3:7 Daniel Olsson Trkulja #21 ( Joonas Uimonen #77, Kamil Sadłocha #11 ) +/-
31:16 2 min. Johan Lundgren #54 Wysoko uniesiony kij
34:33 2 min. Gustaf Berling #94 Atak kijem trzymanym oburącz
44:01 5 min. Adam Raška #69 Kłucie końcem kija
44:01 20 min. Adam Raška #69 Kara meczu za niesportowe zachowanie
44:01 2 min. Adam Raška #69 Uderzanie kijem
51:15 2 min. Ville Heikkinen #55 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
54:11 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Zahaczenie
59:55 2 min. Carl Ackered #5 Atak kijem trzymanym oburącz

- Koniec meczu. Unia zwycięża 7:3.
- 60.min - Ackered na 5 sekund przed syreną ukarany.
- 60.min - GOOOOOOLLLL!!! Olsson Trkulja strzela siódmego gola dla gości.
- 60.min - Krasanovsky wyjechał z pola, co zza bramki wykorzystać próbował napastnik Unii. Ponownie wideoweryfikacja.
- 59.min - Uimonen wrzucił gumę z dystansu, na posterunku Krasanovsky.
- 56.min - Jeżek spod bandy, zablokowany.
- 55.min - Lorraine sam na sam, broni Krasanovsky.
- 55.min - Kowalówka oddelegowany do boksu kar na dwie minuty.
- 54.min - Lundgren z okolic prawego koła bulikowego celnie posłał krążek po długim słupku i na 6 sekund przed końcem wykorzystał przewagę.
- 52.min - Arbitrowi nie spodobał się werbalny sposób protestu przez Heikinena i ukarał Fina karą dwóch minut.
- 52.min - Rozegrana akcja przez oświęcimian, którą nieskutecznie przed bramkarzem skończył próbował Heikinen.
- 51.min - Heikinen z dystansu, łapie Krasanovsky.
- 49.min - Olsson Trkulja do Kowalówki, ale ten, tuż przed bramką, minął się z gumą.
- 48.min - GOOOOOOOLLLLL!!! Ahopleto przebojem wdarł się pomiędzy koła bulikowe oraz obrońców i świetnie wrzucił krążek pod poprzeczkę krakowskiej bramki.
- 47.min - Olsson Trkulja z lewej, odbija gumę Krasanovsky.
- 45.min - Jest werdykt - nie ma gola.
- 45.min - Heikinen z ostrego kąta, sędziowie sprawdzają, czy po jego strzale krążek znalazł się w bramce.
- 45.min - Karjalainen ze skrzydła, w boczną siatkę.
- 44.min - Kara meczu dla Raski za kłucie końcem kija, a potem niesportowe zachowanie. Przez pięć minut "Pasy" w osłabieniu.
- 44.min - GOOOOOOLLLLL!!! Noworyta uderzył z niebieskiej, po czym przed bramką Krasanovskiego skutecznie zmylił Kaleinikovas.
- 43.min - Lorraine nieatakowany na lewej flance, ale ponownie z interwencją Krasanovsky.
- 42.min - Valtola ze skrzydła, broni ustawiony na krótkim słupku Krasanovsky.
- 41.min - Groźnie pod bramką gości. Najpierw z dystansu Vildumetz, a potem z bliska Raska.
- Zaczynamy trzecią tercję!

- Koniec drugiej tercji. Po wyrównanych dwudziestu minutach na prowadzeniu dalej goście.
- 39.min - Strzał z lewej, odbija Krasanovsky.
- 39.min - Heikinen do świetnie ustawionego Ahopelto, ale ten niecelnie z bliska.
- 37.min - Krenżelok z dystansu, broni Lundin.
- 36.min - Groźnie Alapuranen, świetnie Lundin między słupkami.
- 35.min - GOOOOOOOLLLL!!!! Błyskawiczna odpowiedź Unii! Krasanovsky zbił strzał Denyskina na prawo wprost na kija Kowalówki, który z koła bulikowego umieszcza krążek w siatce.
- 35.min - Wykluczenie dla Berlinga.
- 35.min - GOOOOOOOLLLL!!!! Younan świetnie wycelował z dystansu i strzałem pod poprzeczkę daje kontakt "Pasom".
- 34.min - Kolejny wypad oświęcimian, ale strzał z lewej zatrzymany przez bramkarza.
- 34.min - Heikinen z niebieskiej, niepewna interwencja Krasanovskiego.
- 33.min - Denyskin groźnie ze środka, odbija Krasanovsky.
- 32.min - Pierwsza kara w tym meczu, przez dwie minuty odpocznie Lundgren.
- 31.min - GOOOOOOOLLLL!!!! Jak w masło w krakowską defensywę wszedł atak Unii i po szybkim rozegraniu z bliska gumę do pustej bramki umieścił Dziubiński.
- 31.min - Ackered z dystansu, ale guma w rękawicy Krasanovskiego.
- 29.min - Krenżelok zaraz po wznowieniu, czujnie jednak Lundin.
- 28.min - Groźna akcja "Pasów", Lundin chroni Unię przed stratą gola.
- 27.min - Ahopelto z kontrą po lewej, strzał jednak niecelny.
- 26.min - Diukow groźnie wrzucił krążek z niebieskiej, "Pasy" jednak z opresji wychodzą obronną ręką.
- 25.min - GOOOOOOOOLLLL!!! Po przechwyceniu krążka Alapuranen pognał z akcją w kierunku bramki, świetnie wyczekał i nagrał w tempo najeżdżającemu Younanowi, który z zimną krwią sfinalizował kontratak.
- 24.min - Dziubiński między bulikami, niecelnie.
- 23.min - Kasperlik po prawej, nad poprzeczką.
- Zaczynamy drugą tercję!

- Koniec pierwszej tercji. Unia prowadzi 2:0.
- 20.min - Po odbiciu uderzenia z niebieskiej w dobrej okazji jeden z zawodników Unii, ale jego dobitka z prawej nieskuteczna.
- 19.min - Diukow z dystansu, czujnie Krasanovsky.
- 19.min - Nieźle zapowiadający się atak "Pasów", ale najpierw, na prawym kole bulikowym, zatrzymany Lundgren, a potem, przed bramką, zablokowany Alapuranen.
- 18.min - Vildumetz mocno, po zamachu, ale niegroźnie dla Lundina.
- 17.min - Kapica próbuje zaskoczyć zza obrońców, Lundin jednak niepokonany.
- 17.min - Po blędzie Kalenikovasa Alapuranen w czystej okazji na prawym buliku, czujnie jednak Lundin.
- 16.min - Kontratak "Pasów", po strzale z lewej krążek w raku Lundina.
- 14.min - Krenżelok z odległości, na posterunku Lundin.
- 13.min - Niebezpieczna akcja "Pasów", broni Lundin.
- 12.min - Diukow z zaskoczenia, spod bandy. Mrozi krążek Krasanovsky.
- 10.min - Krasanovsky zastępuje Hebdę między słupkami.
- 10.min - GOOOOOOOLLLLLL!!!! Heikinen świetnie zachował się na lewej flance - minął obrońcę, a potem, z dość ostrego kąta, celnie przymierzył pod poprzeczkę.
- 10.min - Rajd Spacka między bulikami, napastnik jednak zatrzymany.
- 8.min - Krzemień z lewej, daleko obok słupka.
- 8.min - GOOOOOOLLLLL!!! Olsson Trkulja pognał po prawej stronie, najechał na bramkę i z backhandu wcisnął krążek do siatki.
- 6.min - Jakobsons z niebieskiej, obok bramki.
- 5.min - Olsson, odwrócony plecami do bramki, z zaskoczenia posyła krążek w kierunku Hebdy, niebezpiecznie.
- 4.min - Lundgren z lewego bulika, zablokowany.
- 4.min - Groźnie Cracovia pod bramką, dwukrotnie napastnicy w świetnych okazjach tuż przed bramkarzem.
- 3.min - Po wznowieniu z buliku Raska z dystansu, chwyta Lundin.
- 2.min - Kolejne niebezpieczne uderzenie Unii z drugiej linii.
- 1.min - Po strzale Vaaltoli z niebieskiej niepewna interwencja Hebdy, groźnie pod krakowską bramką.

#30 Łukasz Hebda B 2 12.02 7 7 0 0 0 0 71.43 9:59 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#73 Filip Krasanovský B 5 6.00 36 14 8 14 0 0 86.11 50:01 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0