Rozgrywki: 2023/24 - Puchar Polski: Faza Pucharowa
45:45 2 min. Andrij Denyskin #71 Zahaczenie
49:27 2 min. Joonas Uimonen #77 Ostrość
49:27 2 min. Jakub Bukowski #8 Ostrość
50:31 2 min. Szymon Marzec #71 Atak kijem trzymanym oburącz

KONIEC SPOTKANIA! GKS TYCHY ZAGRA W FINALE PUCHARU POLSKI!!!!!!

60. min - GOOOOL!!!!! 3:6 Wiktor Turkin strzałem do pustej bramki zdobywa szóstą bramkę dla tyszan.
59. min - Pusta bramka Unii.
58. min - Do głosu dochodzi GKS Tychy. Mający pod kontrolą krążek tyszanie, nie pozwalają opuścić Lundinowi bramki.
57. min - Uciekają kolejne sekundy Unii. Nie potrafią oświęcimianie zbliżyć się bezpośrednio pod bramkę GKS-u.
56. min - Krążek wystrzelony przez tyską obronę. Uwolnienie i powrót do tyskiej tercji.
55. min - Służby techniczne na tafli. Problem z zamrożeniem bramki strzeżonej przez Tomasa Fucika.
55. min - Kolejny atak Unii przerwany wybiciem krążka poza tercje tyszan. Odpowiedzialnie w obronie zespół z piwnego miasta.
54. min - Unia cały czas pozostaje w tyskiej tercji. Nie potrafią jednak oświęcimianie przebić się przez tyską obronę.
53. min - Pełne formacje na lodzie, Szymon Marzec opuścił boks kar.
53. min - Unia w natarciu, gra przerwana przez ruszenie tyskiej bramki.
51. min - Szymon Marzec również zasiada na ławce kar. Unia 5/4.
50. min - Uimonen i Bukowski wykluczeni z gry na dwie minuty. Powodem ostrość.
49. min - Unia w poszukiwaniu akcji dającej kontaktową bramkę. Akcja przerwana przez pozycję spaloną.
48. min - Tyszanie wykorzystują grę w przewadze. Po rozklepaniu obrony, krążek do siatki posyła Wiktor Turkin.
46. min - Denyskin na ławce kar. Pierwsze wykluczenie dzisiejszego spotkania.
46. min - GOOOOOOL!!!! 3:4 Tyszanie po raz pierwszy obejmują prowadzenie. Po wygranym buliku, Bartłomiej Pociecha wrzucił krążek na bramkę rywala. Odbitą gumę dobił, twardo pracujący na bramkarzu Radosław Galant.
45. min - Minione sekundy pod dyktando Unii. Nie udało się jednak oświęcimianom zaskoczyć czujnej obrony GKS-u.
44. min - Trwa napór tyszan, dobre uderzenie z dystansu Jaśkiewicza, krążek ląduje na parkanach Lundina.
43. min Spod niebieskiej uderzał Carl Ackered. Pewnie krążek wyłapuje Tomas Fucik.
43. min - Odpowiedź GKS-u Tychy. Walczą tyszanie o przejęcie krążka w tercji rywala. Najbardziej aktywny w tym aspekcie Pawło Padakin.
42. min - Unia w tyskiej tercji. Najpierw przy krótkim słupku próbował Sadłocha, chwilę później dobijał to uderzenie Dyukov. Ostatecznie gumę mrozi Fucik.
41. min - Wracamy do gry w Krynicy Zdroju!

KONIEC DRUGIEJ TERCJI SPOTKANIA. STATYSTYKA WZNOWIEŃ 20:8

40. min - Zagrany zza bramki krążek wpada wprost na kij Olssona Trkulji, świetna interwencja Fucika ratuje GKS.
39. min - Gorąco pod oświęcimską bramką. Defensorzy Unii nie szczędzą fizyczności Alanowi Łyszczarczykowi. Sędziowie studzą zapędy zawodników.
38. min - GOOOOL!!!! 3:3 Trwa bramkowy festiwal w Krynicy Zdroju. Po raz kolejny praca na bramkarzu przynosi bramkę tyszanom. Strzelcem trzeciego gola Olli Kaskinen.
37. min - GOOOOOL!!!! 3:2 Błyskawiczna odpowiedź Unii! Atomowe uderzenie z dystansu Kalle Valtoli ląduje w samym okienku bramki Fucika.
37. min - GOOOL!!!! 2:2 Wiktor Turkin z najbliższej odległości pokonuje Linusa Lundnina.
36. min -Do świetnej pozycji doszedł Erik Ahopelto. Pozostawiony bez opieki stanął "oko w oko" z Tomasem Fucikiem, który parkanem wygrywa ten pojedynek.
36. min - Zamknięta we własnej tercji Unia. Sporo pracy oświęcimskiej defensywy.
35. min - Zdobyta bramka ożywiła poczynania tyszan. Okres twardej walki o gumę.
34. min - Kąśliwe uderzenie z dystansu Bryka. Do boku zbija Lundin.
33. min - Sytuacja była jeszcze analizowana przez arbitrów, jednak podtrzymują oni decyzję o uznaniu bramki.
33. min - GOOOOL!!!!! 2:1 Barłomiej Jeziorski umieszcza krążek w bramce po dobrej pracy na bramkarzu Filipa Komorskiego.
31. min - Tyszanie w ofensywie. Od dobrych paru chwil gościmy w tercji Unii.
30. min - Lewym skrzydłem zainicjował atak Christian Mroczkowski. Położył już  na lodzie interweniujących obrońców, jednak oddał strzał wprost w Lundnina.
29. min - Próbował zainicjować kontrę tyszan Szymon Marzec. Wygoniony jednak na lewe skrzydło, niecelnie zagrał krążek.
28. min - Padł na lód Wiktor Turkin. W asyście kolegów opuścił taflę lodowiska.
28. min - Żadna z ekip nie potrafi dłużej utrzymać się w posiadaniu krążka. Trwa walka o przejęcie inicjatywy.
27. min - Próbował indywidualnie Alan Łyszczarczyk. Z jego strzałem poradził sobie jednak interweniujący Linus Lundin.
26. min - Zawodnicy Unii coraz swobodniej czują się w tercji rywala. Brakuje jednak dojścia do dobrej pozycji strzeleckiej.
25. min - Szybka gra krążkiem oświęcimian w tercji ataku. Kolejne wznowienie po zamrożeniu Fucika.
24. min - Odpowiedź tyszan. Próbował dobijać wrzutkę po interwencji Lundina Galant. Jednak z asystą obrońcy na niewiele mógł sobie on pozwolić.
24. min - Rośnie temperatura pod tyską bramką. Żaden z zawodników Unii nie zdołał jednak sięgnąć bezpańskiego krążka.
23. min - Dłużej w posiadaniu krążka utrzymują się zawodnicy Unii. Uimonen uderza na bramkę i słupek ratuję Tomasa Fucika!
22. min - Kolejne wznowienie w tercji tyszan. Spokojny początek drugiej odsłony spotkania.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercje spotkania! Wznowienie pada łupem oświęcimian.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI SPOTKANIA. STATYSTKA WYGRANYCH WZNOWIEŃ 9:8.

20. min - Rzut karny dla Unii Oświęcim! Najazd wykonywał Henry Karjalainen, jednak nie trafił w światło bramki.
19. min - GOOOOL!!!! 2:0 Kamil Sadłocha lewym skrzydłem wjechał do tercji ataku, wypatrzył Miłosza Noworyte, który schodząc na kolano podwyższa wynik.
19. min - Okres, w którym uspokoiły się wydarzenia na lodzie. Bez zagrożeń pod bramkami.
17. min - Do dobrej pozycji strzeleckiej doszedł Sebastian Kowalówka. Wykończenie akcji jednak poza światło bramki.
16. min - Dwójkowa akcja tyszan. Filip Komorski zdecydował się wykończyć ją w pojedynkę. Uderzenie w środek bramki, pewnie mrozi Lundin.
16. min - Mocne uderzenie z prawego bulika Bartosza Ciury. Pewnie do boku odbija Lundin.
15. min - Indywidualna akcja Padakina. Nie dał się zaskoczyć przy krótkim słupku Linus Lundin.
14. min - Stracona bramka podcięła nieco skrzydła tyszanom. Zawodnicy GKS-u bez wyraźnej próby odpowiedzi.
12. min - GOOOOL!!!!! 1:0 Andrej Denyskin zdecydował się przytrzymać krążek, po chwili niesygnalizowanym uderzeniem pokonał Tomasa Fucika.
11. min - Jaśkiewicz ze strzałem po lodzie. Nie dał rady zamrozić krążka Lundin, na który czekał już pod bramką rywali Filip Komorski.
10. min - Pierwsza formacja GKS-u w próbie zainicjowania kolejnego ataku. Zabronionym uwolnieniem przerywa akcję Unia.
9. min - Turkin próbował przebić się prawą flanką, niecelny strzał tyskiego napastnika.
8. min - Próbują zamknąć tyszan zawodnicy Unii.
7. min - Coraz goręcej pod oświęcimską bramką. Instynktownie zagrożenie oddala defensywa Unii.
6. min - Nieprzyjemny strzał Bizackiego, poradził sobie jednak z tą próbą po raz kolejny Lundin.
4. min - Gorąco pod bramką Lundina. Komorski z Łyszczarczykiem próbowali twardej pracy na bramkarzu. Akcja zakończona wznowieniem w tercji Unii.
3. min - Tyszanie w natarciu. Aktywny w tercji przeciwnika Radosław Galant, dwukrotnie próbował zaskoczyć Lundina.
3. min - Spod niebieskiej wrzucał Bryk, krążek mija jednak światło oświęcimskiej bramki.
2. min - Pierwsze zagrożenie ze strony Unii. Niebezpieczny strzał po lodzie z prawego bulika Karjalainena, czujnie parkanami Fucik.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie półfinałowe. Pierwsze wznowienie wygrywają oświęcimianie.