2:2 Krzysztof Bukowski #88 ( Alexis Binner #16, Christian Lindberg #8 ) +/-
(-) Binner #16, Kallionkieli #15, MacEachern #44
3/3 64:18
25:10 2 min. Dawid Musioł #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:45 2 min. Sam Marklund #20 Zahaczenie

65. min - GOOOOOL!!! 2:3 Sam Marklund uderzeniem pomiędzy parkanami Salamy kończy spotkanie!
65. min - Sanoczanie w kolejnej kontrze nawzajem odbierają sobie krążek.
64. min - Co tu się działo! Najpierw przejął Olsson, ale jego niedokładne dogranie zainicjowało kontrę STS-u. Viitanen wychodząc sam na sam z Kielerem przegrał tą walkę
63. min - Kallionkeli próbował wprowadzić krążek, jednak pozostając na radarze rywala wyprowadzony z tercji.
62. min - Odpowiedź gości. Lindebrg uderza wprost w Kielera.
62. min - Indywidualnie Olsson. Górą Salama.
61. min - Katowiczanie pierwsi próbowali szczęścia, jednak krążek już w posiadaniu gospodarzy.
61. min - Formacje 3 na 3 gotowe! Rozpoczynamy dogrywkę w poszukiwaniu złotej bramki.

KONIEC TRZECIEJ TERCJI. CZEKA NAS PIĘCIOMINUTOWA DOGRYWKA.

59. min - Katowiczanie w tercji rywala. Nie klei się jednak gra mistrzom Polski i kolejny raz uciekł krążek poza tercje.
58. min - Szturm ze strony sanoczan! Niewiele brakło aby krążek znalazła się w katowickiej bramce. Ceder pomknął na bramkę rywala, Kieler zdołał zamrozić krążek.
58. min - Walczy mocno Ceder w katowickiej tercji, pod presją GieKSa zagrała na uwolnienie.
57. min - Maciaś wrzucał krążek zaadresowany do Grzegorza Pasiuta, górą defensywa gości.
56. min - Obie strony szybko przekazują sobie krążek. Z dala od bramek dzieją się wydarzenia.
55. min  - Nie przebili się przez środkową tercję goście. Trzeba będzie ponownie inicjować atak.
54. min - Nie wykluczają również trzeciego trafienia gospodarze! Potężnie z prawego bulika uderzył Viitanen. Zdołał sobie poradzić z tą próbą Kieler.
52. min - Katowiczanie przy krążku, z pewnością będą dążyć do odpracowania straconej zaliczki.
51. min - GOOOOOL!!!! 2:2 Krzysztof Bukowski przejmuję odbity przez Kielera krążek i umieszcza go w pustej bramce.
49. min - Blisko wyrównania gospodarze. Mark Viitanen stanął przed świetną okazją do zdobycia kolejnej bramki, czujność Kielera uchroniła GieKSe.
47. min- GOOOOOL!!!! 1:2 Kontaktowe trafienie gospodarzy. Autorem trafienia Marcus Kallionkieli
46. min - Zostajemy w katowickiej tercji. Dawid Musioł próbował pokonać Kielera.
45. min - Kontra sanoczan. Za wyprowadzenie krążka wziął się Kallionkieli, jednak po jego uderzeniu krążek wypada poza lodowisko.
44. min - Napór GieKSy, tym razem Hitosato myślał o wyłuskaniu krążka spod opieki Salamy. Czeka nas kolejne wznowienie w tercji gospodarzy.
43. min - Ależ okazja wypracowana dla Olssona. Szwed miał wszystko, aby skompletować hattricka.
42. min - Wrzutka na sanocką bramkę, próbował podjąć krążek Lehtimaki, ale błyskawicznie pozbawili go tej możliwości sanoccy defensorzy.
42. min - Dwukrotnie mocne ataki zadali gospodarze i dwukrotnie błyskawicznie odpowiedzieli katowiczanie. Mocne tempo trzeciej odsłony gry.
41. min - Szybko przenosimy się pod bramkę Kielera, jednak zagrożenie oddalone.
41. min - Ruszyła trzecia tercja w Sanoku!

KONIEC DRUGIEJ TERCJI

39. min - Ambitne ostatnie minuty w wykonaniu sanoczan. Goście mając dwubramkową zaliczkę, starają się dzielić siły na pozostałą część spotkania.
38. min - Sanoczanie nie składają broni, próbują znaleźć sposób do wykreowania kontaktowej bramki.
37. min - Świetna pozycja spomiędzy wąsów dla Olssona. Rosły Szwed niezwykle blisko trzeciego gola, czujnie interweniował Salama.
37. min - Pełne formacje na lodzie, nie zdołali wykorzystać swojej przewagi gospodarze.
35. min - Marklund na ławce kar.
34. min. Sprokurowali sobie zagrożenie we własnej tercji gospodarze zagrożeniem poprzez błąd techniczny. Nie zdołali wykorzystać tego prezentu mistrzowie Polski.
31. min - Katowiczanie w tercji gości poszukują kolejnej bramki, krążek wybity przez gości, którzy mają okazją wymienić formację.
29. min - Odpowiedź Sanoczan, którzy po wyprowadzeniu akcji zdołali przejąć krążek w katowickiej tercji. Z najbliższej odległości próbował Sienkiewicz, a po chwili jego uderzenie dobijał Fus.
28. min - GOOOOL!!!! 0:2 Niemalże równo z końcem kary Musioła, Olsson podwyższa prowadzenie, notując swoje drugie trafienie.
28. min - Pełne formacje na lodzie.
26. min - Mocny początek rozegrania przewagi przez GKS. Górą interweniujący Salama.
26. min - Dawid Musioł odesłany na ławkę kar.
24. min - Skorzystało widowisko na premierowym trafieniu. Ceder gdyby tylko lepiej przyjął krążek, mógłby się pokusić o wyjście do pozycji "sam na sam" z Kielerem, sekundy później w imieniu GKS-u próbował odpowiedzieć Marklund.
23. min - Ożywili się katowiczanie po zdobytej bramce. Gościmy w sanockiej tercji.
22. min - GOOOOOL!!!!!! 0:1 Hampus Olsson znalazł sobie nieco przestrzeni na prawym buliku i posłał silne uderzenie pod poprzeczkę bramki Salamy.
21. min - Sporo miejsca na prawym skrzydle otrzymał Ceder, długo markował uderzenie, aż w końcu przeczytał jego intencję Wanacki, który podbił poza taflę lodowiska uderzony krążek.
21. min - Wracamy do gry w Sanoku. Po pierwszej tercji w strzałach 7:7

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI

20. min - Uwolnienie GKS-u, na 25 sekund przed końcem pierwszej tercji, krążek na buliku w katowickiej tercji.
19. min - Wprowadzają krążek katowiczanie, zwarta obrona STS-u nie pozwala się jednak przebić katowickiej sile ataku.
18. min - Odpowiedź GKS-u. Kacper Maciaś zmusił do sporego wysiłku Salamę.
17. min - Bez wielkich wydarzeń minęły ostatnie minuty spotkania. Na uwolnienie zagrali katowiczanie.
15. min - Kolejny raz aktywny Ceder, któremu Viitanen zostawiając krążek wypracował dobrą pozycję strzelecką. Mrozi krążek Kieler.
15. min - Wrzucana guma spod niebieskiej linii, próbował ją przejąc Ceder, jednak górą Wanacki i spółka.
14. min - Okres lepszej gry STS-u. Dwukrotnie sprawdzona czujność Kielera. Gospodarze próbują przejąć ciężar prowadzenia gry w dzisiejszym spotkaniu.
13. min - Przejęli krążek w środkowej tafli gospodarze. Filip Sienkiewicz zakończył akcję wrzutką z bekhendu.
12. min - Długo szukali sposobu na wprowadzenie krążką w tercję GieKSy gospodarze. Gdy to się udało, nie zdołali jednak znaleźć pomysłu na zamknięcie gości.
11. min - Wyrównany obraz spotkania. Gospodarze w tercji GieKSy, czeka nas wznowienie na buliku w pobliżu bramki Kielera.
10. min - Kolejna dobra kontra sanoczan.Wprowadzał krążek Kallionkieli, zabrakło jednak precyzji w dograniu.
9. min - Za bramki krążek trafił wprost na kij Miro Lehtimakiego, ten jednak nie zdołał swoim uderzeniem zaskoczyć Dominika Salamy.
7. min - Świetna kontra gospodarzy. Dwójkową akcję gospodarzy zatrzymuje Michał Kieler.
6. min - Indywidualnie próbował wprowadzić krążek Maciaś, nie zdołał przebić się przez zagęszczone szyki obronne gospodarzy.
5. min - Bez wyrazistych sytuacji do zdobycia bramki upływa pierwsza tercja.
4. min - Inicjują akcję katowiczanie, wysokim forecheckingiem pracują gospodarze.
2. min - Odpowiedź GieKSy. Wyjaśnia podbramkowe zamieszanie Salama mrożąc gumę.
2. min - Pierwsze uderzenie sanoczan, próbował z prawego bulika Konrad Filipek, czujnie zamknął parkany Kieler.
1. min - Rozpoczynamy zaległe spotkanie 33. kolejki w Sanoku. W bramkach Dominik Salama oraz Michał Kieler. Pierwszy bulik pada łupem gospodarzy.