0:1 Lauri Huhdanpää #92 Karny 27:30
02:50 2 min. Conor MacEachern #44 Zahaczenie
15:51 2 min. Ričards Bernhards #97 Przeszkadzanie
37:52 2 min. Arkadiusz Kostek #16 Rzucenie na bandę

60. min - Po raz kolejny Salama ratuje gości.
60. min - 16 sekund do końca spotkania, hokeiści z Jastrzębia nie mogą znaleźć okazji do wyrównania.
60. min - Uwolnienie sanoczan, Miarka w boksie, jastrzębianie spróbują w sześciu.
59. min- I znów strzał tuż po wznowieniu, i znowu Salama ekwilibrystycznie ratuje swój zespół.
59. min - Błyskawiczny strzał po wznowieniu Bagina, znów kończy on swoją drogę na golkiperze STS-u.
58. min - Wajda z niebieskiej, jednak uderza niecelnie.
57. min - Sanoczanie kradną kolejne sekundy uniemożliwiając gospodarzom jakiekolwiek zagrażanie bramce Salamy.
56. min - Czas dla JKH na prośbę trenera Kalabera.
55. min - Znów zmuszony do wysiłku Salama, i znów skutecznie sanocki golkiper.
54. min - Ceder wyprzedził defensorów i kradnie sekundy odkładając uwolnienie.
53. min - Sporo niedokładności teraz w grze jastrzębian, gospodarze ewidentnie lekko sfrustrowani rozwojem wydarzeń na tafli.
52. min - Kiełbicki oko w oko z Salamą, i tym razem lepszy okazał się być golkiper przyjezdnych.
51. min - Fenomenalna interwencja Salamy, który po raz kolejny ratuje gości.
50. min - Izacky starał się wprowadzić krążek gumę ale bezskutecznie.
49. min - Bukowski w kontrze, ale Miarka czujnie przypilnował parkanów.
48. min - Indywidualnie starał się Kiełbicki, jednak i z jego uderzeniem poradził sobie bramkarz STS-u.
47. min - Istna kanonada na bramkę Salamy, jednak wciąż krążek nie znajduje drogi do siatki.
46. min - Dużo gry w tercji neutralnej, mądrze goście trzymają grę z dala od swojej bramki.
45. min - Przycisnęli teraz gospodarze, na raty broni próby jastrzębian Salama.
44. min - Zamieszanie pod bramką gości, mrozi krążek Salama.
43. min - Kostek z niebieskiej, jednak bez większego zagrożenia dla bramki Salamy.
42. min - Rajamaki próbował szczęścia, jednak znów górą sanocki golkiper.
41. min - Gramy! Przed nami ostatnia tercja dzisiejszego starcia.

Koniec II tercji. Strzały po drugiej tercji 30-17.

40 .min - Piekielnie mocno Lindberg, ale niecelnie.
39. min - Tamminen zostawiony bez opieki, ale ostry kąt uniemożliwił mu zaskoczenie Miarki.
38. min - Kostek rzucił rywala na bandę i wylądował na ławce kar. Szansa dla STS-u.
38. min - Starzyński po zrobieniu kółeczka wystrzelił, uderzył jednak wprost w Salamę, który bez trudu radzi sobie.
37. min - Burzik mocno z niebieskiej, jednak jeden z obrońców odbił krążek w drugą stronę.
36. min - Raz za razem ofiarnie sanoccy hokeiści rzucają się pod krążki, by blokować strzały jastrzębian.
35. min - Ładny strzał Viitanena, wyłapany przez Miarkę.
34. min - Aktywnie teraz gospodarze w tercji ataku, jednak cały czas blokowani jastrzębianie.
33. min - Nalewajka próbował szczęścia, jednak znów bardzo spokojna i skuteczna interwencja sanockiej obrony.
32. min- Tamminen w dobrej okazji uderzał, ale jego uderzenie w ostatniej chwili zblokowane przez defensorów.
31. min - Dobrze zastawił się Izacky i wypalił z bekhendu, ale skutecznie Salama.
30. min - Świetnie Salama broni strzał Wajdy.
29. min - Szybko chcą odpowiedzieć gospodarze, Bernhards nie trafia w bramkę jednak.
28. min - GOOOLLL!!! Hundanpaa pewnym strzałem między parkanami wykorzystuje rzut karny.
28. min - Rrzut karny dla STS-u, faulowany Binner w sytuacji sam na sam!
28. min - Znacznie ożywiło się to spotkanie, akcja przenosi się szybko z jednej na drugą stronę.
27. min - Miccoli wypalił ze środka, jednak nie trafił w światło bramki.
26. min - Spirko z bliska, jednak prosto do łapaczki golkipera gości.
25. min - Paś w świetnej okazji, ale w ostatniej chwili Salama dokłada beton.
25. min - Indywidualnie teraz Ceder w kontrze, ale powstrzymany przez Miarkę.
24. min - Rajamaki z ostrego kąta, jednak niecelnie.
23. min - Multum niedokładności teraz po obu stronach tafli.
22. min  -Dobre nagranie Spirki, jednak minimalnie mija celu krążek.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę, guma dla gospodarzy.

Koniec I tercji. Strzały po I tercji 16-6.

20. min - Miarka odbija mocny strzał z okolic bulika. Gra będzie wznawiana przed jastrzębskim golkiperem.
19. min - Duży błąd sanockiej defensywy, który naprawia Salama.
19. min - JKH w pełnym zestawieniu, nie wykorzystali przewagi sanoczanie.
18. min - Miarka mrozi krążek po wrzutce na jego bramkę.
17. min - Niewiele wynika z sanockiej przewagi, jastrzębianie skuteczni w destrukcji.
16. min - Faul w ataku gospodarzy, dwie minuty za przeszkadzanie odpocznie Bernhards.
16. min - Jarosz ze strzałem, odbija przed siebie Salama, ale radzą sobie goście i wyjaśniają sytuację.
15. min - Strzyżowski, z niebieskiej, ale jego uderzenie dobrze zablokowane.
14. min- Dulęba na dobrej szybkości starał się przedrzeć przez szyki obronne gospodarzy, jednak bez efektu.
13. min - Kolejne uwolnienie gości, wracamy znów przed bramkę Salamy.
12. min - Strzelał Bagin, czujnie jednak golkiper gości.
11. min - Świetna interwencja Salamy, który powstrzymuje gospodarzy przed objęciem prowadzenia.
10. min - Bernhards z dobrym podaniem przed bramkę, jednak Jarosz dobrze blokowany nie mógł sięgnąć krążka.
9. min - Ginda w kontrze z okazją na strzał, jednak zgubił gumę młody sanoczanin.
8. min - Jastrzębianie wciąż w natarciu, tym razem słupek ratuje przyjezdnych.
7. min - Musiał interweniować teraz dwukrotnie Salama, najpierw po rykoszecie z niebieskiej, a chwilę później już po strzale jednego z napstników.
6. min - Spirko szukał przed bramką partnerów, jednak znalazł tylko jednego z defensorów sanoczan.
5. min - Bronią się teraz goście z Sanoka i finalnie są już w komplecie.
4. min - Spirko mocno z okolic bulika, zbija krążek Salama.
3. min - Miejscowi przed szansą, na ławce kar MacEachern.
2. min - Strzyżowski z ostrego kąta, jednak wprost w Miarkę.
1. min - Zaczynamy i od razu w ataku gospodarze, Bagin z niebieskiej jednak niecelnie.

Dzień dobry. Już za moment początek hokejowych emocji na lodowisku "Jastor". Na relację "minuta po minucie" zaprasza Kamil Przegendza.

#92 Maciej Urbanowicz LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Olli-Petteri Viinikainen LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Patryk Wajda PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Michał Zając PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Marma Ciarko STS Sanok
#30 Dominik Salama B 0 0.00 48 16 14 18 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#31 Filip Świderski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0