4:3 Adrian Jaworski #11 ( Konsta Jaakola #75, Mateusz Zieliński #4 ) +/-
4:4 Mark Viitanen #34 ( Karol Biłas #12, Marek Strzyżowski #80 ) +/-
5:4 Daņiła Larionovs #86 Karny decydujący 65:00
11:33 2 min. Marek Strzyżowski #80 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:15 2 min. Conor MacEachern #44 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:37 2 min. Konsta Jaakola #75 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:54 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Riku Tiainen #81 Nadmierna liczba graczy na lodzie
26:26 2 min. Bartosz Florczak #5 Trzymanie przeciwnika
36:01 2 min. Krzysztof Bukowski #88 Wysoko uniesiony kij
45:27 2 min. Dawid Musioł #27 Trzymanie przeciwnika
45:48 2 min. Marek Strzyżowski #80 Wysoko uniesiony kij

- Będą rzuty karne!
- 65 min - Larionovs równo z syreną, odbija Salama.
- 63 min - Strzał z bulika Florczaka broni Pohjanoksa.
- 62 min - Strzyżowski sam przed bramkarzem, ale nie trafił w krążek!
- 62 min - Jaworski długo holował krążek w tercji rywala, ale po rykoszecie łapie Salama.
- 61 min - Huhdanpaa pocelował, ale guma wylądowała na poprzeczce.
- 60 min - Larionovs, ale blokowany i strzał niezbyt mocny.

- 60 min - Koniec regulaminowego czasu gry. Czeka nas dogrywka!
- 59 min - GOL! 4-4! Fatalna interwencja toruńskiego bramkarza po strzale Viitanena. Estończyk uderzył zza bulika a gumy przy słupku nie zatrzymał Pohjanoksa. To czwarty gol w tym meczu Viitanena!
- 57 min - Syty z bulika i z trudem broni Salama.
- 56 min - GOL! 4-3! Jaworski zza zasłony uderzył z okolicy bulika pod poprzeczkę bramki Salamy!
- 55 min - Lindberg wybił krążek spod kija Kalinowskiego, który wychodził na czystą pozycję.
- 53 min - Kolejne uwolnienie i gra wraca pod bramkę sanocką.
- 52 min - Groźnie pod bramką Salamy, ale strzał Larionovsa stał się łupem fińskiego bramkarza.
- 50 min - Baszyrow, Syty - ale nie dał się oszukać Salama.
- 48 min - Spod niebieskiej Bajewnko, pewnie Salama. Torunianie w natarciu.
- 48 min - Zza bulika Fjodorovs, łapie do raka Salama.
- 48 min - Syty sprzed bulika, łapie Salama.
- 47 min - GOL 3-3! Fjodorovs! Obrócił się z krążkiem i trafił w okienko bramki Salamy. Hat-trick łotewskiego napastnika.
- 46 min - Larionovs w boczną siatkę.
- 46 min - Strzyżowski na ławce kar. Gospodarze przez 1:40 w podwójnej przewadze. Sędziowie dają popis.
- 46 min - Na ławkę kar trafia Dawid Musioł. W przewadze gospodarze.
- 45 min - Szansa Kamila Kalinowskiego, ale będąc na przeciw bramkarza uderzył prosto w niego.
- 44 min - Strata Florczaka i Kamil Kalinowski ruszył skrzydłem ale Salama na posterunku.
- 44 min - Dulęba pod bramkę do Biłasa, ale ten nie wykorzystał dobrej sytuacji.
- 44 min - Z backhandu nad poprzeczką Zieliński.
- 43 min - Viitanen z bulika, łapie Pohjanoksa.
- 42 min - Sam na sam Michał Kalinowski, ale Salama nie dał się pokonać!
- 42 min - GOL! 2-3! Fjodorovs z bulika klęcząc na kolanie uderzył skutecznie na bramkę Salamy!
- 41 min - Uderzenie Kurnickiego łapie Salama.
- 41 min - Larionovs wjechał przed bramkę, ale jego strzał zatrzymuje Salama.

- 40 min - Kolejny zablokowany strzał, tym razem MacEachern zatrzymał strzał Huhteli.
- 39 min - Sanoczanie dobrze w defensywie, torunianie mają kłopoty ze składną akcją.
- 38 min - Djumic z nadgarstka, ale obok słupka.
- 37 min - Ofiarna interwencja Florczaka po strzale Sytego, a gumę wybił poza swoją tercję Strzyżowski.
- 36 min - Kara dla Bukowskiego, który przypadkowo uderzył rywala w twarz kijem. W przewadze torunianie.
- 36 min - Spod niebieskiej Jaworski, odbił skutecznie Salama.
- 35 min - W środek bramki uderzył Huhtela.
- 34 min - Strzał Bajwenki zablokowany przez MacEacherna.
- 32 min - Dwa strzały Lindberga broni Pohjanoksa. W drugiej okazji Szwed minął rywala i strzał z bulika ze szczęściem broni toruński golkiper.
- 31 min - Strzał z bulika Strzyżowskiego łapie Pohjanoksa.
- 30 min - Salama odbija strzał i dobitkę z najbliższej odległości Larionovsa.
- 29 min - GOL! 1-3! Strzał Bukowskiego z bulika odbija Pohjanoksa, ale dobitka Viitanena była już skuteczna. To trzeci gol byłego zawodnika Torunia w tym spotkaniu!
- 29 min - Groźny strzał Jaworskiego, ale Salama odbija ręką krążek który odbił się od lodu i wyszedł obok bramki.
- 28 min - Zamieszanie po strzale Djumica, ale krążek mija bramkę Salamy.
- 27 min - Tym razem kara dla Florczaka. W przewadze gospodarze.
- 26 min - Zamieszanie pod bramką gospodarzy, przed szansą Fus ale trafił prosto w Pohjanoksa.
- 25 min - Binner spod bandy, krążek przekoziołkował i o mało nie zaskoczył Pohjanoksa.
- 24 min - Nadmierna ilość graczy na lodzie w ekipie gospodarzy. Będzie druga przewaga sanoczan.
- 23 min - GOL! 1-2! Viitanen! Estoński napastnik wjechał przed bramkę i z backhandu zmieścił gumę obok parkanu bramkarza gospodarzy.
- 23 min - Jaakola trafia na ławkę kar po tym jak podciął MacEacherna.

- 20 min - Koniec I tercji.
- 19 min - Sanoczanie dobrze ty razem w osłabieniu. Bez zagrożenia pod bramką.
- 18 min - Djumic podcięty przez upadającego na lód MacEacherna i Kanadyjczyk trafia na ławkę kar.
- 16 min - Huhdanpaa próbował zaskoczyć bramkarza, ale odbity krążek przez Kurnickiego zamroził Pohjanoksa.
- 15 min - GOL! 1-1! Viitanen przejął gumę na środku tafli i w sytuacji sam na sam, uderzył z nadgarstka po lodzie tuż przy słupku!
- 15 min - Wycofał idealnie Kogut do Zielińskiego, ten huknął - ale Salama wyjechał z bramki i zatrzymał krążek zmierzający do bramki.
- 14 min - Kogut pod bramkę i Jaworski zatrzymany.
- 13 min - GOL! 1-0! Djumic idealnie podał pod bramkę do Fjodorovsa, a ten skutecznie uderzył do pustej bramki!
- 12 min - Djumic z bliska, ale odbija Salama.
- 12 min - Kara dla gości. Na ławkę kar siada Strzyżowski.
- 11 min - Baszyrow zmienił lot krążka przed bramką, broni instynktownie Salama.
- 10 min - Wstrzelenie krążka przez Bajwenkę, mrozi Salama.
- 8 min - Tiainen zablokowany przez defensora gości.
- 6 min - Strata Binnera, popędził skrzydłem M. Kalinowski - ale jego strzał odbija parkanem Salama.
- 5 min - Uderzenie Huhteli odbija do boku Salama.
- 5 min - Strzał Strzyżowskiego, dobra interwencja bramkarza gospodarzy.
- 4 min - Spod bandy Musioł, pewnie Pohjanoksa.
- 4 min - Uderzenie Binnera, odbija Pohjanoksa. Zaraz próbował z nadgarstka Lindberg, ale obok bramki.
- 3 min - Zamieszanie pod bramką Salamy, próbował najpierw Michał Kalinowski, dobijał jego brat Kamil - ale zablokowani.
- 1 min - Strzał Kurnickiego, odbija Salama.