4:6 Johan Lundgren #54 ( Jakub Žůrek #23 ) +/-
25:29 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
28:31 2 min. Olli-Petteri Viinikainen #39 Przeszkadzanie
37:49 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:24 2 min. Ričards Bernhards #97 Ostrość
44:24 2 min. Vratislav Kunst #5 Ostrość

- Koniec meczu! Trzy punkty jadą dziś do Krakowa.
- 58.min - Younan w czystej pozycji na prawej stronie, ale obok słupka.
- 58.min - Viinikainen po wznowieniu, nieskutecznie.
- 57.min - Viinikainen z prawej strony, mrozi gumę Krasanovsky.
- 57.min - Żurek z niebieskiej, groźnie gumę zbija Sawicki.
- 57.min - Kasperlik wyprzedza obrońców rywala i wychodzi w oko w oko z bramkarzem, ale nie wykorzystuje tej stuprocentowej szansy.
- 56.min - GOOOLLL!!! Lundgren posyła krążek pomiędzy parkanami Lackovica i podwyższa prowadzenie "Pasów".
- 54.min - Izacki zza niebieskiej, łapie Krasanovsky.
- 53.min - Latal sam na sam, próbuje z backhandu, ale przegrywa pojedynek z Lackovicem.
- 53.min - Raska z prawego bulika, sprytnie, ale interweniuje Lackovic.
- 52.min - Cracovia wychodzi dwóch na jednego, Vildumetz zagrywa do Berlinga, ale Lackovic wyciąga się jak długi i broni.
- 51.min - GOOOLLL!!! Bagin z prawej, sprzed koła bulikowego, umieszcza krążek w siatce po długim rogu i daje kontakt gospodarzom.
- 50.min - Nalewajka po objechaniu bramki próbuje wcisnąć krążek do siatki, ale bezskutecznie.
- 49.min - Świetnie rozegrana akcja przez krakowian, ale napastnik nie zdołał jej z bliska wykończyć.
- 46.min - Groźna próba Cracovii, przed bramką, ale napastnicy nie zdołają wbić gumy do siatki.
- 45.min - Kunst i Bernhards w przepychankach przed bramką, mają parę spraw do wyjaśnienia, obaj lądują na ławce kar.
- 45.min - Strzał JKH między bulikami, potem dwie poprawki, Cracovia jednak bez straty gola.
- 44.min - Raska w kontrataku, z czystej pozycji, na posterunku Lackovic.
- 43.min - Urbanowicz groźnie, z bliska, sprzed bramki. Interweniuje Krasanovsky.
- Zaczynamy III tercję.

- Koniec II tercji. Cracovia prowadzi z JKH 5:3.
- 40.min - Kasperlik zewnętrzną częścią kija po dłuższym słupku, ale niecelnie.
- 40.min - Kontratak jastrzębian, Nalewajka z lewego koła bulikowego, broni jednak Krasanovsky.
- 38.min - Kara dla Urbanowicza.
- 37.min - Nalewajka z backhandu, nie zdołał jednak zaskoczyć Krasanovskiego.
- 35.min - Arrak niebezpiecznie, sprzed bramki.
- 34.min - Izacky po długim zagraniu wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale świetnie napastnika powstrzymuje Younan.
- 33min - Górny z lewej, ale odbija Krasanovsky.
- 33.min - Vildumetz świetnie wystawił krążek koledze, ale ten, przed bramką, przegrał pojedynek z Lackoviciem.
- 31.min - GOOOOLLL!!! Younan wprowadza krążek w przeciwną tercję i, nie niepokojony, znienacka decyduje się na strzał. Jak się okazało - skuteczny.
- 28.min - Próby krakowian, najpierw sprzed bramki, potem z niebieskiej.
- 28.min - Kara dla JKH, przez dwie minuty odpocznie Viinikainen.
- 26.min - GOOLLL!!! Rozwiązał się worek z bramkami na Jastorze, zamieszanie pod bramką i Bernhards umieszcza gumę w siatce.
- 26.min - GOOLLL!!!! Uderzenie z niebieskiej, krążek odbija się od bandy i ląduje pod łopatką Sawickiego, a napastnik podwyższa na 4:2.

- 25.min - Zbyt duża ilość graczy gospodarzy na lodzie i mamy pierwszą przewagę "Pasów".
- 24.min - Zmiana w bramce miejscowych, między słupkami Lackovic.
- 24.min - Strata krążka obrońcy JKH przed bramką, Sawicki zbiera gumę tuż przed bramką i wyprowadza Cracovie na prowadzenie.
- 23.min - GOOOLLL!!! Długie zagranie do wjeżdżającego w jastrzębską tercje Brynkusa, a zawodnik "Pasów" mocnym strzałem sprzed niebieskiej zaskakuje Miarkę.

- 22.min - Miarka niepewnie po strzale z lewego bulika, potem dobitka z bliskiej odległości. "Pasy" nie doprowadzają jednak do wyrównania.
- 21.min - GOOOLLL!!! Uderzenie z niebieskiej, Paś tuż przed bramkarzem zmienia tor lotu krążka, a Urbanowicz sprzed linii umieszcza go w siatce.
- 21.min - Kostek wrzucenie z niebieskiej, potem dobitka jednego z napastników. Krążek obija jednak boczną siatkę.
- Paś zwycięża wznowienie z Raską, zaczynamy II tercję.

- Koniec I tercji. W Jastrzębiu jak na razie remisowo.
- 19.min - Jarosz z niebieskiej, w łapaczkę Krasanovskiego.
- 18.min - GOOOOLLL!! Pelarczyk nagrywa zza bramki, do niepilnowanego Izackiego, a ten doprowadza do wyrównania.
- 18.min - Przypadek sprawił, że Izacki staje w oko w oko z golkiperem, ale Krasanovsky wespół z obrońcami zażegnał zagrożenie.
- 16.min - Urbanowicz, sprzed niebieskiej, z zaskoczenia, ale Krasanovsky nie dał się zaskoczyć.
- 15.min - Kasperlik z kontrą, z lewej strony bramki nie zdołał pokonać Miarki.
- 14.min - Kunst z niebieskiej, odbija Miarka.
- 11.min - GOOOLLL!!! Lundgren przejął krążek we własnej tercji, rozpędził się, między bulikami spojrzał na Miarkę i świetnie umieścił gumę pod poprzeczką.
- 9.min - Martiska z prawej, Krasanovsky sparował strzał.
- 8.min - JKH z niebieskiej, ponad bramką.
- 8.min - Vildumetz z zakrystii, zamieszanie pod bramką gospodarzy. JKH wychodzi jednak z opresji.
- 7.min - Latal z prawej flanki, zatrzymuje gumę Miarka.
- 5.min - Strzał krakowian sprzed niebieskiej, nieprzyjemny, Miarka z problemami.
- 4.min - Kontra JKH, Kolusz z lewej strony, ale Krasanovsky broni.
- 4.min - Kasperlik z backhandu, między bulikami, odbija Miarka.
- 4.min - Urbanowicz między bulikami, interweniuje Krasanovsky.
- 4.min - Szybkie wyjście Cracovii, najpierw Latal z ostrego kąta, potem Lundgren wysoko nad poprzeczką.
- 3.min - Groźnie wrzucony krążek z niebieskiej przez Martiskę, ale nikt nie zdołał dobić go sprzed bramki.
- Z początkiem oba zespoły ostrożnie starają się konstruować ataki.

#98 Dominik Jarosz ŚR 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Jauhienij Kamienieu PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Szymon Kiełbicki PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Marcin Kolusz PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Arkadiusz Kostek LO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Jakub Lackovič B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Jakub Martiška PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Łukasz Nalewajka PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Radosław Nalewajka LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Dominik Paś PS 0 2 2 0 2 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Patryk Pelaczyk LO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rastislav Špirko ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Filip Starzyński ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Maciej Urbanowicz LS 1 0 0 0 1 1 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Olli-Petteri Viinikainen LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Michał Zając LS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Łukasz Hebda B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Filip Krasanovský B 4 4.00 38 9 18 11 0 0 89.47 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0