5:2 Patryk Kogut #68 ( Kamil Kalinowski #10, Mikałaj Syty #89 ) +/-
05:24 2 min. Jakub Gimiński #94 Uderzanie kijem
19:12 2 min. Damian Tomasik #15 Przeszkadzanie
19:12 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Ostrość
19:12 2 min. Jakub Prokurat #20 Ostrość
28:05 2 min. Mikałaj Syty #89 Ostrość
28:05 2 min. Łukasz Kamiński #8 Ostrość
30:28 2 min. Riku Tiainen #81 Ostrość
38:30 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Riku Tiainen #81 Nadmierna liczba graczy na lodzie
45:55 2 min. Jakub Kania #29 Trzymanie przeciwnika
49:14 2 min. Alexander Szczechura #28 Atak kijem trzymanym oburącz
57:20 2 min. Kamil Kalinowski #10 Ostrość

- Koniec meczu. Podhale zwycięża 5:2.
- 60.min - Koniec kary. Oba zespoły w pełnym zestawieniu.
- 58.min - Kara dla KH Energi, do bosku podjeżdża Kalinowski.
- 58.min - Lorraine z bliska, ale mrozi krążek Pohjanoksa.
- 57.min - Szczechura po kontrze, ale jego strzał z prawej mija cel.
- 57.min - Szansa torunian z bliskiej odległości, ale zakończona niepowodzeniem.
- 55.min - Po zagraniu zza bramki groźna próba jednego z napastników gości, z problemami nowotarski golkiper.
- 54.min - Kontratak "Szarotek", Wronka nagrywa Worwie, ale ten, między bulikami, przestrzelił.
- 54.min - Wrzucenia spod bandy, ale niegroźne dla Podhala.
- 52.min - Strzał z lewej, ponownie dobra interwencja Bizuba.
- 50.min - Sozanski z niebieskiej, ale niecelnie.
- 50.min - Szczechura w boksie kar, kolejna szansa dla "Stalowych pierników".
- 50.min - Uderzenie zaraz po wznowieniu, czujnie jednak Bizub.
- 48.min - GOOOLLLL!!! Na siedem sekund przed końcem przewagi Kogut korzysta z dobrego rozegrania z lewej strony pokonał Bizuba.
- 47.min - Strzał Torunia z lewego koła bulikowego, ale na posterunku Bizub.
- 46.min - Kara dla Kanii, przewaga Torunian.
- 45.min - Tiainen z ostrego kąta, ale na posterunku Bizub.
- 43.min - Groźnie Kalinowski, ale wyraźnie chybił z bliska.
- 41.min - Koniec odsiadki Tiainena - obie drużyny w pełnym zestawieniu.
- Zaczynamy III tercję!

- Koniec II tercji. Podhale utrzymało czterobramkową zaliczkę i prowadzi 5:1.
- 40.min - Wielkiewicz w stylu lacrosse, ale nieskutecznie.
- 40.min - Tomasik z niebieskiej, ale obok bramki.
- 39.min - Sześciu graczy na tafli po stronie przyjezdnych, co nie umknęło uwadze arbitrów. W konsekwencji przewaga nowotarżan.
- 38.min - Baszyrow z dystansu, ale ponownie ze skuteczną interwencją Bizub.
- 37.min - Rajd Sozanskiego, który przymierzył przy krótkim słupku, ale czujnie w bramce Bizub.
- 35.min - Djumić spod bandy, chwila grozy pod nowotarską bramką.
- 34.min - Po podaniu Kamińskiego Wielkiewicz oko w oko z Pohjanoksą, ale nie zdołał zmusić golkipera do kapitulacji.
- 33.min - Błąd nowotarżan, po którym goście ze świetną okazją. Strzał sprzed bramki broni jednak Bizub.
- 32.min - Kontratak Torunia - nieskuteczny.
- 31.min - Tiainen ląduje w boksie kar.
- 30.min - Lorraine przejmuje krążek, najeżdża na bramkę, ale Pohjanoksa zamyka napastnikowi drogę do celu.
- 30.min - Behm tuż po wznowieniu, czujny w bramce Bizub.
- 30.min - Gol nieuznany.
- 30.min - Ruszona bramka Podhala, w międzyczasie po strzale z okolic prawego bulika krążek ląduje w jej siatce. Sędziowie sprawdzają.
- 29.min - Strzał Podhala z niebieskiej, minimalnie obok słupka.
- 29.min - GOOOOLLL!!! Po stracie Patryk Wronka wychodzi sam na sam z Pohjanoksą i pewnie umieszcza krążek w siatce.
- 29.min - Djumić z linii prawego bulika, z problemami Bizub.
- 28.min - Syty z prawej, ale skutecznie broni Bizub.
- 28.min - Wrzutka torunian z dystansu, próba skierowania krążka przed bramką.
- 27.min - Cichy z prawej ze strzałem, ale obok słupka.
- 26.min - Wielkiewicz mocno z niebieskiej, ale niecelnie.
- 24.min - Z bliska jeden z toruńskich napastników, ale skutecznie między słupkami Bizub.
- 23.min - Zagranie ze skrzydła do Słowakiewicza, ale ten, sam na sam z bramkarzem, nieczysto trafił w gumę.
- 22.min - GOOOLLL!!! Tiainen objechał bramkę Bizuba i pokonał nowotarskiego bramkarza.
- 22.min - Próba Kamińskiego, ale Pohjanoksa na posterunku.
- 21.min - Kontra Podhala, zagranie do Wronki, który jednak nie zdołał z bliska celnie przymierzyć.
- Zaczynamy II tercję!

- Koniec I tercji. Na razie Podhale prowadzi aż 4:0.
- 20.min - Kara dla Tomasika, w boksie za ostrość lądują jeszcze Prokurat z Wielkiewiczem.
- 20.min - Prokurat z Wielkiewiczem przepychają się pod bandą.
- 18.min - GOOOOLLL!!!! 4:0! Worwa idelnie nagrał krążek na kij Wronki, który najeżdżającej na pełnej prędkości w kierunku bramki podwyższył wynik.
- 18.min - Pangiełow - Jułdaszew spod niebieskiej wykorzystał lukę i wjechał pod bramkę, ale jego śmiała próba nie przyniosła gola.
- 16.min - Wronka świetnie nagrał do Neupauera, który oko w oko stanął z Pohjanoksą. Tym razem jednak bramkarz Torunia nie dał się pokonać.
- 15.min - Lorraine ruszył w kierunku bramki i z backhandu starał się zaskoczyć golkipera, ten jednak był na posterunku.
- 12.min - GOOOOLLL!!! Koronkowa akcja gospodarzy, krążek jak po sznurku wędrował między napastnikami przed bramką. Trafił ostatecznie do Kamińskiego, który z najbliższej odległości wpakował gumę obok bezradnego Pohjanoksy.
- 10.min - Wronka z dystansu, groźnie, a po interwencji Pohjanoksy bliski dobitki Neupauer. Defensorzy zdołali jednak zażegnać zagrożenie.
- 10.min - Soroka , plecami odwrócony do bramki, spróbował z bakhandu, sprawiając problemy bramkarzowi rywala.
- 8.min - Wielkiewicz z ostrego kąta, ale guma minimalnie mija cel.
- 7.min - Torunianie z bliska, ale krążek odbija się od poprzeczki.
- 7.min - GOOOLLLL!!!! Po rozegranej akcji krążek ląduje na kiju Bartłomieja Neupauera, który pomiędzy jednym, a drugim kołem bulikowym pokonał Pohjanoksę.
- 6.min - Rozmontowana obrona KH Energi, ale strzał tuż sprzed bramki świetnie broni Pohjanoksa.
- 6.min - Gimiński wykluczony na dwie minuty.
- 5.min - Słowakiewicz z niebieskiej, ale w boczną siatkę.
- 5.min - Larionovs z dystansu, chwyta gumę Bizub.
- 5.min - Kudin wrzuca przed bramkę, mrozi krążek bramkarz.
- 3.min - Wstrzelenie przez torunian z lewej, z problemami broni Bizub.
- 2.min - GOOOOLLL!!! Cichy przejmuje krążek między bulikami i będąc w czystej pozycji umieszcza gumę pod poprzeczką!

#9 Bartłomiej Neupauer LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Tarek Paranica PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Marat Soroka ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Alexander Szczechura PS 0 1 1 0 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Andrej Themár LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Damian Tomasik PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#86 Filip Wielkiewicz PS 0 2 2 0 2 2 2 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#12 Jakub Worwa PS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Patryk Wronka ŚR 2 1 0 1 3 2 0 0 0 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
#69 Dmitrij Załamaj PO 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Julius Pohjanoksa B 5 5.00 32 14 9 9 0 0 84.38 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#11 Adrian Jaworski LO 0 0 0 0 0 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Albin Thyni Johansson PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Kamil Kalinowski ŚR 0 1 1 0 1 -1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Michał Kalinowski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Patryk Kogut LS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0