31:11 2 min. Viliam Čacho #18 Atak kolanem
34:46 2 min. Roman Skutchan #81 Trzymanie przeciwnika
35:29 2 min. Marcin Ćwikła #17 Przeszkadzanie
45:31 2 min. Roman Skutchan #81 Atak kijem trzymanym oburącz
48:15 2 min. Paweł Połącarz #81 Uderzanie kijem
50:30 2 min. Mateusz Rompkowski #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:34 2 min. Robert Kostecki #10 Zahaczenie
56:26 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
57:14 2 min. Michał Smeja #44 Trzymanie przeciwnika
57:57 2 min. Sebastian Owczarek #68 Spowodowanie upadku przeciwnika
Źródło: własne, PZHL.

Koniec meczu KH Sanok wygrywa 5:0, wywozi 3 pky i tym samym wskakuje na 2 miejsce w tabeli
60 min - Stoczniowiec gra w pełnym składzie
57 min - kara techniczna dla gospodarzy siada Chmielewski
55 min - czwartę bramkę dla STSu zdobywa Vozdecky. Vozdecky dostał podanie od Cacho na bliku i wystrzelił w którki słupek jak z armaty. Kibice krzyczą "jeszcze jeden"
53 min - krążek odbija się od łyżwy Smeji, bramka zaliczona na konto Cacho. W między czasie sędzia sygnalizował karę dla Smeji. Kara została anulowana
53 min - Milan nie trafia do pustej bramki. Stoczniowiec zamknięty we własnej tercji. Sędzia sprawdza zapis video
52 min - Maciejewski dostał mocno w brzuch, ale staje o własnych siłach - nie ma kary
51 min - goście grają w pełnym składzie. Na karę wędruje Mateusz Rompkowski
50 min - Sanok zamknięty we własnej tercji. Awantura pod bramką Rockiego, ale sędziowie na posterunku ;)
49 min - kara dla Połącarza za uderzanie
47 min - Sanokowi nie udaje się założyć zamka w tercji gospodarzy
46 min - 2 min kary dla Skutchana za atak kijem trzymanym oburącz
45 min - Jankowski mocno strzela na bramkę, ale Rocki kładzie się na krążku
43 min- bardzo groźnie pod bramką Solińskiego. Strzelał Połącarz, ale Solo nakrył krążek
42 min- Marek Wróbel minimalnie obok słupka
41 min - Rzeszutko mocny strzał na bramkę, ale Rocki łapie krążek
Rozpoczynamy III tercję

39 min - uwolnienie i wznowienie gry w tercji gospodarzy
38 min - Sanok gra w pełnym składzie
37 min -Stocznia gra w pełnym składzie. Na lodzie jest bardzo nerwowo. Rzeszut sam na sam z Rockim, niestety niecelnie
36 min - kara dla Ćwikły za przeszkadzanie. Pod bandą leży przez chwilę Połącarz, ale wstaje i zjeżdża o własnych siłach
34 min - drużyna gości gra w pełnym składzie
32 min - 2 minuty kary dla Cacho za atak kolanem
29 min - Ziółkowski bliski zdobycia pierwszej bramki dla gospodarzy niestety krążek wybija Rocki. I znów bardzo groźnie pod bramką Stoczniowca.
27 min - Vozdecky zza bramki do niepilnowanego Milana, a ten z pierwszego w samo okno i jest już 0:2
26 min - Stoczniowcy pogubili się pod bramką gości tracąc kolejną dobrą okazję do strzelenia bramki
24 min -przepiękna akcja Stoczniowca. Rzeszutko podaje do Chmielewskiego, ale ten przymierza zbyt mocno i krążek ląduje w siatce..., ale ponad bramką
22 min - zawodnicy gości atakują raz po raz bramkę Stoczniowca, ale Soliński jest dla nich nie do przejścia
Rozpoczynamy II tercję

koniec I tercji
18 min - goście grają w pełnym składzie
17 min - blisko zdobycia bramki Furo, Ziółkowski w poprzeczkę. Stoczniowiec nareszcie się przebudził i gra toczy się w tercji gości
16 min - 2 min kary dla Wojciecha Milana za zahaczanie. Sanok zamknięty w tercji
14 min - Vozdecky blisko zdobycia drugiej bramki dla gości, ale Soliński nie daje się zaskoczyć
13 min - ostre zagranie Cychowskiego na Strużyka, ale czysto
10 min - bardzo bliski zdobycia bramki był Jankowski niestety krążek zatrzymał się na parkanach bramkarza gości
9 min - mocny strzał Stebera na bramkę, ale Rocki reaguje bezbłędnie
8 min - groźna akcja pod bramką gospodarzy i udaremniona przez sędziów prowokacja Owczarka
5 min - blisko zdobycia kolejnej bramki był Poziomkowski. Stoczniowcy grają póki co zupełnie bez pomysłu
3 min - Zawodnicy STS przeważają na lodzie - zwłaszcza w tempie gry
1 min -szybka akcja Vozdecky podaje do Valecko, zasłonięty Soliński jest bez szans. Zaledwie 30 sek. po gwizdku mamy 0:1