Rozgrywki: 2023/24 - Ekstraliga: Play-off
2:3 d. (1:1, 0:0, 1:1, d. 0:1) Zakończony
2024-03-09
17:00
Play-off / Ćwierćfinał 3
Stan rywalizacji: 3:2 dla GKS-u Tychy
1:0 Bartłomiej Jeziorski #91 ( Oskar Jaśkiewicz #96, Alan Łyszczarczyk #88 ) +/-
37:29 2 min. Filipp Pangiełow-Jułdaszew #58 Uderzanie kijem

- Koniec III tercji. 15 minut przerwy przed dogrywką.
- 60 min - Strzał Jeziorskiego w ostatnich sekundach, odbija Bizub!
- 58 min - GOL! 2-2! Piękne uderzenie Mateusza Bryka w samo okienko bramki Bizuba! Obrońca gospodarzy miał dużo miejsca aby przymierzyć!
- 57 min - Słupek po strzale Turkina!
- 57 min - Strzał z niebieskiej i instynktownie odbija parkanem Bizub.
- 57 min - Szarotki dzielnie się bronią.
- 54 min - Sam na sam Szczechura, ale nie zdołał tuż przed Fucikiem oddać strzału gdyż Bizacki podbił mu kija. Według sędziów obrońca interweniował czysto.
- 54 min - Pół tafli przejechał Gościński, ale strzał z backhandu łapie Bizub.
- 53 min - Z daleka Lorraine i pewnie Fucik.
- 51 min - Ogromne zamieszanie pod bramką Podhala, próbował Ciura ale Bizub zamroził gumę leżąc na lodzie.
- 50 min - Z pierwszego krążka Komorski, odbija Bizub.
- 50 min - Jaśkiewicz spod niebieskiej, ale nad poprzeczką!
- 48 min - GOL! 1-2! Horzelski przejechał całe lodowisko i oddał z daleka strzał po lodzie zaskakując kompletnie Fucika!
- 47 min - Lorraine złamał akcję do środka, jednak pewnie łapie Fucik.
- 45 min - Groźnie pod bramką Fucika, ale krążek zatrzymał się po strzale Worwy ostatecznie przed linią bramkową.
- 43 min - Wronka spod niebieskiej, ale niecelnie.
- 41 min - Z pierwszego krążka spod niebieskiej Jaśkiewicz, odbija Bizub.
- 41 min - Zza niebieskiej Gościński i gumę odbija poza taflę Bizub.

- 40 min - Strzał Nillsona z niebieskiej, ale spalony w polu bramkowym przez Marca.
- 39 min - Strzał spod niebieskiej Raca, ale pewnie łapie Bizub.
- 38 min - Nowotarżanie skutecznie w defensywie.
- 37 min - Kara dla gości. Na ławkę kara siada Pangiełow-Jułdaszew.
- 36 min - Strata Raca na rzecz Kamińskiego, który objechał bramkę i uderzył, lecz na posterunku Fucika - dobitka Słowakiewicza również nieskuteczna.
- 36 min - Próba Bizackiego, ale bez efektu.
- 34 min - Mroczkowski próbował spod niebieskiej, ale po rykoszecie guma wychodzi poza taflę.
- 32 min - Tyszanie dobrze zagrali w liczebnym osłabieniu nie pozwalając gościom na groźną akcję.
- 31 min - Strzał Załamaja obok bramki.
- 31 min - Kara dla Jaromerskyego. Jeszcze spięcie Ciury i Kissa. Wszyscy trafiają na ławkę kar. W przewadze Podhale.
- 31 min - Neuapuer spod niebieskiej, zmienił lot krążka Worwa - obok słupka.
- 30 min - Kudzin spod bandy, pewnie łapie Fucik.
- 29 min - Rac zjechał przed bramkę, ale została ona ruszona. Guma obok słupka.
- 28 min - W dogodnej sytuacji Turkin, ale przeniósł gumę nad poprzeczką.
- 28 min - Załamaj pod bramką rywala, ale jego strzał po kiju rywala wychodzi poza taflę.
- 27 min - Bryk spod niebieskiej zablokowany.
- 26 min - Przycisnęło Podhale, Kiss pod bramką, jego strzał z bliska odbija Fucik.
- 24 min - Kontra Podhala, Kiss do Szczechury, ale ten niedokładnie trafił w krążek i zmarnował dobrą sytuację pod bramka Fucika.
- 23 min - Uderzenie Marca z dwóch metrów, ale po barku Bizuba guma wychodzi poza taflę.
- 22 min - Ruszona bramka Bizuba i przerwa w grze.
- 21 min - Strzał Turkina nad bramką.

- Koniec I tercji.
- 19 min - Korenczuk spod bandy, odbija Bizub.
- 18 min - Z niebieskiej Ciura, odbija Bizub.
- 17 min - Świetnie Bizub odbił strzał Jaśkiewicza. Obrońca dostał podanie zza bramki i uderzył z trzech metrów.
- 16 min - Kontra tyszan 2 na 1, ale Komorski sam próbował uderzać, ale odbił gumę Bizub. Na podanie nie doczekał się Łyszczarczyk.
- 15 min - Mocny strzał Viitanena, ale minimalnie nad poprzeczką.
- 15 min - Spięcie pod bramka, ale szybko sędziowie wkraczają do akcji.
- 14 min - W odpowiedzi Komorski z ostrego kąta, ale nad poprzeczką.
- 14 min - Kudzin zza bulika, ale pewnie odbija Fucik.
- 13 min - Niewiele czasu nacieszyli się z przewagi tyszanie, na ławkę kar trafia Viitanen.
- 13 min - Uderzał z okolicy bulika Komorski, pewnie mrozi gumę Bizub.
- 13 min - Kara dla Szczechury. W przewadze tyszanie.
- 11 min - GOL! 1-1! Piękne podanie Szczechury spod bandy do wychodzącego na czystą pozycję Kapicy a ten w sytuacji sam na sam przełożył gumę na backhand i pokonał Fucika!
- 10 min - GOL! 1-0! Strzał Jaśkiewicza odbija przed siebie Bizub, a z dobitką zdążył Jeziorski!
- 10 min - Jeziorski na przeciw Bizuba, ale przestrzelił, krążek poleciał nad poprzeczką.
- 9 min - Łyszczarczyk w sytuacji sam na sam, ale nie trafił w bramkę.
- 8 min - Kontra w osłabieniu Neupauer wziął na siebie krążek, ale w ostatniej fazie akcji wybił go z rytmu Jaśkiewicz i napastnik gości zgubił przed Fucikiem krążek.
- 7 min - Z daleka próbował Nilsson i Korenczuk, ale na posterunku Bizub.
- 6 min - Komorski upadł na lód. Na ławkę kar siada Worwa. W przewadze tyszanie
- 5 min - Jaromiersky przymierzał się o strzały, ale zablokowany.
- 4 min - Cichy spalił na niebieskiej, póki co mamy hokejowe szachy i niewiele się dzieje.
- 3 min - Ciura spod bandy, ale wrzucił gumę lekko i bez problemu poradził sobie z tym Bizub.
- 1 min - Jeziorski wjechał w tercję rywala, jego strzał zza bulika odbija do boku Bizub.

#96 Oskar Jaśkiewicz LO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 1 1 1 0 2 1 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Illa Korenczuk PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Alan Łyszczarczyk LS 0 2 0 2 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew PO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0