Rozgrywki: 2023/24 - Reprezentacje: Sparingi
14:23 2 min. Akos Mihaly #93 Przeszkadzanie
23:40 2 min. Marcin Kolusz #20 Przeszkadzanie
29:46 2 min. Krisztián Nagy #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:16 2 min. Krisztián Nagy #13 Spowodowanie upadku przeciwnika

- Koniec meczu. Polska zwycięża 6:2.
- 60.min - Chmielewski w świetnej okazji, ale przegrał pojedynek z bramkarzem.
- 59.min - Zygmunt z prawego koła bulikowego, z zamachu, ale czujnie między słupkami Balizs.
- 58.min - Nagy z karą dwóch minut za spowodowanie upadku przeciwnika.
- 57.min - Kombinacyjna akcja trójki zawodników, którą jednak przed bramką Komorski nie zdołał sfinalizować.
- 56.min - GOOOOOOLLLLLL!!!!! Indywidualną próbę Gallo dobija pod bramką Bence Szabo, zmniejszając stratę do czterech goli.
- 53.min - Wronka nagrał Chmielewskiemu ze skrzydła, ale ten zdołał celnie dołożyć kija.
- 52.min - Nilsonn z niebieskiej, łapie Miarka.
- 52.min - Strzał Węgrów z bliska, interweniuje Miarka.
- 51.min - Zygmunt sprzed bramki, broni Balizs.
- 51.min - Komorski w dogodnej pozycji na prawej, ale górą tym razem Balizs.
- 50.min - Chmielewski ze skrzydła wrzucił krążek do Pasia, ale ten zajeżdżając na bramkę, nie zdołał go do niej wepchnąć.
- 49.min - Varga spod bandy, chwyta krążek Miarka.
- 47.min - Sytuacja dla Polski, ale Łyszczarczyk niecelnie dograł do Komorskiego.
- 46.min - Paś z odległości, odbija Balizs.
- 45.min - Okazja dla Węgrów, sprzed bramki uderzał Nemeth.
- 42.min - Tyczyński z ostrego kąta, niecelnie.
- 41.min - GOOOOOOOLLLL!!!!! Po strzale z niebieskiej krążek odbił się od bandy i spadł obok bramki, skąd z ostrego kąta do siatki skierował go Balazs Sebok.
- Zaczynamy trzecią tercję!

- Koniec drugiej tercji. Polska prowadzi 6:0.
- 39.min - Brynkus po prawej, w czystej pozycji, jednakże strzał napastnika niecelny.
- 38.min - Paś z szansą, przy wykończeniu jednak ruszona węgierska bramka.
- 37.min - GOOOOOOOOLLLL!!!!! Zamieszanie pod bramką, pod którym do bezpańskiego krążka dopadł Dronia i po raz szósty dzisiejszego dnia zmusił Balizsa do kapitulacji.
- 36.min - Hari z dystansu, jego strzał zablokowany.
- 35.min - Polacy w kontrze 3 na 2, ale przy finalizacji Paś nie dokładnie podał do Chmielewskiego i spalił akcję.
- 33.min - Groźnie pod węgierską bramką, ale Balizs ostatecznie ze skuteczną interwencją.
- 32.min - Kolusz z niebieskiej, broni Balizs.
- 30.min - Nagy za spowodowanie upadku przeciwnika oddelegowany na ławkę kar.
- 30.min - Wrzutka ze skrzydła, przed bramką minimalnie niecelnie Nemes.
- 29.min - Falus z odległości, bezskutecznie.
- 28.min - Sebok spod prawej bandy, krążek chwyta Miarka.
- 28.min - Nemes z nadgarstka, ale świetnie w bramce Miarka.
- 27.min - Chmielewski indywidualnie po prawej, broni Balizs.
- 26.min - Wypad Zygmunta, ale zza bramki nie zdołał wcisnąć krążka do siatki.
- 25.min - Sebok przed bramką, ale nie zdołał pokonać Miarki.
- 25.min - Stipsicz po zamachu, ale ponownie skutecznie między słupkami Miarka.
- 25.min - Nilsonn z niebieskiej, odbija Miarka.
- 24.min - Kolusz za przeszkadzanie przymusowo odpocznie przez dwie minuty.
- 23.min - Brynkus z lewej, niecelnie.
- 22.min - Wrzutka z zakrystii i szansa Kapicy, guma jednak w raku Balizsa.
- 21.min - GOOOOOOOOOLLLLL!!!!! Chmielewski znalazł się z krążkiem tuż przed bramkarzem i po kilku przełożeniach krążka oraz bakchhandzie podwyższył na 5:0.
- Zaczynamy drugą tercję!

- Koniec pierwszej tercji. Polacy prowadzą 4:0.
- 18.min - Hari z prawej, lecz krążek w raku Miarki.
- 17.min - Akcja Węgrów, wyprowadzający ją zawodnik jednak zablokowany.
- 14.min - Kara dla Węgrów, za przeszkadzanie wykluczony Akos Mihaly.
- 13.min - GOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!! Fenomenalny rajd Damiana Tyczyńskiego, który objechał bramkę, przygotował sobie naprzeciw niej pozycję i precyzyjnym strzałem podwyższył wynik.
- 13.min - Wałęga nieatakowany między bulikami, napastnik jednak przestrzelił.
- 11.min - GOOOOOOOLLLLLL!!!! Wałęga z boku wstrzelił gumę w kierunku bramki, gdzie przytomnie zachował się Kapica, najeżdżając na krążek i skutecznie dobijając próbę kolegi.
- 9.min - GOOOOOOLLLLLLL!!!!!! Chmielewski mocno przymierzył spod bandy, przełamując strzałem parkany Balizsa. Krążek spadł przed linię bramkową, skąd do siatki wpakował go Dominik Paś.

- 9.min - Indywidualny rajd polskiego napastnika, ale pominięciu bramkarza nie zdołał wpakować krążka do siatki.
- 8.min - GOOOOOOOLLLLL!!!!! Kapica wrzucił krążek ze skrzydła pod bramkę, gdzie pozycje wywalczył sobie Paweł Zygmunt i z bliska umieścił gumę w siatce.
- 7.min - Komorski w czystej sytuacji przed bramką, krążek po kiju obrońcy przeleciał jednak nad poprzeczką.
- 6.min - Kiss z dystansu, zablokowany.
- 5.min - Nilsonn z niebieskiej, ale krążek ląduje w rękawicy Miarki.
- 4.min - Kocioł pod węgierską bramką, ale Komorski nie zdołał stamtąd skierować gumy do siatki.
- 4.min - Kontra Polaków, ale po nagraniu ze skrzydła przed bramką przekombinował Paś.
- 1.min - Wronka z szansą na gola, ale pomiędzy bulikami nie zdołał pokonać Balizsa.