10:03 2 min. Riley Stadel #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:47 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Przeszkadzanie
29:43 2 min. Marek Charvát #3 Zahaczenie
43:31 2 min. Dominik Paś #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:12 2 min. Michał Bernacki #98 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:45 2 min. Filip Starzyński #26 Uderzanie kijem
52:45 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Ostrość
52:45 2 min. Ričards Bernhards #97 Ostrość

Koniec spotkania.
59. min - Kotlorz uderzył spod linii niebiesiej wprost w bramkarza gospodarzy.
58. min - Saur z Charvatem rozgrywają akcję Sosnowca zza własną bramką.
57. min - Szczepkowski skutecznie interweniował przy akcji Arraka.
56. min - Lindgren oddał niewygodny strzał. Lackovic pozostał czujny na swoim posterunku.
55. min - Valtola spalił dobrze zapowiadającą się akcję Charvata.
53. min - Kara dla Kozłowskiego i Bernhardsa.
52. min - GOOL! Charvat  precyzyjnym strzałem z linii niebieskiej po raz pierwszy pokonuję bramkarza gospodarzy.
52. min - Krężołek mocno uderzyłz okolic lewego bulika. Lackovic wypluł gumę przed siebie.
51. min - Jarosz posłał strzał z linii niebieskiej. Bramkarz gości złapał gumę i uspokoił akcję.
50. min - Starzyński z wykluczeniem.
49. min - Szturc strzelił spod bulika, lecz guma poszybowała obok bramki Lackovicia.
48. min - Bernhards uderzył spod linii niebieskiej. Szczepkowski złapał gumę i zamroził grę.
47. min - Kara dla Bernackiego.
46. min - Krężołek strzelił z bliskiej odległości. Górą bramkarz JKH.
45. min - Tyczyński zagrał przed bramkę Lackovicia, lecz Salo źle trafił w gumę.
44. min - Paś na ławce kar.
43. min - Sosnowiczanie szczelnie zamknęli gospodarzy w ich tercji.
42. min - Bernhards oddał strzał wprost w bramkarza Sosnowca.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
39. min - Salo oddał strzał wprost w Lackovicia.
38. min - Sosnowiczanie nie potrafią wejść z kontrą do tercji JKH.
37. min - Górny strzelił sprzed bulików. Szczepkowski z kolejną dobrą interwencją.
36. min - Zając zagrał krążek przed bramkę Sosnowca, lecz Pelaczyk źle trafił w gumę.
35. min - Arrak oddał strzał z bekhendu. Bramkarz gości interweniował parkanem.
34. min - Paś zablokował uderzenie Nikolasa Salo.
33. min - Czas dla Zagłębia.
33. min - GOOL! Spirko mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Szczepkowskiego na 5:0.
33. min - Zając posłał niewygodny strzał z ostrego kąta. Szczepkowski złapał gumę i zamroził grę.
32. min - Andrejkiw mylił się w indywidualnej akcji na bramkę Lackovicia.
30. min - GOOL! Starzyński pewnie oddał strzał z bliskiej odległości do bramki rywali i ulokował gumę w siatce.
30. min - Charvat  na ławce kar.
30. min - Andrejkiw wyprowadza kolejny atak Zagłębia zza barmki Szczepkowksiego.
29. min - Arrak oddał strzał sprzed bulików. Guma odbiła się od kija Bucenki i poszybowała poza taflę.
28. min - Charvat strzelił z bliskiej odległości do bramki rywali, ale zbyt wysoko przeniósł krążek nad poprzeczką.
26. min - Szturc uderzył sprzed bramki Lackovicia, lecz minimalnie się mylił.
25. min - Szczepkowski zmienił Flodella w bramce Sosnowca.
25. min - GOOL! Bernhards pewnym strzałem z bulika pokonał Flodella.
25. min - Szybka odpowiedź sosnowiczan i Salo trafił w słupek.
24. min - GOOL! Paś dobił krążek z najbliższej odległości do bramki Flodella i podwyższył wynik spotkania.
24. min - Kotlorz oddał strzał sprzed bramki Lackovicia. Górą bramkarz gospodarzy.
23. min - Wajda z Kostkiem rozgrywają akcję swojej drużyny zza własną bramką.
22. min - Charvat uderzył z linii niebieskiej. Lackovic pozostał czujny na swoim posterunku.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
19. min - Kotlorz wrzucił gumę przed bramkę, ale nikt nie przeciął tego zagrania.
18. min - Charvat wstrzelił krążek w tercję rywali, lecz guma poszybowała poza taflę.
17. min - Szturc walczy o krążek pod bandą ze Starzyńskim. Górą zawodnik gospodarzy.
16. min - Krążek zatańczył na linii bramkowej Flodella. Jastrzębie dalej z jednobramkowym prowadzeniem.
14. min - Viinikainen strzelił spod bandy. Minimalnie się mylił i zawodnicy Sosnowca przejęli kontrolę nad grą.
13. min - Naróg mocno uderzył z linii niebieskiej, lecz guma poszybowała ponad bramką JKH.
12. min - Tyczyński posłał strzał spomiędzy bulików wprost w Lackovicia.
11. min - Urbanowicz na ławce kar.
11. min - Kara dla Stadela.

10. min - Krężołek uderzył z najbliższej odległości. Górą z tego starcia wyszedł bramkarz JKH.
9. min - Dobry powrót Krawczyka i Zagłębie wyprowadza kolejny kontratak.
8. min - Kotlorz strzelił spod linii niebieskiej, ale tym uderzeniem trafił jednego z obrońców gospodarzy.
7. min - Karasiński oddał strzał z ostergo kąta. Lackovic uspokaja grę.
6. min - Bernacki chciał przejąć gumę w tercji środkowej, lecz obrońca gospodarzy go uprzedził.
4. min - GOOL! Kiełbicki wyszedł z indywidualną akcją i pewnym strzałem pokonał Flodella.
4. min - Urbanowicz mocno uderzył ze skrzydła. Bramkarz rywali zatrzymał akcję.
3. min - Lindgren strzelił sprzed bulików. Lackovic zbił gumę w kierunku bandy.
2. min - Kamienieu oddał strzał z linii niebieskiej. Flodell złapał gumę i zamroził grę.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Jastrzębiu. W bramkach Lackovic i Flodell.

#92 Maciej Urbanowicz LS 0 1 1 0 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Olli-Petteri Viinikainen LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Patryk Wajda PO 0 1 0 1 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Michał Zając PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Logan Flodell B 3 7.29 17 11 6 0 0 0 82.35 24:42 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#29 Mikołaj Szczepkowski B 2 3.40 18 0 6 12 0 0 88.89 35:18 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#11 Witalij Andrejkiw PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Michał Bernacki PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Nikita Bucenko ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#3 Marek Charvát LO 1 0 0 0 1 -1 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0