11:08 2 min. Damian Tyczyński #15 Natarcie
13:02 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:18 2 min. Aleks Menc #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:58 2 min. Olli Valtola #72 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:00 2 min. Dominik Nahunko #57 Opóźnianie gry
45:16 2 min. Peter Bezuška #4 Przeszkadzanie
50:14 2 min. Riley Lindgren #74 Uderzanie kijem
50:14 2 min. Kristaps Jākobsons #7 Uderzanie kijem
55:54 2 min. Damian Tyczyński #15 Zahaczenie
58:42 2 min. Henry Karjalainen #17 Uderzanie kijem
59:12 2 min. Peter Bezuška #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:59 2 min. Łukasz Krzemień #44 Opóźnianie gry

60. min - Jeszcze jedna kara dla Unii. Tym razem Krzemień.
60. min - Ofiarnie bronią się oświęcimianie. Lundin pewnie strzeże swojego posterunku.
60. min - Jeszcze jedna kara dla Unii. Sosnowiczanie zagrają 6 na 3.
59. min - Kara dla Karjalainena. Zagłębie zagra 6 na 4.

59. min - Pusta bramka. Trener Sarnik gra va banque.
59. min - Czas dla Zagłębia.
58. min - GOOOL! 1:3! Olsson Trkulja zza bramki do Sadłochy, a ten zmieścił gumę między słupkiem a parkanem Mikołaja Szczepkowskiego.
58. min - Denyskin na lodzie, ale tym razem sędziowie nie dopatrzyli się faulu.
57. min - Tym razem kara dla sosnowiczanina, Tyczyński na ławce kar.
56. min - Szczepkowski wyczuł intencje Dziubińskiego i obronił rzut karny.
56. min - Dziubiński nieprzepisowo powstrzymywany i mamy karny dla oświecimian.
55. min - Chwilę później Lundin musi mrozić gumę po potężnym zamieszaniu w okolicach jego bramki.
55. min - Piękna parada Szczepkowskiego po strzale Kallego Valtola.
54. min - Ackered w dobrej, szybkiej kontrze, jednak wprost w Szczepkowskiego.
53. min - Heikkinen szukał dziury między nogami Szczepkowskiego, jednak jej nie znalazł.
52. min - Nahunko z ostrego kąta, czujnie przy krótkim słupku Lundin.
51. min - Krzemień przed bramką ale niecelnie uderza.
50. min - Nahunko leży na lodzie po kontakcie z Heikkinenem. Na ławce kar jednak za późniejsze wydarzenia Jakobsons i Lindgdren.
49. min - Tyczyński z kolejną okazją i znów Lundin ratuje swój zespół przed utratą bramki.
48. min - Tyczyński minął obrońców ale został powstrzymany przez Lundina.
47. min - Mocny strzał Nahunki, jednak znów niecelnie sosnowiczanie.
46. min - Bezuska na ławce kar.
46. min - Ahopelto popędził na sosnowiecką bramkę, ale zablokowany przez jednego z defensorów.
45. min - Dziubiński popracował przed Szczepkowskim, sosnowiecki bramkarz zamknął jednak parkany na czas.
44. min - Nahunko wrzucił krążek na bramkę, ale łapie go golkiper przyjezdnych.
43. min - Kozłowski obija słupek bramki.
42. min - Tyczyński z ładnym indywidualnym rajdem, ale znów bardzo dobrze między słupkami Lundin.
41. min - Pora na ostatnią odsłonę dzisiejszego starcia.

40. min -Mrozi gumę Szczepkowski po wrzutce z niebieskiej.
39. min - Karasiński z kolejną próbą, znów dobrze Lundin.
38. min - Nahunko minimalnie chybia bramki w dogodnej sytuacji.
37. min - Stadel gubi gumę we własnej tercji ale naprawili jego błąd koledzy.
36. min - Sosnowiczanie wychodzili 2 na 1 ale niecelne podanie Nahunki nie dotarło do Bucenki i świetna okazja zaprzepaszczona.
35. min - Szczepkowski mrozi gumę po zamieszaniu pod jego bramką.
34. min - Bezproduktywni goście póki co podczas swojej gry w przewadze.
33. min - Nahunko na ławce kar za opóźnianie gry.
32. min - GOOOLLL !!! Olsson-Trkulja wymanewrował bramkarza Zagłębia i pewnym strzałem umieścił gumę w siatce.
32. min - Trafiony w kask teraz Szczepkowski, mamy przerwę w grze.
31. min - Bucenko goni za krążkiem ale szybsi oświęcimanie. Dużo niedokładności teraz na lodowej tafli.
29. min - Krężołek wypracował sobie sporo miejsc, bardzo dobrze między słupkami Lundin.
28. min - Karjalainen znalazł się przed golkiperem, ale uderzył niecelnie.
27 min - Krawczyk z niebieskiej ale nikt nie zmienił toru lotu krążka i radzi sosbie Lundin.
26. min - Krzemień mocno z klepy, ale czujnie Szczepkowski.
25. min - Heikinnen obija słupek sosnowieckiej bramki.
24. min - Ackered pociągnał z niebieskiej ale Szczepkowski na czas dostawia parkan.
23. min - Olli Valtola na ławce kar.
23.min - Szturc szukał przed bramką partnera, jednak nikogo nie znalazł.
22. min - Ahopelto zmieniał tor lotu krążka, ale nieudało się zaskoczyć Szczepkowskiego.

20. min - Z dobrym refleksem interweniuje Szczepkowski i zapobiega utracie bramki.
19. min - GOOOLLL!!! Karjalainen wyrównuje stan rywalizacji.
19. min - Menc wykluczony na 2 minut za ostry atak ciałem.
18. min - Saur z wrzutką na bramkę Lundina.
17. min - Niesygnalizowany strzał Karasińskiego, z którym radzi sobie dobrze golkiper przyjezdnych.
16. min - Unia w komplecie.
15. min - Po ładnej wymianie podań w dobrej sytuacji  Szturc, ale nie udało mu się zmieścić gumy między parkanami Lundina.
14. min - Teraz przewaga sosnowiczan po faulu Kowalówki.
13. min - Kilka udanych interwencji Szczepkowskiego po próbach gości.
12. min - Chwilę po rozpoczęciu oświęcimskiej przewagi oko w oko z Lundinem stanął Bucenko, ale przegrał ten pojedynek sosnowiecki napastnik.
12. min - Kara dla Tyczyńskiego!
11. min - Kotlorz mocno, ale chybia światła bramki Unii.
10. min - Sikora na dobrej szybkości zyskał tercję ofensywną, ale wzięty w kleszcze przez oświecimian i zneutralizowany.
9. min - Denyskin szukał Kowalówki przed bramka, czujnie obrońcy Zagłębia.
8. min - GOOOLL!!! Krężołek dobrze popracował przed bramkarzem i zmienił tor lotu krążka po strzale Szturca.
8. min - Charvat odzyskał gumę w tercji ofensywnej, ale nie udało mu się zaskoczyć oświęcimskiej defensywy.
7. min - Nahunko indywidualnie, ale zakończył akcję bardzo niecelnym strzałem.
6. min - Ackered mocno niebiesko, jednak również niecelnie.
5. min - Kalle Valtola szukał szczęścia, ale dobrze w defensywie sosnowiczanie.
4. min - Krężołek znalazł Valtolę, który starał się zaskoczyć Lundina strzałem z powietrza, jednak bezskutecznie.
3. min - Kozłowski wrzucił gumę na bramkę, bez problemu mrozi krążek Lundin.
2. min - Valtola z okolic bulika ale zbija do boku Szczepkowski.
2 min. - Dziubiński przed Szczepkowskim, ale czujnie golkiper sosnowiczan.
1 min. - Zaczynamy!

Dzień dobry. Witamy ze "Stadionu Zimowego" w Sosnowcu. Za chwilę początek emocji w starciu między Zagłębiem Sosnowiec a Re-Plast Unią Oświęcim. Na relację "minuta po minucie" zaprasza Kamil Przegendza.

#55 Patrik Spěšný B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Mikołaj Szczepkowski B 3 3.10 42 15 9 18 0 0 92.86 58:08 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0