15:16 2 min. Santeri Koponen #8 Atak kijem trzymanym oburącz
17:18 2 min. Atte Huhtela #7 Trzymanie przeciwnika
20:13 2 min. Noah Delmas #3 Atak kijem trzymanym oburącz
27:39 2 min. Shigeki Hitosato #91 Atak kolanem
41:06 2 min. Shigeki Hitosato #91 Ostrość
46:47 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Zahaczenie
53:24 2 min. Shigeki Hitosato #91 Wysoko uniesiony kij
58:46 2 min. Jakub Gimiński #94 Ostrość
58:46 2 min. Mateusz Michalski #88 Ostrość
59:15 2 min. Aleksi Varttinen #71 Atak kijem trzymanym oburącz

KONIEC SPOTKANIA!

59. min - Goście bez Pohjanoksy w bramce, dodatkowo wykluczony Varttinen.
59. min - Michalski i Gimiński wykluczeni.
59. min - Skoczyli sobie do gardeł zawodnicy pod bramką Pohjanoksy, posypią się obustronne kary za ostrość.
58. min - Kolejna akcja gospodarzy, próbował w dwójkowej akcji Pasiut z Fraszką.
57. min - GOOOOOOOL!!!!!!! 4:3 Aleksi Varttinen wrzuca krążek, który tuż przed bramkarzem strącił Mateusz Bepierszcz.
56. min - GOOOOOL!!!! 3:3 Błyskawiczna odpowiedź gospodarzy. Autorem wyrównującego gola Ryan Cook.
55. min - GOOOOL!!!! 2:3 Grający w przewadze torunianie obejmują ponownie prowadzenie! Z lewego bulika Murraya pokonuje Mirko Djumić.
54. min - Hitosato wykluczony z gry na dwie minuty.
54. min Zieliński z dystansu próbował zaskoczyć Murraya, po chwili upada na lód Larionovs, uderzony kijem w twarz przez Hitosato.
52. min - Podkręcają tempo katowiczanie, brakuje im jednak akcentu w postaci ostatniego podania.
51. min - Tym razem Wanacki z niebieskiej, wybrzmiał po jego strzale słupek.
50. min - Maciaś z niebieskiej, krążek jednak mija bramkę torunian.
49. min - Pełne formacje na lodzie.
49. min - Kolejna okazja GieKSy! Varttinen do Marklunda, rzucając się Zieliński pomaga przerwać akcję.
49. min - Larionovs kolejny raz trafia w słupek!
48. min - Ależ rumieńców nabrało spotkanie! Broniący katowiczanie z dwójkową kontrą, Fraszko wystawił krążek do Wanackiego, ale górą Pohjanoksa.
47. min - Mateusz Bepierszcz wykluczony z gry na dwie minuty.
46. min - Torunianie w tercji gospodarzy. Kontra Igora Smala, zawodnik mocno na bandzie potraktowany przez Adriana Jaworskiego, sędziowie nakazują grać walki, mocny mecz walki dzisiaj w Satelicie.
45. min- Coraz wyższa temperatura w Satelicie. Interweniujący Pohjanoksa miał problem z lokalizowaniem krążka, ostatecznie udało się go zamrozić.
44. min - Najazd wykonał sam poszkodowany, próbował zmieścić krążek między parkanami Pohjanoksy, ten jednak nie dał się zaskoczyć, wracamy do gry.
44. min - Zerwał się toruńskiej defensywie Bartosz Fraszko, stając oko w oko z Pohjanoksą, został faulowany. Karny dla GieKSy.
43. min - Ze sporej odległości próbował Jaworski, w ten sposób jednak ciężko zaskoczyć Murraya.
42. min - GieKSa napiera na bramkę Pohjanoksy. Fin mrozi krążek, asekurujący obrońcy przywierają do lodu Olssona, sporo emocji.
42. min - Hitosato i Gimiński na ławce kar.
42. min - Między tymi Panami iskrzy od początku spotkania i mamy kolejny akt rywalizacji. Hitosato i Gimiński w indywidualnej rozmowie. Przerywają sędziowie.
41. min - Wracamy do gry w Katowicach.

KONIEC DRUGIEJ TERCJI

39. min - Monto zgarnął krążek między bulikami, próbował indywidualnie wrzucić go z backhandu, zabrakło mu jednak miejsca.
38. min - Odpowiedź GieKSy. Krążek pod kontrolą Pohjanoksy, chwilę później Lehtimaki w słownej potyczce z Gimińskim.
37. min - Aktywny Atte Huhtela inicjuję kolejną akcje gości.
36. min - Popracowali mocniej w katowickiej tercji goście. Akcja zakończona zamrożeniem krążka przez Murraya.
35. min - GOOOOOL!!!! 2:2 Indywidualna akcja Sama Marklunda. Szwedzki napastnik wprowadził krążek zza pleców Pohjanoksy, a następnie po długim słupku umieścił go w toruńskiej bramce.
34. min - Szturm na toruńską bramkę. Wrzucał Koponen, po odbiciu krążka przez Pohjanokse próbował poprawić Fraszko, jednak i tym razem nie udało się krążka przestrzelić przez defensywę gości.
33. min- Sporo zagrożenie sprokurowali sobie złym rozegraniem krążka katowiczanie. Akcja kończy się na parkanie Murraya.
32. min - Kolejny raz Marklund, tym razem z drugiego bulika i kolejny raz wprost w Pohjanokse.
32. min - Wracamy do tercji gości, z prawego bulika mocno z nadgarstka pociągnął Marklund. Poradził sobie z z tym uderzeniem dobrze ustawiony Pohjanoksa.
31. min - GOOOOL!!! 1:2 Goście wygrywają bulik w tercji rywala. Wycofany krążek trafia zostaje wrzucony spod niebieskiej linii, czym udaje się zaskoczyć Murraya.
30. min - Power play bez historii w wykonaniu gości. Częściej przy krążku w tym okresie byli gospodarze. Pełne formacje na lodzie.
28. min - Hitosato na ławce kar.
28. min - Zamknięci głęboko pod własną bramką torunianie. Napór GKS-u. Pasiut przegrywa pojedynek twarzą w twarz z Pohjanoksą
28. min - Okres intensywnej pracy przed bramkarzem gości. Julius Pohjanoksa rzucając się ofiarnie na lód mrozi kolejny raz krążek.
27. min - Sokay wrzucał na toruńską bramkę. Po zamrożeniu krążka zrobiło się małe zamieszanie, arbitrzy rozładowali napięcie.
27. min - Prokurat sprawdził czujność Murraya, górą bramkarz GieKSy.
26. min - Goście szukają możliwości zbudowania ataku. Akcja przerwana sygnalizacją spalonego.
25. min - Zaostrzyły się wydarzenia na lodzie. Drużyny nie szczędzą sobie fizyczności.
25. min - Szukają kolejnej bramki gospodarze. Dobra okazja Hitosato, po jego strzale guma w raku Pohjanoksy.
24. min - GOOOOOL!!!! 1:1 Dobra praca forecheckiem czwartej formacji. Igor Smal przejmuje krążek w tercji rywala, po jego strzale górą Pohjanoksa, ale wobec dobitki Bepierszcza był już bezradny.
23. min - Nie udało się torunianom wykorzystać przewagi aby podwyższyć prowadzenie. W ostatnich sekundach mocno spod niebieskiej uderzał Johansson. Pełne formacje na lodzie.
21. min - Noah Delmas zasiada na ławce kar.
21. min - Wracamy do gry w Katowicach. Już w 13. sekundzie będzie kara na gospodarzy.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI

20. min - Zabójcza kontra gości! Na 6 sekund przed końcem pierwszej tercji Danila Larionovs otwiera wynik spotkania.
20. min -Pełne formacje na lodzie. Dobra akcja Fraszki.
19. min - Jak na karuzeli pokręcili toruńską obroną gospodarze grając w przewadze. Zabrakło jednak sposobności do zdobycia bramki.
18. min- Atte Huhtela kolejny raz w centrum uwagi, tym razem zasiada na ławce kar.
17. min - Blisko otwarcia wyniku goście ! Huhtela próbował zaskoczyć Murraya przy krótkim słupku. Krążek zatrzymał się na słupku.
16. min - Pełna formacja torunian.
16. min - Santeri Koponen na ławce kar. Czeka nas gra 4/4. Do końca kary Maćkowskiego 45 sekund.
15. min - Szukali okazji do otwarcia wyniku katowiczanie. Gracze z Torunia oddalili zagrożenie, wymiana formacji.
14. min - Maćkowski wykluczony z gry na dwie minuty.
14. min - Sygnalizacja kary torunian, GKS w natarciu.
14. min - Sozanski wyprowadził dobrą kontrę, akcja wykończona strzałem z którym radzi sobie Murray.
13. min - Próba inicjacji ataku przez gości, udało się zdobyć środkową część tafli, po wprowadzeniu krążka do tercji ataku, ten pada łupem GieKSy.
12. min - Moment mniejszej intensywności na lodzie.
11. min - Po wznowieniu gry, Cook odpalił mocnym uderzeniem spod niebieskiej. Instynktownie poradził sobie Pohjanoksa.
10. min - Spomiędzy wąsów próbował Sokay, podbity krążek opuścił lodowisko.
9. min - Dobre tempo meczu w Satelicie. Larionovs próbował zaskoczyć Murraya, jednak ten czujnie interweniuje parkanem.
8. min - Fraszko wprowadza krążek w tercje gości, nie zdołał jednak przełamać oporu obrony i wypracować sobie pozycji strzeleckiej.
7. min - Przyspieszyli katowiczanie. Krążek przed samą bramką Pohjanoksy padł łupem Olssona, Szwed nie zdołał jednak zaskoczyć toruńskiego bramkarza.
5. min - Gospodarze z mocniejszym akcentem w pierwszych minutach. Pora na odpowiedź gości, którzy budują swoje ataki. Larionovs próbował przy krótkim słupku, krążek w łapaczce Murraya.
4. min - Jak po sznureczku pochodził krążek w przewadze katowiczan. Dobra pozycja dla Grzegorza Pasiuta, słupek ratuje torunian.
3. min - Nieco pasywnie w tercji ataku GKS, kontra gości. Murray zmuszony mrozić gumę.
2. min - Na ławce kar Jakub Gimiński.
2. min - Kolejna próba aktywnego w pierwszych sekundach Maciasia, szturmują katowiczanie, goście ratują się faulem, sygnalizacja kary.
1. min - Pierwsza interwencja Pohjanoksy, wrzucał na bramkę Maciaś.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie w Katowicach. W bramkach John Murray oraz Julius Pohjanoksa. Pierwszy bulik dla gości.

#5 Jakub Wanacki LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Julius Pohjanoksa B 4 4.04 58 11 31 16 0 0 93.10 59:21 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#22 Rusłan Baszyrow LS 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#93 Mirko Djumić PS 1 1 1 0 2 1 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Jakub Gimiński LO 0 1 1 0 1 -2 6 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Atte Huhtela ŚR 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Adrian Jaworski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Albin Thyni Johansson LO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Szymon Maćkowski PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Patryk Napiórkowski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0