8:0 Dominik Nahunko #57 ( Riley Lindgren #74, Vlastimil Dostálek #25 ) +/-
05:54 2 min. Filip Sienkiewicz #86 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:41 2 min. Konrad Filipek #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:35 2 min. Michał Kotlorz #71 Atak kolanem
15:10 2 min. Marek Charvát #3 Uderzanie kijem
34:53 2 min. Filip Sienkiewicz #86 Trzymanie przeciwnika
43:40 2 min. Kacper Niemczyk #20 Wysoko uniesiony kij
44:27 2 min. Konrad Filipek #10 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie

Koniec meczu.

60. min - Obie drużyny nie forsują już zbytnio tempa.
59. min - Spesny mrozi gumę po próbie Fusa.
58. min - Sanoczanie przetrzymują gumę za własną bramką.
57. min - Filipek powstrzymany przez defensorów.
56. min - Krężołek kombinował z Mencem, zabrakło celności przy strzale.
55. min - Tyczyński przejechał całe lodowisko, powstrzymał go dopiero Świderski.
54. min - GOOOOLLLL!!! Świetne podanie Lindgrena na bramkę zamienia Nahunko.
53. min - GOOOOOLLLLL!!! Valtola popędził indywidualnie i idealnie zmieścił gumę przy krótkim słupku bramki.

52. min - Niemi w indywidualnym rajdzie, znów interweniował golkiper gości.
51. min - Menc miał dobrą okazję ale dobrze kijem popracował Świderski.
50. min - Bucenko minimalnie minął bramkę rywali.
49. min - Lindgren znów mierzył tym razem jednak zabrakło celności.
48. min - Krawczyk obija poprzeczkę!
47. min - Jeszcze Valtola na zakończenie drugiej kary Sienkiewicza, ale wprost w Świderskiego.
46. min - Uderzał Tyczyński, broni Świderski.
45. min - GOOOLLL!!! Sosnowiczanie wykorzystują podwójną przewagę i mamy już 6:0.
45. min - GOOOOLLLL!!! Lindgren znów przymierzył i ma hat-tricka! jeszcze kara dla boksu Sanoka.

44. min- Kara dla gości, Filipek na ławce kar na 4 minuty za atak wysokim kijem.
43. min - Lindgren piekielnie mocno z niebieskiej, krążek minął wszystkich, w tym bramkę gości.
42. min - Strzelał Kozłowski, krążek kończy poza lodową taflą.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - GOOOOLLL!!! Tuż przed końcową syreną precyzyjny strzał Lindgrena i mamy 4:0.
40. min - Valtola bliski pokonania sanockiego bramkarza, zabrakło jednak precyzji.
39. min - Krawczyk dobija strzał kolegi, ale i z jego próbą radzi sobie Świderski.
38. min - Sikora w dobrej okazji ale nie udało mu się zaskoczyć golkipera przyjezdnych.
37. min - Goście w komplecie.
36. min - Dwoi się i troi w sanockiej bramce Świderski, by utrzymać swój zespół na powierzchni.
35. min - Kara dla sanoczan, na ławce kar Sienkiewicz.
34. min - Lindgren mógł uderzać ale starał się znaleźć lepiej ustawionego partnera i nie opłaciło się to.
33. min - Krężołek uderzał ze środka, ale minimalnie chybił celu.
32. min - Bucenko dobrze się zastawił, ale brakło ostatniego podania.
31. min - Lindgren z okolic bulika, z njawyższym trudem Świderski.
30 .min - Dużo niedokładności teraz z obu stron i akcje umierają w tercji neutralnej.
29. min - Tyczyński zrobił sobie dużo przestrzeni i wypalił, dobrze znów Świderski.
28. min - Wrzutka Krawczyka z niebieskiej przekierowana tuż przed Świderskim, dobrze interweniuje golkiper przyjezdnych.
27. min - GOOOLLL!!! Świetnie wypatrzył prze bramką Niklasa Salo, Niemi  i Salo z bliska pokonuje Świderskiego.
26. min - Andrejkiw ze środka, chwilę później w kontrze goście. W dogodnej sytuacji przestrzelił Musioł.
25. min - Awantura pod sanocką bramką po wrzutce Bucenki, bez wykluczeń.
24. min - Filipek wyszedł do sytuacji sam na sam, lepszy w tej konfrontacji golkiper Zagłębia.
23. min - Dostalek minimalnie chybia celu.
22. min - Salo z bliska, kaskiem broni Świderski.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Bernacki szukał Bucenki przed bramką, ale zabrakło precyzji w ostatnim podaniu.
18. min - Nahunko bliski popełnienia błędu ale uratował go dobrze ustawiony Kozłowski.
17. min - GOOOLLL!!! Błyskawicznie po wygranym wznowieniu wypalił Kozłowski i krążek od słupka wpadł do bramki.
17. min - Florczak trafia ale tylko w spojenie bramki!
16. min - Kolejna kara dla Zagłębia. Tym razem Charvat nieprzepisowo powstrzymywał Florczaka.
15. min - Uderzał Filipek i ramieniem odbija Spesny.
14. min - Tym razem kara dla gospodarzy. Kotlorz na ławce kar.
14. min - Miccoli huknął z niebieskiej, skutecznie Spesny.
13. min - Filipek po powrocie na lód uderza, ale wprost w Spesnego.
12. min - Niemi niczym bejsbolista chciał skierować krążek do bramki, ale kariery w MLB nie zrobi.
11. min - Dostalek z bliska! Świetnym refleksem popisuje się jednak Świdewrski, który ma ogrom pracy.
10. min - Filipek wędruje na ławkę kar.
9. min - Kotlorz huknął z niebieskiej ale krążek zgubił się w gąszczu przed Świderskim.
8. min - Nahunko z okolic bulika, ale jego próba zablokowana, a sanoczanie już w komplecie.
7. min - Mądrze bronią się goście, nie dopuszczają sosnowiczan do sytuacji.
6. min - Nahunko faulowany przed bramką, sygnalizowana kara dla STS-u i na dwie minuty zmierza Sienkiewicz.
5. min - Salo obija słupek!
4. min - Tyczyński znalazł Kotlorza, który wypalił, poradził sobie z tą próbą Świderski.
3. min - GOOOOLLLL!!! Nahunko uderzał niecelnie, ale dobrze znalazł się Lindgren i gospodarze już prowadzą.
2. min - Niemi z pierwszym groźnym strzałem, radzi sobie Świderski.
1. min - Zaczynamy. Pierwsza guma dla Zagłębia.

Dzień dobry, witamy ze Stadionu Zimowego w Sosnowcu. Przed nami przedostatnie spotkanie Zagłębia na własnym lodzie w sezonie regularnym. Rywalem sosnowiczan zdziesiątkowana drużyna Marmy Ciarko STS-u Sanok. Na relację "minuta po minucie" zaprasza Kamil Przegendza.

#25 Vlastimil Dostálek LS 0 3 1 2 3 3 0 0 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#38 Arkadiusz Karasiński LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0