01:03 2 min. Aleksi Varttinen #71 Ostrość
01:03 2 min. Joona Monto #81 Trzymanie przeciwnika
06:28 2 min. Joona Monto #81 Przeszkadzanie
13:41 2 min. Robert Arrak #11 Przeszkadzanie
17:06 2 min. Filip Starzyński #26 Ostrość
17:06 2 min. Filip Starzyński #26 Atak kijem trzymanym oburącz
17:06 2 min. Ryan Cook #27 Atak kijem trzymanym oburącz
20:50 2 min. Olli-Petteri Viinikainen #39 Atak kijem trzymanym oburącz
52:51 2 min. Jake Hamilton #6 Zamknięcie krążka w rękawicy
59:16 2 min. Noah Delmas #3 Opóźnianie gry

KONIEC SPOTKANIA!

60. min - GOOOOOOL!!!! 2:0 Bartosz Fraszko do pustej bramki, 24 sekundy do końca.
60. min - Delmas na ławce kar, do końca 44 sekundy.
60. min - Zagotowało się pod katowicką bramką. Czujnie jendak Murray, który w ostatniej chwili zostawił na linii parkan.
59. min - W tym momencie Lacković zjeżdza do boksu 1:15 do końca.
59. min - Katowice na krążku, brak możliwości wycofania Lackovića.
59. min - Pozostały dwie minuty.
58. min - Marklund przed bramką, nie sięgnął jednak kija w asyście obrońcy.
57. min - Odpalona rakieta przez Urbanowicza, nie dał się zaskoczyć Murray.
57. min - Nieco zamieszania pod katowicką bramką, oddalają gospodarze jednak to zagrożenie.
55. min - JKH w pełnym zestawieniu. Do końca spotkania 5:10.
55. min - Próbował Pasiut, nad bramką.
53. min - Hamilton skierowany przez arbitrów do boksu kar.
53. min - Dobra pozycja Olssona, krążek po strzale Szweda mija bramkę.
52. min - Wydarzenia w tercji gości. Trwa walka na bandach.
50. min - Pędzimy od bramki do bramki. Otwiera się gra w końcowych minutach
49. min - Upływają kolejne sekundy, goście bez recepty na odrobienie strat.
48. min - Próbował Górny, czujnie do boku Murray.
47. min - Próba ataku JKH zakończona uwolnieniem i powrotem do własnej tercji.
46. min - Mocno spod niebieskiej Kruczek. Na brzuch łapie Lacković
46. min - Wydarzenia upływają pod znakiem kontroli przez GKS Katowice.
44. min - Atak gospodarzy przerwany przez pozycję spaloną.
43. min - GieKSa w tercji rywala, akcja przerwana na wskutek ruszenia bramki.
41. min - Nieco bezpośredniości pomiędzy zawodnikami w tercji Jastrzębia. Jednak bez wykluczeń. Momentem zapalnym była próba wyłuskania krążka przez Iisakkę z posiadania Lackovića.
41. min - Rozpoczęła się trzecia tercja w Katowicach.

KONIEC DRUGIEJ TERCJI

40. min - Nie została uznana bramka dla gości, do końca tercji 28 sekund.
40. min - Krążek w katowickiej bramce, sędziowie będą jednak sprawdzać grę wysokim kijem Dominika Pasia.
40. min - Blisko drugiego trafienia, Olsson nie zmieścił jednak gumy przy krótkim słupku.
38. min - GOOOOOOL!!!!!! 1:0 Po wygranym wznowieniu świetnie otworzył sobie zwodem drogę do bramki Cook, jego uderzenie między parkanami dobił Lehtimaki otwierając wynik spotkania.
38. min - Nie potrafią na dłużej pozostać przy krążku goście.
36. min - Ciężkie chwilę przed obroną JKH, która nie może wymienić formacji po uwolnieniu.
36. min - Lewym skrzydłem pomknął Sokay, szukał miejsca po długim słupku. Dobrze ustawiony Lacković mrozi grę.
36. min - Nieprzyjemny strzał Urbanowicza, wydaje się, ze gdzieś pod ręką wyłapał go Murray.
35. min - Walczą obie ekipy, kto pierwszy znajdzie sposób aby zaskoczyć rywala?
33. min - Nie złapią oddechu goście, uwolnienie i czeka ich wznowienie we własnej tercji.
32. min - Okres szturmu GieKSy. Najpierw Pasiut wypracował dobrą pozycję dla Delmasa, po chwili próbował z bliska Bepierszcz. Dwukrotnie dokonale ze swoich zadań wywiązał się Lacković.
30. min - W dogodnej dla siebie akcji Ben Sokay, nie dał się tym razem wymanewrować Lacković.
29. min - Dobrze pograne przez Jastrzębie w tercji rywala, Rajamaki zdaję się na pamięć szukał dogrania, ale zabrakło adresata.
28. min - Hamilton wprowadzał krążek do tercji GieKSy, jednak jeden z jego kolegów przedwcześnie do niej wjechał paląc akcję.
27. min - Trwa okres wzmożonej pracy Lackovića, tym razem musiał interweniować w warunkach ograniczonej widoczności po próbie Cooka.
27. min - Szybko wyprowadzona akcja gospodarzy. Spomiędzy wąsów próbował Fraszko, nie dał się zaskoczyć Lacković.
27. min - Trwa  walka, przenosimy się szybko pomiędzy tercjami.
24. min - Dobra praca parkanami Lackovića uchroniła JKH przed stratą bramki.
23. min - Pełne zestawienie gości na lodzie.
22. min - Sokay próbował przy krótkim słupku, tym razem jednak Lacković świetnie odczytał jego zamiary, 59 sekund do końca kary Viinikainena.
21. min - Viinikainen w boksie kar.
21. min - Pora na drugą tercję, na buliku szybszy kolejny raz Paś.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI

20. min - Spoza tercji mocno wrzucał Varttinen, krążek ląduje w raku Lackovića.
20. min - Próba od zakrystii Radosława Nalewajki, czujnie Murray w międzyczasie doszło jeszcze do poruszenia bramki.
19. min - Wyrównane wydarzenia ostatnich sekund.
18. min - Starzyński i Cook w boksach kar. Pozostajemy w grze w pełnych formacjach. Obustronne kary 2+2 za ostrość oraz atak kijem trzymanym oburącz.
16. min - Blisko szczęścia był Bartosz Fraszko, nie znalazł jednak miejsca do ulokowania krążka znajdując się w pobliżu pola bramkowego Lackovića.
16. min - Nie była to przewaga na miarę potencjału katowiczan. Pełne formacje na lodzie.
14. min - Arrak na ławce kar, pierwsza przewaga przed GKS-em Katowice.
14. min - Dobre tempo pierwszej tercji! Pytanie, kto dłużej będzie w stanie pozostać w grze na takiej intensywności?
12. min - Najpierw GieKSa przyspieszyła rozegrania krążka pod bramką rywala, jednak w decydującej fazie Wajda zdołał wypchnąć w walce o krążek Marklunda. Chwilę później kontra Zająca, jego uderzenie na parkany przyjął Murray.
11. min - Mocno, na dobrej wysokości spod niebieskiej Varttinen. Pod bramką na krążek czekał już Pasiut, jednak Lacković, zgodnie ze sztuką łapie do raka.
10. min - Lehtimaki do spółki z Iisakką zdobyli tercję Jastrzębia. Goście próbując oddalić grę z własnej tercji dopuścili się zabronionego uwolnienia.
9. min - Zamknięci pod własną bramką katowiczanie, jednak Murray i obrona świetnie wywiązują się ze swoich zadań, pełne formacje na lodzie.
8. min - Próba z lewego skrzydła Bagina, poradził sobie z uderzeniem Murray, do końca kary Monto 51 sekund.
7. min - Monto ponownie wita się z boksem kar.
7. min - Sygnalizacja kary dla Katowic. Zjeżdża Lacković
6. min - Mocno popracowali katowiczanie w tercji rywala. Goście odpowiadają próbą zamknięcia GieKSy .
4. min - Potężne uderzenie Wanackiego z lewego skrzydła, na brzuch łapie Lacković.
4. min - Pełne formacje na lodzie.
2. min - Varttinen i Monto po stronie Katowic na ławce kar, w boksie gości Starzyński. Jastrzębie w przewadze 5/4
2. min - Sporo dzieje się już w pierwszych minutach, Varttinen chwycił się za łby ze Starzyńśkim który przewrócił Murraya, chwilę wcześniej sygnalizacja kary dla Katowic.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie w Katowicach! Dominik Paś wygrywa pierwsze wznowienie.

#20 Łukasz Nalewajka LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Radosław Nalewajka PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Dominik Paś ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Tuukka Rajamäki PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0