1:0 Mark Kaleinikovas #31 ( Roman Diukow #9 ) +/-
(+) Bezuška #4, Denyskin #71, Diukow #9, Kaleinikovas #31, Krzemień #44
(-) Bizacki #12, Bukowski #8, Mroczkowski #9, Nilsson #7, Rác #89
5/5 22:21
1:1 Christian Mroczkowski #9 ( Radosław Galant #24, Bartłomiej Jeziorski #91 ) +/-
60:00 20 min. Christian Mroczkowski #9 Bójka

60. min - Spora szarpanina na koniec meczu.
60. min - Czas dla GKS-u Tychy.
60. min - Pociecha mocno z bulika, ale ponad bramką.
59. min - Fucik zjechał do boksu. Sześciu tyszan na lodzie.
57. min - Sporo gry po obu stronach tafli.
56. min - Nilsson samotnie z lewego bulika i prosto w Lundina.
55. min - Tyszanie zamknęli rywali w tercji ataku.
54. min - Denyskin mocno sprzed bulika, lecz niecelnie.
53. min - Ahopelto sprzed obrońcy i efektownie łapie gumę do raka Fucik.
53. min - Trójkowa kontra Unii, Kaleinikovas nie pokusił się o podanie do kolegów i trafił prosto w bramkarza.
52. min - Ahopelto spod niebieskiej, lecz prosto w golkipera tyszan.
50. min - Uimonen groźnie sprzed prawego bulika, jednak trafia wprost w Fucika, który na raty mrozi gumę.
49. min - Ubowski trafia na ławkę kar.
48. min - Denyskin na ławce kar.

48. min - Groźna odpowiedź Ciury, z którą poradził sobie jednak Lundin. Po zatrzymaniu akcji wywiązała nam się jeszcze mała przepychanka pod bramką.
47. min - Dziubiński sam pognał z kontrą prawą flanką , jednak nie zdołał pokonać tyskiego bramkarza.
46. min - Kaleinikovas przymierzył spod bandy i na raty zamroził gumę Fucik.
45. min - Bizacki sprawdził czujność Lundina strzałem z niebieskiej.
44. min - Oświęcimianie zamknięci we własnej tercji.
43. min - Karjalainen zagrał z prawego bulika przed bramkę, gdzie najeżdżał Ahopelto, lecz nie trafił czysto w krążek.
42. min - Solowa akcja prawym skrzydłem Olssona Trkulji, ale zdołał powstrzymać go czeski bramkarz.
41. min - GOOOOOL!!!! 2:1! Błyskawiczne rozpoczęcie trzeciej tercji! Dziubiński urwał się lewym skrzydłem i pokonał Fucika strzałem po dalszym słupku! Sędziowie jeszcze długo dyskutowali, ale ostatecznie uznali to trafienie.

40. min - Jakobsons mocno po lodzie bez przyjmowania, jednak zdążył złączyć parkany Fucik.
39. min - Nilsson uderzył spod bandy, ale pewnie mrozi gumę szwedzki golkiper.
38. min - Kąśliwy strzał Komorskiego z lewego bulika i z problemami interweniuje Lundin.
38. min - Mroczkowski odesłany na dwuminutową karę.
38. min - Denyskin na ławce kar.

37. min - Denyskin uderzył z dystansu, Diukow trącił jeszcze gumę, ale górą jednak Fucik.
36. min - Bezuska przymierzył z pełnego zamachu z niebieskiej, lecz trafił prosto w tyskiego bramkarza.
36. min - Turkin na środek do Gościńskiego, ale Heikkinen skutecznie przerwał tę akcję.
35. min - GOOOOOL!!!!!! 1:1! Mroczkowski wymanewrował oświęcimskich hokeistów w tercji ataku i spomiędzy zawodników trafił wprost w okienko!
33. min - Rac na środek do Gościńskiego, ale ten trafia prosto w Lundina.
32. min - Komorski w sytuacji sam na sam w identycznej sytuacji niemalże jak Mroczkowski i również trafia w spojenie, jednak tym razem to dalsze.
31. min - Nilsson bez przyjęcia z niebieskiej i krążek mija światło bramki.
30. min - Sędzia główny rozkłada ręce. Wracamy do gry przy stanie meczu 1:0.
30. min - Mamy analizę wideo strzału Mroczkowskiego.
30. min - Ciura pod bramkę, Gościński trącił gumę, ale krążek minął światło bramki.
29. min - Dobre podanie na drugą stronę do Mroczkowskiego, który urwał się sam lewym skrzydłem i w indywidualnej akcji trafił w bliższe spojenie!
28. min - Ubowski z lewej flanki i skutecznie broni Lundin.
27. min - Petarda Bezuski z dystansu tuż po wygranym wznowieniu w tyskiej tercji i na raty zamroził gumę Fucik.
26. min - Kaleinikovas urwał się tyskiemu obrońcy i był sam przed bramkarzem na prawym buliku, ale nie zdołał pokonać golkipera gości.
25. min - Bezuska przerwał kontrę Marca.
24. min - Jeziorski kąśliwie sprzed bulika i z problemami interweniuje Lundin.
24. min - Denyskin mocno z bulika bez przyjmowania, lecz równie mocno przestrzelił.
23. min - GOOOOOOL!!!! 1:0! Petarda Kaleinikovasa z pełnego zamachu i krążek trafia do siatki pod poprzeczkę!
23. min - Uimonen z niebieskiej na prawy bulik do Heikkinena, ale zdążył złączyć parkany Fucik.
22. min - Dziubiński w sytuacji niemalże sam na sam, jednak powstrzymał go tyski obrońca wspólnie z bramkarzem.
21. min - Zaczynamy drugą tercję.

20. min - Karjalainen uderzył z wysokości bulika i guma prawie wpadła do bramki za kark Fucika!
19. min - Bombardowanie tyskiej bramki i krążek ląduje na poprzeczce!
18. min - Marzec przed bramkę do Galanta, ale ten nie trafił czysto w krążek.
17. min - Nilsson mocno po lodzie z dystansu, lecz niecelnie.
16. min - Bomba z niebieskiej i krążek po rykoszecie Fucika mija światło bramki.
14. min - Groźna, trójkowa kontra oświęcimian, uderzał Olsson Trkulja, ale Fucik poradził sobie z tym strzałem. Po chwili poruszona bramka tyszan i mamy przerwę w grze.
13. min - Mroczkowski w indywidualnej akcji, wymanewrował oświęcimską defensywę, lecz nie trafił w światło bramki.
12. min - Bomba Turkina ze środka i trafia w parkan golkipera gospodarzy.
11. min - Uimonen groźnie z niemalże zerowego kąta, ale skutecznie Fucik.
11. min - Jaśkiewicz z niebieskiej po lodzie, rykoszet przed bramką i krążek mija światło bramki.
10. min - Pociecha przymierzył z niebieskiej, rakiem próbował interweniować Lundin i odbił gumę do boku.
9. min - Bomba Kaleinikovasa z dystansu i krążek po mocnym strzale odbił się od raka Fucika.
8. min - Heikkinen dostał podanie przed buliki, długo zwlekał z oddaniem strzału, starał się wypracować sobie lepszą pozycję do oddania strzału, ale w ostatecznej fazie minimalnie przestrzelił.
7. min - Diukow sam przed bramkarzem, lecz nie zdołał przekierować gumy do siatki.
6. min - Uimonen z niebieskiej i z problemami interweniuje Fucik.
6. min - Nilsson mocno potraktowany na bandzie przez Jakobsonsa.
5. min - Mroczkowski osamotniony przed bramką, jednak nie pokonał szwedzkiego golkipera.
4. min - Sadłocha sprzed lewego bulika, ale prosto do raka Fucika.
4. min - Pociecha przymierzył z lewego skrzydła, jednak nieskutecznie.
3. min - Ackered z dystansu, ale wprost w Marca.
2. min - Ciura huknął z niebieskiej i z problemami interweniuje Lundin.
1. min - Karjalainen z lewego skrzydła po lodzie i parkanem interweniuje Fucik.

#9 Roman Diukow PO 0 1 1 0 1 1 52 5 0 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1