3:4 Erik Ahopelto #25 ( Kalle Valtola #66, Elliot Lorraine #39 ) +/-
3:5 Adam Raška #69 ( Martin Kasperlík #82, Aapo Alapuranen #62 ) +/-
(-) Ahopelto #25, Diukow #9, Heikkinen #55, Jākobsons #7, Karjalainen #17
5/5 56:47
07:50 2 min. Elliot Lorraine #39 Atak kijem trzymanym oburącz
07:50 2 min. Fabian Kapica #91 Uderzanie kijem
16:52 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Aapo Alapuranen #62 Nadmierna liczba graczy na lodzie
60:00 2 min. Roman Diukow #9 Ostrość

59. min - Valtola z niebieskiej i parkanem interweniuje Robson.
58. min - Lundin w boksie!
58. min - Diukow wkomponowany w bandę, przez co spadł mu kask.
57. min - GOOOOOL!!!! 3:5! Solowa i szybka kontra Raski, którą wykorzystał z najbliższej odległości!
57. min - Bomba Ackereda z dystansu, ale nieskuteczna.
56. min - Dobitka Karjalainena z bliska, lecz minimalnie obok bramki!
55. min - Valtola z niebieskiej ponad bramką.
55. min - Krenzelok na ławce kar. Unia przed szansą!
54. min - Olsson Trkulja przed wspaniała okazją dobitki z najbliższej odległości! Nie połapał się jednak w tym i nie oddał strzału.
53. min - Heikkinen sprzed bulika, ale nie dotarło to zagranie do bramki.
52. min - Ta bramka zdecydowanie pobudziła oświęcimskich fanów.
51. min - GOOOOOOOOOOL!!!!! 3:4! Valtola przymierzył z niebieskiej, Ahopelto popracował na bramkarzu i przekierował gumę do siatki!
51. min - Valtola nieskutecznie z niebieskiej.
50. min - Jakobsons powstrzymał kontrę Mocarskiego, a ten w odwecie potraktował go nieprzepisowo, za co został odesłany na ławkę kar.
48. min - Dziubiński sam ze środka, lecz przestrzelił.
48. min - Ahopelto groźnie z lewego skrzydła będąc osamotnionym, jednak górą Robson!
47. min - Krenzelok przymierzył spod bandy i uderzył wprost w bramkarza.
46. min - Raska mocno z lewego bulika, jednak nie pokonał Lundina.
45. min - Krakowianie zamknięci we własnej tercji.
44. min - Kunst sprzed bulików i górą Lundin.
42. min - Posypały się kary dla obu zespołów.
42. min - Mamy pojedynek pięściarski Denyskina ze Spackiem!
42. min - Lorraine samotnie prawym skrzydłem, uderzył z bekhendu, lecz nie pokonał bramkarza gości.
41. min - Kasperlik ze środka, ale zdążył złączyć parkany Lundin.

40. min - Valtola huknął ze środka, lecz nie pokonał Robsona.
39. min - Oświęcimianie mocno naciskają swoich rywali, jednak nic z tego nie wynika.
38. min - Lorraine przed bramkę do Olssona Trkulji, lecz ten był blokowany i nie przejął tego podania.
36. min - Dziubiński na drugie skrzydło do Denyskina, ten wymanewrował obronę i przejechał z krążkiem na środek, ale jego strzał powędrował wprost w Robsona.
35. min - Mocny strzał "Pasów" z niebieskiej i krążek zdaje się wypadł z bramki, ale nie mamy jednak analizy wideo. Miejscowa publiczność niemal pewna, że przekroczył on linię bramkową.
35. min - Younan sprzed bulika, jednak górą oświęcimski bramkarz.
34. min - GOOOOOOL!!!! 2:4! Lundgren solowo pognał lewym skrzydłem i pewnym strzałem pokonał Lundina!
33. min - Karjalainen z niebieskiej, dobitka z bliska i zatrzepotała boczna siatka.
32. min - Spacek urwał się obronie lewym skrzydłem, ale genialnie spisał się wręcz Lundin i złapał jego strzał do raka!
31. min - GOOOOOOOOL!!!!! 2:3! Ponownie szybko wykorzystana przewaga biało-niebieskich! Valtola przymierzył z całej siły z niebieskiej i trafił prosto w okienko!
30. min - Špaček odesłany na ławkę kar.
29. min - Diukow pod bramkę, Uimonen bliski dobitki do pustej bramki, lecz nie trafił w krążek.
28. min - Jakobsons mocno z niebieskiej tuż po wygranym wznowieniu, ale prosto w krakowskiego golkipera.
27. min - Dwójkowa kontra Unii zwieńczona pewną interwencją Robsona.
26. min - GOOOOOOOL!!!!! 1:3! Motloch przymierzył z całej siły z niebieskiej i znalazł drogę do siatki strzałem po lodzie!
26. min - Kontra Vildumetza lewym skrzydłem i do boku odbija gumę Lundin.
26. min - Sadłocha w sytuacji sam na sam, próbował zmieścić gumę pod poprzeczkę, ale minimalnie przestrzelił!
25. min - Ostrzeliwana bramka gości, jednak dobrze spisuje się Robson.
24. min - Denyskin od zakrystii, ale górą Robson.
23. min - GOOOOOOL!!!!! 1:2! Kasperlik huknął z prawego bulika i mocnym strzałem wpakował gumę do siatki!
22. min - Petarda Heikkinena z prawego bulika, lecz przestrzelona.
21. min - Czas na drugą odsłonę.

20. min - Žůrek odesłany na ławkę kar za atak na Dziubińskim.
20. min - Vildumetz niecelnie z niebieskiej.
19. min - Lorraine wywalczył gumę i chciał szybko środkiem wypuścić Olssona Trkulję, ale ten nie sięgnął kijem po krążek.
18. min - GOOOOOOL!!!!! 1:1! Szybko wykorzystana przewaga Unii! Heikkinen przymierzył z bulika, Kaleinikovas popracował na bramkarzu i skutecznie dobił gumę do siatki!
17. min - Alapuranen będzie odsiadywał karę za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
16. min - Kapica z zerowego kąta, lecz nieskutecznie.
14. min - Karjalainen sprzed prawego bulika po lodzie, ale minimalnie niecelnie.
14. min - Petarda Jakobsonsa sprzed bulików i końcówką łapaczki interweniuje Robson!
13. min - GOOOOOOL!!!!! 0:1! Cóż za trafienie Kasperlika! Ze strefy międzybulikowej wypalił w samo okienko!
12. min - Po tej akcji zakotłowało się jeszcze za bramką Cracovii i obie ekipy wzięły udział w szarpaninie. Obejdzie się jednak bez wykluczeń.
12. min - Solowa akcja Olssona Trkulji prawym skrzydłem, dograł przed bramkę do Lorraina, jednak ten nie pokonał Robsona.
11. min - Zakotłowało się pod bramką Unii, Bezwiński próbował z najbliższej odległości przekierować gumę do siatki, jednak ostatecznie szwedzki golkiper mrozi gumę.
10. min - Kasperlik groźnie ze środka tuż po wygranym buliku, ale nie dał się zaskoczyć Lundin.
9. min - Wanat przed szansą! Górą jednak krakowski bramkarz.
8. min - Kapica i Lorraine odesłani na ławkę kar.
8. min - Cóż za okazja Karjalainena! Z najbliższej odległości próbował wymanewrować Robsona i niewiele zabrakło mu do szczęścia!
7. min - Alapuranen mocno przymierzył z prawego skrzydła i parkanem interweniuje Lundin.
6. min - Wanat z dystansu, próbował dobijać przed bramką Krzemień, jednak krążek mija światło bramki.
5. min - Twarda gra w tercji neutralnej.
4. min - Wanat spod niebieskiej i niewiele zabrakło, aby krążek znalazł się w siatce.
3. min - Krzemień z lewego skrzydła i krążek po rykoszecie mija światło bramki.
2. min - Kasperlik z niebieskiej i trafiony w łyżwy kolega z zespołu.
1. min - Rozpoczynamy pierwsze starcie ćwierćfinałowe!

#9 Roman Diukow LO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Ville Heikkinen ŚR 0 2 1 1 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Kristaps Jākobsons PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Mark Kaleinikovas PS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Henry Karjalainen PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Elliot Lorraine PS 0 2 1 1 2 0 2 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#65 Linus Lundin B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Daniel Olsson Trkulja ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Łukasz Hebda B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Matthew Robson B 3 3.00 35 10 13 12 0 0 91.43 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0