramkarza
- 60 min. - Luka nie trafia do pustej bramki tyskiego GKS-u i czas dla Zagłebia
#17 Łukasz Zachariasz ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 5 5.07 58 58 0 0 0 0 91.38 59:09 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#7 Tomasz Maćkowiak PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Krzysztof Majkowski LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Bartosz Matczak LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Damian Matla PO 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Łukasz Mejka PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Ladislav Paciga PS 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Adrian Parzyszek ŚR 1 0 0 0 1 -3 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Tomasz Proszkiewicz PO 0 2 1 1 2 -2 2 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#66 Jakub Witecki PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0