0:1 Phil Kiss #22 ( Patryk Wronka #10, Damian Kapica #95 ) +/-
1:1 Ryan Cook #27 ( Sam Marklund #20, Ben Sokay #59 ) +/-
(+) Cook #27, Maciaś #15, Marklund #20, Olsson #95, Sokay #59
(-) Kamiński #8, Kiss #22, Neupauer #9, Paranica #17, Słowakiewicz #25
5/5 04:41
1:2 Damian Kapica #95 ( Filip Wielkiewicz #86, Filipp Pangiełow-Jułdaszew #58 ) +/-
(+) Kapica #95, Pangiełow-Jułdaszew #58, Tomasik #15, Wielkiewicz #86, Wronka #10
(+) Cook #27, Fraszko #10, Hitosato #91, Pasiut #18, Wanacki #5
(-) Kapica #95, Neupauer #9, Pangiełow-Jułdaszew #58, Tomasik #15, Wielkiewicz #86, Wronka #10
5/5
58:14
00:00 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Bartłomiej Neupauer #9 Odmowa rozpoczęcia gry
15:39 2 min. Igor Smal #48 Rzucenie na bandę
29:19 2 min. Sam Marklund #20 Uderzanie kijem
29:19 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Uderzanie kijem
33:01 2 min. Sam Marklund #20 Przeszkadzanie
54:34 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Przeszkadzanie

KONIEC SPOTKANIA

59. min - Do końca naciera GKS.
58. min - Do bramki wraca Alexander Horawski.
58. min - GOOOOOL!!!! 6:2 Bartosz Fraszko trafia do pustej bramki.
58. min - Horawski opuszcza bramkę.
57. min - Pełne formacje na lodzie. Po powrocie Neupaera próbował jeszcze Monto, lecz uderzył wprost w Horawskiego.
56. min - Fraszko starał się wykończyć dobrą akcję GKS-u. Krążek pewnie łapie Horawski.
55. min - Neupaer na ławce kar.
54. min - Odpowiedź katowiczan. Znów sporo pracy na Horawskim ze strony napastników GKS-u.
53. min - Przenosimy się do katowickiej tercji. Próba zamknięcia GieKSy.
52. min - Próba gry Iisakki i Lehtimakiego. Krążek zatrzymuje się na łyżwie obrońcy.
52. min - Wrzucał na bramkę Maciaś, trafił jednak w swojego partnera z drużyny.
51. min - Gospodarze przy krążku. Spotkanie pozostaje w ich kontroli.
49. min - Kolejna próba GKS-u. Tym razem podbity krążek po strzale Wanackiego.
48. min - Popracował w poszukiwaniu pozycji strzeleckiej Cook, nie zdołał przebić się przez blokującą formację gości.
47. min - Sporo walki na bandach i w środkowej tercji.
45. min - Uspokoiły się nieco wydarzenia na lodzie.
44. min - Próbują odpowiedzieć na bramki GieKSy goście, nie znajdują jednak sposobności na zagrożenie bramce Kielera.
42. min - GOOOOOL!!!!!!! 5:2 Trwa napór gospodarzy. Dobra praca czwartej formacji mistrzów Polski wykreowała kolejną bramkę. Do siatki trafił Mateusz Bepierszcz.
42. min - GOOOOOL!!!!!!! 4:2 Ależ pograli katowiczanie! Sam Marklund podwyższa prowadzenie
42. min - Dobra akcja Sokaya, Zalamay ratuje gości.
42. min - Pierwsza akcja gości. Po wrzutce spod niebieskiej, Kieler broni i czeka nas bulik w katowickiej tercji.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję spotkania. Bulik dla Pasiuta.

KONIEC DRUGIEJ TERCJI

39. min - Moment obustronnych błędów.
38. min - Pangelov-Yuldashev próbował zaskoczyć Kielera uderzeniem z dystansu. Krążek w raku bramkarza.
37. min - Dobrze najechał z krążkiem z prawego skrzydła Maciaś. Dogodna sytuacja dla Olssona, jednak krążek nie znajduje drogi do bramki.
36. min - Po uzupełnieniu formacji próbują odpowiedzieć gospodarze. Mrozi krążek Horawski.
35. min - Pełne formacje na lodzie.
34. min - Dobra praca gości w tercji rywala. Sprawdza czujność Kielera raz za razem Zalamai.
33. min - Marklund ponownie na ławce kar.
32. min - Dobra pozycja wypracowana przez drużynę dla Wanackiego. Niecelna próba doświadczonego defensora.
32. min - Walczy Podhale o wyrównanie stanu rywalizacji. Krążek zamrożony przez Kielera, czeka nas wznowienie w katowickiej tercji
30. min - Obustronne wykluczenia dla Wielkiewicza i Marklunda.
29. min - GOOOOOL!!!! 3:2 Miro Lehtimaki na dobre wpisał się w schemat gry GKS-u.  Kolejny raz jego dobra współpraca ze swoimi fińskimi krajanami daje bramkę dla gospodarzy. Autorem trafienia Joona Monto.
29. min - Z prawego bulika próbował zaskoczyć Kielera Szczechura. Czujnie katowicki bramkarz. Tempo meczu utrzymywane na wysokiej intensywności, sporo się dzieje.
28. min - Puścił się z krążkiem Kamiński do tercji GKS-u. Po chwili przegrał jednak walkę na bandzie.
27. min - Kontra Marklunda, zerwał się szwedzki napastnik obronie Podhala, nie zdołał jednak pokusić się o uderzenie.
26. min - Okres lepszej gry GKS-u. Udało się przejąć krążek gościom, którzy wprowadzają go do tercji rywala.
25. min - Próbował Maciaś, chwilę później Lehtimaki, krążek nie zdołał przebić się przez obronę gości.
24. min - Przypomniał o sobie Hitosato, szybka akcja prawym skrzydłem i dobre podanie do Grzegorza Pasiuta. Czeka nas wznowienie w tercji gości po strzale kapitana GieKSy.
23. min - Mocne tempo spotkania w Katowicach, szybko zmieniamy tercję w których dzieje sie akcja.
21. min - GOOOOOL!!!! 2:2 Kolejny raz błyskawicznie odpowiada GKS. Akcję gospodarzy sfinalizował  Joona Monto
21. min - GOOOOL!!!!! 1:2 Ależ otwarcie gości! Filip Wielkiewicz doskonałym podaniem otwarł drogę do bramki Damianowi Kapicy, który w sytuacji "sam na sam" puszcza krążek pod parkanami Kielera.
21. min - Wracamy do gry w Katowicach. Bulik dla Wronki.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI

20. min - Pracowała GieKSa w tercji rywala, po przejęciu krążka Podhale momentalnie próbowało wyprowadzić kontrę.
19. min - Odpalił z pełnego zamachu Lorraine, zabrakło celności.
18. min - Pełne formacje na lodzie, Podhale wciąż w katowickiej tercji.
17. min - Za nami pierwsza minuta przewagi gości. GKS kradnie kolejne sekundy utrzymując się przy krążku.
16. min - Igor Smal wykluczony z gry na dwie minuty.
16. min - Zamknęli gospodarzy zawodnicy z Nowego Targu, akcja przerwana wykluczeniem zawodnika GKS-u.
15. min - Spod niebieskiej Delmas, próbował lot krążka przeciąć Sokay, jednak górą nowotarska defensywa.
14. min - Przyspieszają rozegrania gospodarze, dobrze radzący sobie  dzisiaj na wznowieniach goście wyprowadzają szybkie kontry.

12. min - Krążek w katowickiej tercji padł łupem Łukasza Kamińskiego, który błyskawicznie pomknął na bramkę Kielera, mrozi katowicki bramkarz.
11. min - Odpowiedź Podhala w postaci rajdu Neupaera, nie dał zaskoczyć się Kieler.
10. min - GKS mocno pracuje w tercji rywala, wrzucał Delmas, chwilę później po krótkim słupku szukał szczęścia Fraszko.
9. min - Dobre tempo spotkania w Katowicach, obie strony dążą do inicjowania ataków.
8. min - Przedarł się samotnie Olsson, po interwencji jednego z obrońców czeka nas wznowienie w tercji gości.
7. min - Próbowali kolejnego ataku goście, gra przerwana po zagraniu wysokim kijem.
6. min - Soczyście z prawego bulika próbował Wronka, górą Kieler.
5. min - GOOOOOOL!!!! 1:1 Błyskawiczna odpowiedź GieKSy, mocnym strzałem przy krótkim słupku Horawskiego pokonał Ryan Cook.
4. min - GOOOOOOL!!!!! 0:1 Philip Kiss zdecydował się na uderzenie spod niebieskiej linii, czym zaskoczył Michała Kielera.
3. min - Pełne formacje na lodzie.
2. min - Uderzał Varttinen i po raz pierwszy w dzisiejszym spotkaniu wybrzmiał słupek!
2. min - Fińscy specjaliści od gier w przewagach w natarciu, próbował Monto, po jego strzale podbity krążek ląduje poza taflą.
1. min - Neupaer na ławce kar, w związku z karą techniczną nałożoną na drużynę Podhala.
1. min- Rozpoczynamy spotkanie w Katowicach. W bramkach Kieler oraz Horawski

GOŚCIE POJAWILI SIĘ NA TAFLI, ZA CHWILĘ WALKA O PIERWSZY BULIK

WYBIŁA GODZINA 18:30, ZGODNIE Z PRZEDMECZOWĄ ZAPOWIEDZĄ NA TAFLI NIE STAWILI SIĘ ZAWODNICY PZU PODHALA NOWY TARG

#21 Johan Lorraine ŚR 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 -3 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew LO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Tarek Paranica LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Marat Soroka ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Alexander Szczechura LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Tomasz Szczerba LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0