0:1 Filip Komorski #5 ( Alan Łyszczarczyk #88 ) +/-
0:2 Mark Viitanen #34 ( Bartłomiej Jeziorski #91, Alan Łyszczarczyk #88 ) +/-
(-) Ackered #5, Bezuška #4, Heikkinen #55, Noworyta #18
(+1) 5/4 27:23
09:11 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Uderzanie kijem
12:36 2 min. Alan Łyszczarczyk #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:34 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Sebastian Kowalówka #12 Nadmierna liczba graczy na lodzie
59:12 2 min. Roman Diukow #9 Atak kijem trzymanym oburącz

60. min - Diukow na ławce kar.
59. min - Bryk z niebieskiej i górą Lundin.
58. min - Cały czas trwa napór ze strony Unii, ale absolutnie nic z niego nie wynika.
56. min - Olsson Trkulja zagrał przed bramkę, a kibice mogą się jedynie zastanawiać jak krążek nie znalazł się w siatce!
55. min - Heikkinen od zakrystii, guma powędrowała przed bramkę, a dobitka okazała się być niecelna.
54. min - Dziubiński spod niebieskiej do raka Fucika.
53. min - Łyszczarczyk od zakrystii do Jeziorskiego, ale sędzia przerywa akcję. Spalony w polu bramkowym.
52. min - Słabo rozgrywana ta przewaga oświęcimian. Nie radzą sobie ze skonstruowaniem składnej akcji.
51. min - Łyszczarczyk bezpośrednio wyrzucił gumę poza taflę, za co został odesłany na ławkę kar.
50. min - Sadłocha z prawego skrzydła i do raka łapie gumę tyski bramkarz.
49. min - Ciura sprawdził czujność Lundina.
49. min - Marzec próbował od zakrystii, jednak powstrzymał go Ackered.
48. min - Denyskin z prawego bulika, ale skutecznie Fucik.
47. min - Bryk niecelnie spod niebieskiej.
46. min - Rac sprzed obrońcy, jednak obok bramki.
45. min - Valtola po lodzie z niebieskiej, ale nieskutecznie.
44. min - Marzec i Dziubiński ukarani dwoma minutami.
44. min - Spora szarpanina za bramką GKS-u.
44. min - Kaleinikovas szukał miejsca przy bliższym słupku, jednak górą Fucik.
44. min - Pociecha na ławce kar.
43. min - Dziubiński samotnie przed bramkarzem, uderzył z bekhendu, jednak nie zaskoczył czeskiego golkipera.
43. min - Ackered mocno spod niebieskiej, ale górą Fucik.
42. min - Skutecznie bronią się tyszanie.
41. min - Olsson Trkulja próbuje z prawego bulika.
41. min - Kara dla Jeziorskiego.

39. min - Gościński przed bramkę do Padakina, ten był sam przed Lundinem, ale nie pokonał bramkarza Unii.
38. min - Oświęcimianie próbują zawiązać składną akcję, lecz niewiele z tego wynika.
37. min - Mocna próba Galanta sprzed lewego bulika, jednak ponownie skuteczniejszy szwedzki bramkarz.
37. min - Viitanen uderzył momentalnie po wygranym wznowieniu w tercji ataku, ale nie dał się zaskoczyć Lundin.
35. min - Jakobsons skutecznie przerywa trójkową kontrę GKS-u.
34. min - Jeziorski przed szansą, ale górą golkiper Unii.
33. min - Mroczkowski ze środka i na raty mrozi gumę Lundin.
32. min - Wanat przymierzył z prawego bulika, lecz przestrzelił.
31. min - Lorraine spod bandy i skutecznie Fucik.
30. min - Bryk obił słupek!
30. min - Rac solowo pognał środkiem, jednak nie pokonał szwedzkiego bramkarza.
29. min - Jaromersky sprzed bulika i parkanem interweniuje Lundin.
28. min - GOOOOOOL!!!!! 0:2! Viitanen strzałem ze środka pokonuje Lundina! Sędziowie jeszcze pokusili się o analizę wideo, ale decyzji nie zmienili.
28. min - Diukow odesłany na dwie minuty na ławkę kar.
27. min - Ahopelto ze środka i górą Fucik.
26. min - Zakotłowało się pod bramką GKS-u. Spora szarpanina z tego wyniknęła.
26. min - Kaleinikovas mocno bez przyjęcia z lewego skrzydła, lecz przestrzelił.
25. min - Ciura na ławce kar.
25. min - Bezuska na bulik do Ahopelto, ten miał sporo miejsca, ale nie zdołał oddać strzału.
23. min - Kowalówka mocno z lewego skrzydła, ale ponad bramką.
23. min - GOOOOOOOL!!!!!!!! 0:1! Łyszczarczyk zagrał przed bramkę do Komorskiego, a ten precyzyjnie dołożył łopatkę kija i przekierował gumę do siatki!
22. min - Bomba Jaśkiewicza z niebieskiej, ale obok bramki.
22. min - Kara dla Denyskina.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

20. min - Korenczuk z prawego skrzydła nie pokonał Lundina.
19. min - Skutecznie bronią się oświęcimianie. Oddalają zagrożenie od własnej bramki.
19. min - Marzec znokautowany przez Denyskina, jednak niezgodnie z przepisami, za co oświęcimianin został odesłany na ławkę kar.
18. min - Padakin uderzył z półobrotu, jednak nie zaskoczył bramkarza gospodarzy.
17. min - Jeziorski przed bramkę, dobitka Komorskiego, ale krążek nie powędrował do siatki!
16. min - Korenczuk z prawego bulika, ale górą Lundin.
15. min - Błąd przy zmianie oświęcimian i sześciu zawodników wyjechało na lód.
14. min - Valtola pociągnął z nadgarstka i krążek na centymetry mija słupek!
13. min - Kara dla Łyszczarczyka.
12. min - Padakin z prawego skrzydła i parkanem interweniuje szwedzki golkiper.
11. min - Korenczuk dwukrotnie groźnie z prawego bulika i dwukrotnie lepszy okazał się być Lundin.
11. min - Korenczuk wkomponowany w bandę przez Bezuskę.
10. min - Łyszczarczyk przed szansą na lewym buliku, jednak nieczysto uderzył w krążek.
10. min - Kowalówka odesłany na ławkę kar.
9. min - Ciura z niebieskiej uderzył obok bramki.
8. min - Denyskin na lewe skrzydło do Kaleinikovasa, ten uderzył po lodzie, ale zorientował się w jego zamiarach Fucik.
7. min - Pierwsze przepychanki. W rolach głównych Marzec i Bezuska.
5. min - Zacięta gra w tercji neutralnej.
4. min - Ostra walka o krążek za oświęcimską bramką.
3. min - Galant z prawego bulika trafił Viitanena.
2. min - Noworyta z dystansu, Wanat zmienił tor lotu krążka i niewiele zabrakło, aby zatrzepotał on w siatce!
1. min - Olsson Trkulja samotnie z lewego skrzydła przed bramkę do Heikkinena, ten jednak nie trafił do pustej siatki, gdyż był blokowany przez rywala.
1. min - Krążek rzucony na lód. Zaczynamy!

Prowadzący relację: Mikołaj Hoder