- Sawicki jako pierwszy po stronie Cracovii, ale nie trafia.
- Zaczynamy karne!

- Koniec dogrywki, będziemy mieli karne!
- Dalej bez rozstrzygnięć w Toruniu.
- 61. min - Sozanski szansa, broni Krasanovsky.
- Zaczynamy dogrywkę!

- Koniec III tercji. Pojedynek KH Energi Toruń z Cracovią ponownie rozstrzygnie dogrywka.
- 60. min - Krenżelok z niebieskiej, strzał minimalnie mija słupek.
- 60. min - GOOOOLLL!!! Sawicki nagrywa zza bramki do Lundgrena, a ten, na 40 sekund przed końcem, doprowadza do remisu!
- 59. min - "Pasy" z wycofanym bramkarzem.
- 59. min - Syty szuka miejsca w bramce, szuka... ale nie wykorzystuje karnego.
- 59. min - Djumić w sytuacji sam na sam faulowany, rzut karny dla Torunia!
- 58. min - Czas dla Rudolfa Rohacka.
- 58. min - Dwukrotnie "Pasy", ale golkiper z Torunia nie do pokonania.
- 58. min - Younan z bliska, z backhandu, ale Ekholm-Rosen ponownie chroni swój zespół przed stratą gola.
- 57. min - Kontra torunian, Jaworski z bliska mógł powiększyć prowadzenie, ale jego strzał obija obramowanie bramki.
- 55. min - Bezwiński z kilku metrów, interweniuje szwedzki bramkarz.
- 54. min - Dwie wyśmienite okazje Cracovii, najpierw z lewego bulika, potem dobitka z bliska, ale dwukrotnie świetnie golkiper.
- 53. min - Kasperlik z lewego bulika, odbija Ekholm-Rosen.
- 53. min - Pauliny z karą dwóch minut.
- 52. min - Groźnie z lewej Bezwiński, interwencja Ekholma-Rosena.
- 51. min - GOOOOLLLL!!! Djumić otrzymał gumę na lewym buliku, spostrzegł, że Krasanovsky jest zasłonięty i celnym strzałem zaskoczył bramkarza.
- 50. min - Berling wykluczony.
- 50. min - Kontra Torunian, ale Zieliński, w kluczowym momencie, mija się przed bramką z krążkiem.
- 49. min - Kasperlik groźny strzał, odbija Ekholm-Rosen.
- 49. min - Krenżelok pomiędzy bulikami, ale jego strzał - zbyt lekki.
- 48. min - Larionovs z backhandu, Krasanovsky odbija parkanem.
- 47. min - Latal indywidualnie, poradził sobie z naciskającym Sytym, ale nie zdołał pokonać bramkarza.
- 47. min - Po crossowym podaniu dobra sytuacja Djumicia, ale przy najeździe na bramkę ucieka mu krążek.
- 45. min - Znów Toruń nie wykorzystuje przewagi, oba zespoły w pełnych składach.
- 44. min - Djumić z lewego bulika, zblokowany.
- 43. min - Kara dla Cracovii, w boksie Żurek.
- 42. min - Kurnicki sprzed niebieskiej, mrozi gumę Krasanovsky.
- 42. min - Dwukrotnie Larionovs - z lewej obok słupka, z prawej w bramkarza.
- 42. min - Kasperlik z dystansu, łapie Ekholm-Rosen.
- 41. min - Sozanski z dalszej odległości, odbija Krasanovsky.
- Zaczynamy III tercję.

- Koniec II tercji. W mieście Kopernika dalej remisowo.
- 39. min - Próbują krakowianie, napastnik z bliska, z lewej strony, broni golkiper.
- 38. min - Odpowiedź torunian, świetna okazja, ale nieskuteczna.
- 38. min - Znakomita szansa "Pasów", dwójkowa akcja Latala i Raski, ten drugi z bliska, ale w ostatniej chwili z interwencją Ekholm-Rosen.
- 36. min - GOOOOLLL!!! Ponownie błyskawicznie odpowiadają "Pasy"! Raska zbiera krążek po nieudanej próbie kolegi zespołu, wychodzi jeden na jeden z bramkarzem i doprowadza do wyrównania.
- 35. min - Jaakola groźnie, z prawej, odbija Krasanovsky.
- 34.min - GOOOLLL!!!! Syty przejął krążek na prawej flance, najechał na bramkę i umieścił gumę w okienku.
- 33. min - Larionovs z lewej strony groźna próba, nie zdołał jednak precyzyjnie uderzyć krążka.
- 32. min - Younan z karą dwóch minut.
- 32. min - Najazd napastnika torunian zza bramki, próba z bliska, broni Krasanovsky.
- 32. min - Mocarski z dalszej odległości, sprytnie i groźnie, sprawia problemy golkiperowi.
- 31. min - Fjodorovs w świetnej okazji, zblokowany przez Kunsta.
- 30. min - jeden z krakowskich graczy, mocno, z lewej, w spojenie słupków bramki.
- 29. min - Latal z prawej, z backhandu, nad bramką.
- 28. min - GOOOOLLL!!! Posłany przez Vildumetza ze skrzydła, zza bramki, krążek niefortunnie odbija się od Ekholma-Rosena i wpada do siatki.
- 27. min - Kunst z prawej, z backhandu, odbija bramkarz.
- 26. min - Latal groźne z dystansu, z problemami Ekholm-Rosen.
- 25. min - Groźny rajd Djumicia, potem poprawka jednego z obrońców. Krasanovski jednak na posterunku.
- 23. min - Wróbel objeżdża bramkę, próbując w ten sposób zaskoczyć golkipera, Ekholm-Rosen jednak na posterunku.
- 22. min - Niecelne zagranie zza bramki Ekholma-Rosena, próba wykorzystania pomyłki przez Krenżeloka, ale bramkarz zdołał naprawić błąd.
- 22. min - Żurek z akcją, próba z backhandu, gumę mrozi Ekholm-Rosen.
- 21. min - Doskonale obsłużony Berling strzela z prawego bulika, interwencja bramkarza.
- 21. min - I tuż po wznowieniu groźnie pod krakowską bramką, Djumić z bliska, ale broni Krasanovsky.
- Zaczynamy II tercję.

- Koniec I tercji, do szatni z korzystniejszym wynikiem schodzą gospodarze.
- 18. min - Szansa gości na wyrównanie, po nagraniu Vildumetza Brynkus z bliska, torunianie wychodzą z opresji obronną ręką.
- 18. min - GOOOOLLL!!! Odpowiedź krakowian! Atak, zamieszanie przed bramką i z zaskoczenia, z bliskiej odległości, do siatki trafia Sawicki.
- 17. min - GOOOLLL!!! Kontratak KH Energi Toruń, po zblokowanym uderzeniu Koguta do bezpańskiego krążek dojeżdża Sozanski, który pomiędzy bulikami umieszcza krążek w siatce.

- 16. min - Jeżek z nadgarstka, bezskutecznie.
- 15. min - Napastnik Cracovii z backhandu przed bramką, potem próby Jeżka i Vildumetza. Za każdym razem skutecznie interweniuje Ekholm-Rosen.
- 14. min - Świetna szansa Torunia, Prokurat w czystej okazji przed bramką, ale nieczysto trafia w krążek.
- 13. min - Próba rozmontowania defensywy rywala przez miejscowych, ale akcji nie zdołał wykończyć Syty.
- 11. min - Tiainen po przechwycie wychodzi sam na sam z Krasanovskym, w bezpośrednim pojedynku górą bramkarz.
- 11. min - Przewaga niewykorzystana - obie formacje w pełnym zestawieniu.
- 10. min - Latal z niebieskiej, broni Ekholm-Rosen.
- 10. min - Świetne rozegranie krakowian, Żurek z bliskiej odległości, ale niecelnie.
- 9. min - Kara dla gospodarzy, wykluczony Denis Fiodorovs.
- 8. min - Tianen zdobywa krążek, znajduje za niebieską linią miejsce i groźnie strzela, broni Krasanovsky.
- 6. min - GOOOL!!! Zieliński przechwytuje odbity od bandy krążek i zza prawego bulika posyła bombę do bramki.
- 5. min - Berling na przedpole, najeżdżającego na bramkę Bieńka, ten jednak nie trafia czysto w krążek.
- 3. min - Oba zespoły w pełnym zestawieniu.
- 3. min - Torunianie z prawego bulika, ponownie nieskutecznie.
- 2. min - Pauliny z lewego bulika, w parkan bramkarza.
- 2. min - Behm mocno z niebieskiej, łapie Krasanovsky.
- 1. min - Pierwsze wykluczenie tego dnia. Na ławce kar Adam Raska.
- 1. min - Żurek wstrzelenie z niebieskiej, odbijaczką zbija krążek bramkarz.