(-) Alapuranen #62, Berling #94, Ježek #90, Krenželok #29, Lundgren #54, Sawicki #13
18:52 2 min. Andrij Denyskin #71 Trzymanie przeciwnika
23:23 2 min. Łukasz Krzemień #44 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:05 2 min. Gustaf Berling #94 Natarcie
59:42 2 min. Andrij Denyskin #71 Opóźnianie gry

60. min - GOOOOOOL!!!! 5:2! Ahopelto urwał się obronie "Pasów" i trafił do pustej siatki!
60. min - Denyskin na ławce kar.
60. min - Krenzelok niecelnie z niebieskiej.
59. min - Czas dla Comarch Cracovii. 61 sekund do końca tercji.
59. min - Robson w boksie!
59. min - Olsson Trkulja przejął gumę po nieskutecznym podaniu Berlinga w dwójkowej kontrze.
59. min - Heikkinen ze środka i broni krakowski bramkarz.
58. min - Dziubiński solowo z prawego bulika, ale uderzył wprost w Robsona.
56. min - Vildumetz samotnie z ostrego kąta i skutecznie Lundin.
56. min - Heikkinen z dystansu, ale zablokowane to uderzenie.
55. min - Solowo Denyskin, wyprzedził obronę "Pasów", lecz w ostatecznej fazie uciekł mu krążek.
54. min - Lorraine szukał miejsca przy bliższym słupku, ale dobrze pokrył go Robson.
53. min - Spacek z zerowego kąta i odbija gumę szwedzki bramkarz.
52. min - Raska z lewego bulika i górą Lundin.
51. min - Uimonen z ostrego kąta, lecz niecelnie.
50. min - Valtola z prawego bulika w słupek krakowskiej bramki!
49. min - Sporo gry pod obu stronach tafli. Bez konkretnych strzałów.
47. min - Błędy gospodarzy w obronie. Gościom nie udaje się jednak tego wykorzystać.
46. min - Zurek z dystansu i z problemami interweniuje Lundin.
45. min - Younan w sytuacji sam na sam! Górą jednak oświęcimski golkiper!
44. min - Szybka kontra Unii, przed szansą Dziubiński, jednak uderzył minimalnie obok bramki.
42. min - Bezuska huknął z niebieskiej i trafił w parkan Robsona.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

40. min - Heikkinen ze środka, jednak pewnie łapie gumę krakowski bramkarz.
39. min - Raska w kontrze próbował zagrać na środek, ale rzucił się pod to podanie Jakobsons.
38. min - Sadłocha na środek do Diukowa, ten uderzył sprzed bulików, lecz skutecznie interweniował Robson.
37. min - Brynkus przed bramkę do Younana, jednak ten nie zdążył trącić gumy.
36. min - Dziubiński dobrze przed bramkę do Kaleinikovasa, ale Robson zdążył się przesunąć w bramce.
36. min - Berling na ławce kar.
35. min - Petarda Dziubińskiego z lewego skrzydła, ale stanowczo niecelnie.
34. min - Jezek spod niebieskiej i krążek po rykoszecie opuszcza taflę.
33. min - Sadłocha przed szansą, ale krążek minimalnie minął światło bramki i również nikt z jego kolegów nie zdołał dobić tego uderzenia.
32. min - Denyskin spod niebieskiej sprzed obrońcy, jednak zdołał obronić to uderzenie Robson.
31. min - Bezuska po lodzie z dystansu i parkanem interweniuje Robson.
30. min - Diukow przymierzył z prawego bulika po lodzie i na raty zamroził krążek bramkarz Cracovii.
29. min - Diukow kąśliwie spod bandy. Robson podskoczył i złapał gumę.
28. min - Przerwane spotkanie. Obsługa lodowiska wzywana na taflę. To efekt confetti odpalonego przez kibiców biało-niebieskich. Pomaga im Krystian Dziubiński, Kristaps Jakobsons, Łukasz Krzemień i Miłosz Noworyta.
27. min - GOOOOOOOL!!!!!! 4:2! Zamieszanie pod bramką Cracovii i Sadłocha odnalazł gumę między łyżwami hokeistów obu ekip i posłał ją do siatki!
26. min - Jakobsons z niebieskiej, lecz krążek po rykoszecie opuszcza taflę.
25. min - Bezuska spod bandy obił parkany Robsona.
24. min - GOOOOOOL!!!!! 3:2! Rozciągnięta obrona Unii przez "Pasy". Lundgren zagrał na drugie skrzydło do Kasperlika, a ten nie zawahał się i uderzył bez przyjęcia i trafił wprost do odsłoniętej części bramka!
24. min - Berling z lewego bulika, ale Noworyta rzucił się pod to uderzenie.
24. min - Kara dwóch minut dla Krzemienia.
23. min - Bezuska na drugą stronę do Ackereda, ten huknął bez przyjęcia i ponownie do raka złapał krążek bramkarz gości.
22. min - Ackered z niebieskiej i wprost do raka chwyta gumę Robson.
22. min - Sawicki przed szansą pod niebieską, ale poślizgnął się i stracił krążek.
21. min - Jezek z najbliższej odległości, jednak górą szwedzki golkiper.
21. min - Lundin powstrzymał kontrę Raski.

20. min - Lundgren sprytnie szukał luki przy słupku od zakrystii, jednak dobrze zachowała się w tej sytuacji oświęcimska obrona.
19. min - Denyskin odesłany na ławkę kar.
18. min - Bezuska z niebieskiej, Robson nie zamroził krążka, Olsson Trkulja próbował dobijać, ale tutaj już krakowski golkiper nie popełnił błędu.
17. min - GOOOOOOOOOL!!!!!!! 3:1! Piękna akcja Heikkinena! Najpierw przejął gumę w tercji neutralnej z powietrza, wprowadził ją do tercji ataku i ostatecznie ją skutecznie wykończył, uderzając spod niebieskiej tuż przy słupku!
16. min - Mocarski groźnie z prawego bulika i odbija gumę do boku Lundin.
15. min - Berling z ostrego kąta w boczną siatkę.
14. min - Efektowna, trójkowa kontra Unii, dobrze początkowo rozegrana, ale słabo wykończona.
13. min - Walka o gumę w tercji neutralnej i arbiter przerywa akcję ze względu na podanie krążka ręką.
12. min - Lundgren z akcją prawym skrzydłem, ale przewrócił się samoczynnie.
11. min - Jakobsons mocno z niebieskiej, lecz niecelnie.
10. min - Krążek zatrzymał się na słupku po strzale z niebieskiej przez Heikkinena!
9. min - Momentalne uderzenie "Pasów" po wygranym wznowieniu w tercji ataku, jednak przestrzelone to uderzenie.
9. min - Raska przejął gumę na niebieskiej w tercji Unii, jednak nie zdołał oddać groźnego strzału.
8. min - Kaleinikovas solowo lewym skrzydłem, uderzył z bulika, krążek odbił się niefortunnie i poleciał w powietrze, Dziubiński próbował tam jeszcze trącić gumę, ale ostatecznie zamroził ją krakowski golkiper.
7. min - GOOOOOOOL!!!!! 2:1! Ackered huknął spod niebieskiej, krążek jeszcze odbił się od Raski i wpadł do siatki, nie dając szans na skuteczną interwencję Robsonowi, który był zasłaniany przez Sadłochę!
6. min - Heikkinen spod niebieskiej minimalnie obok bramki,
6. min - Heikkinen kąśliwie z lewego skrzydła i ramieniem odbił gumę Robson.
5. min - Younan od zakrystii, zagrał przed bramkę, lecz nikt z jego kolegów nie przejął tego podania.
4. min - Przerwana kontra Sawickiego lewym skrzydłem.
3. min - Ahopelto z bliska z ostrego kąta, ale skutecznie interweniował jednak Robson.
2. min - GOOOOOOOL!!!!! 1:1! Błyskawiczna odpowiedź "Pasów"! Alapuranen przymierzył z prawego skrzydła, a krążek odbił się od Lundina i zatrzepotał w siatce!
2. min - Sawicki próbował z prawego bulika sprzed obrońcy, ale nie trafił w światło bramki.
1. min - GOOOOOOOL!!!!!! 1:0! Błyskawiczne otwarcie wyniku tego spotkania! Biało-niebiescy od razu rzucili się do ataku, co szybko przyniosło korzyści. W zamieszaniu podbramkowym najprzytomniej zachował się Andrij Denyskin i trafił z bliska do odsłoniętej części bramki!

#9 Roman Diukow LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Ville Heikkinen ŚR 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#7 Kristaps Jākobsons PO 0 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Mark Kaleinikovas PS 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Henry Karjalainen PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Elliot Lorraine PS 0 1 0 1 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#65 Linus Lundin B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Kacper Łukawski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Miłosz Noworyta PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Daniel Olsson Trkulja ŚR 0 2 1 1 2 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Filip Płonka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Kamil Sadłocha LS 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Joonas Uimonen PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#66 Kalle Valtola LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dariusz Wanat PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Łukasz Hebda B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Matthew Robson B 4 4.07 38 11 17 10 0 0 89.47 58:58 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0