Rozgrywki: 2023/24 - Ekstraliga: Regularny
4:2 (0:0, 1:2, 3:0) Zakończony
2023-10-27
18:00
II Runda / 15. kolejka
0:1 Mateusz Gościński #11 ( Alan Łyszczarczyk #88, Bartłomiej Pociecha #67 ) +/-
5/5 52:54
3:2 Marcin Kolusz #25 ( Rastislav Špirko #31, Olli-Petteri Viinikainen #39 ) +/-
(+) Górny #17, Kolusz #25, Špirko #31, Viinikainen #39, Zając #61
(-) Kaskinen #4, Korenczuk #13, Mroczkowski #9, Pociecha #67, Rác #89
5/5 58:43
4:2 Dominik Paś #14 +/-
(+) Kostek #16, Paś #14, Starzyński #26, Urbanowicz #92, Viinikainen #39
(-) Jeziorski #91, Kaskinen #4, Komorski #5, Łyszczarczyk #88, Mroczkowski #9, Pociecha #67
5/5
do pustej bramki
59:34
06:03 2 min. August Nilsson #7 Trzymanie przeciwnika
08:37 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Rzucenie na bandę
09:09 2 min. Filip Starzyński #26 Uderzanie kijem
10:13 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Alan Łyszczarczyk #88 Nadmierna liczba graczy na lodzie

KONIEC SPOTKANIA

60min. Jeszcze Mroczkowski z Korenczukiem próbowali zaskoczyć Laskovica.
60min. GOOOOL!!! Dominik Paś trafia do pustej bramki GKSu! 4:2!
60min. Fucik zjeżdża z lodu... w jego miejsce Mroczkowski.
59min. Czas dla GKSu Tychy.
59min. GOOOL!!! Marcin Kolusz uderzał z niebieskiej, zasłonięty Fucik kapituluje po rykoszecie tuż przed bramką!
59min. Padakin przed szansą ale zamiast uderzać kręci kółeczko pod bramką Lackovica.
58min. Wolno wymieniają krążek tyscy zawodniczy krążek w tercji JKH ale nie decydują się na strzał.
57min. Emil Bagin ukarany za trzymanie, wędruje na ławkę kar na 2 minuty.
56min. Emil Bagin z dystansu, minimalnie za wysoko.
55min. Tym razem Szymon Marzec szukał luki między Lackovicem a słupkiem bramki JKH.
54min. JKH nadal w natarciu... Kamienieu z linii niebieskiej, broni Fucik.
54min. GOOOL!!! Marcin Kolusz mocnym strzałem w krótki róg doprowadza do wyrównania!
53min. Uderzenie Bizackiego i koniec kary Kamienieu.
52min. Nilsson, Mroczkowski i Rac... górą Lackovic.
51min. Komorski uderzał z bliska.
51min. Kamienieu ukarany dwuminutową karą za trzymanie.
51min. Łyszczarczyk z kilku metrów prosto do łapaczki Lackovica.
50min. Syganlizowana kara dla gospodarzy. Tyszanie zamykają JKH w ich tercji.
49min. Bernhards za bramką powstrzymany przez Padakina.
48min. Komorski, po chwili poprawia Łyszczarczyk. Wynik bez zmian.
47min. Illa Korenczuk ucierpiał za bramką Lackovica... powoli zjeżdża z lodu.
45min. Słupek ratuje tyszan przed utratą bramki, strzelał Arrak,
43min. Dobry forechecking od początku trzeciej tercji w wykonaniu JKH, tyszanie nie potrafią wyjść z własnej tercji obronnej,
41min. Drużyny grają 5 na 5
41min. Na ławkę kar odesłani Urbanowicz z Łyszczarczykiem za ostrość.
41min. Krążek dla drużyny GKSu Tychy... i od razu spięcie Urbanowicza z Łyszczarczykiem.

PRZERWA

40min. Jaśkiewicz z niebieskiej... Lackovic odbija. Koniec drugiej tercji.
40min. Marzec z Kucharskim w akcji 2 na 1... Szymon Kucharski za szybko wjechał w tercję JKH i arbiter odgwizduje spalonego.
39min. Lackovic pewnie łapie gumę po soczystym strzale Jaromerskyego z dystansu.
38min. Padakin niedokładnie do Raca i dobrze zapowiadająca się akcja skasowana przez defensywę JKH.
37min. Dominik Jarosz z przestrzeni między bulikowej prosto w bramkarza.
36min. Początek okresu gry w przewadze JKH i... Szymon Marzec urywa się graczom gospodarzy mknąc na bramkę Lackovica. Górą bramkarz gospodarzy.
36min. Wykluczenie dla Bartłomieja Jeziorskiego... 2 minuty za przeszkadzanie.
36min. Sygnalizacja kolejnej kary dla gości.
34min. Szybka odpowiedź GKSu Tychy sprawia dużo radości sporej grupce tyskich fanów zasiadających na trybunach lodowiska w Jastrzębiu.
34min. GOOOL!!! Olli Kaskinem mocnym, precyzyjnym strzałem z kilku metrów pokonuje Lackovica!
33min. JKH wykorzystuje grę w przewadze... mamy remis!
33min. GOOOL!!! Z niebieskiej uderzał Kolusz a Dominik Paś sprytnie zmienia tor lotu krążka!
33min. 13 sekund do końca kary Ubowskiego a na ławce kar ląduje drugi z tyszan.
33min. Jan Krzyżek ukarany karą dwuminutową za atak kijem trzymanym oburącz.
32min. Arrak... Fucik i zamieszanie pod tyską bramką.
31min. Tyszanie mają spore pretensje do arbitrów po wykluczeniu ich zawodnika.
31min. Mateusz Ubowski ukarany karą 2 minut za spowodowanie upadku.
30min. Gospodarze szybko próbują doprowadzić do wyrównania, szybka akcja Starzyńskiego z Urbanowiczem... spalony.
30min. GOOOL!!! Mateusz Gościński nie daje szans bramkarzowi JKH w pojedynku sam na sam!
28min. Roman Rac ostro potraktowany podczas próby urwania się jastrzębskiej defensywie... wszystko w ramach przepisów.
27min. Bartłomiej Jeziorski długo utrzymywał się przy krążku w tercji gospodarzy, dzięki czemu GKS gra już w komplecie.
26min. Błąd defensywy JKH i Padakin bliski zdobycia bramki.
25min. Przez 30 sekund gospodarze zagrają 5 na 3.
25min. Na ławkę kar odesłany Mateusz Gościński za trzymanie.
23min. Paś przed szansą... zatrzymany przez Jana Krzyżka.
23min. Oskar Jaśkiewicz ukarany karą mniejszą za spowodowanie upadku.
22min. Mateusz Gościński pod poprzeczkę, broni Lackovic.
22min. Spirko z bliska, nadal nie ma bramek za sprawą świetnej interwencji Fucika.
21min. Kolusz z dystansu, broni Fucik.
21min. Arrak pod bramkę do Starzyńskiego... mała wymiana "uprzejmości" i gwizdek arbitra przerywa te dyskusje.
21min. Wznowienie dla GKSu Tychy i zaczynamy II tercję.

PRZERWA

20min. W ostatnich sekundach tej tercji Roman Rac mógł pokonać bramkarza gospodarzy.
20min. Nie wykorzystali gospodarze okresu gry w przewadze.
19min. Mądrze bronią się tyszanie... wypychają graczy JKH z własnej tercji
18min. Kara mnniejsza dla Szymona Marca za natarcie.
16min. Krążek szczęśliwie odbity trafia do Urbanowicza a ten samotnie mknie na bramkę GKSu Tychy... jeszcze raz Fucik górą!
15min. Kaskinen dwukrotnie z kilku metrów, ogromne zamieszanie pod bramką JKH.
14min. Kontra gospodarzy, wychodzą z akcją 2 na 1 i Marcin Kolusz marnuje świetną okazję. Ale trzeba przyznać, że Tomas Fucik popisał się w tym momencie niezłym kunsztem bramkarskim.
14min. Z bliska próbował Szymon Marzec.
13min. Tyszanie już komplecie, wynik bez zmian.
11min. Szkolny błąd tyskiego zespołu.
11min. Kara techniczna dla GKSu Tychy za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
10min. Tyszanie przed dużą szansą w grze 5 na 3
10min. Urbanowicz wędruje na ławkę kar za rzucenie na bandę Padakina.
10min. Tyszanie zamykają szybko gospodarzy w ich tercji obronnej.
10min. Kara mniejsza dla Filipa Starzyńskiego za uderzanie.
10min. Mocno przymierzył spod bandy Bartosz Ciura ale Lackovic broni.. ale będzie wykluczenie dla JKH.
9min. Olli Kaskinen wypatrzył Romana Raca ale zagrywa za mocno i mamy uwolnienie.
9min. Tyszanie już w komplecie.
7min. Gospodarze zakładają szybko zamek w tercji GKSu Tychy, groźnie uderzał Arrak.
7min. Nilsson ukarany karą mniejszą za trzymanie.
6min. Freindenfelds mija się z krążkiem i nie trafia z bliska w światło bramki.
6min. W odpowiedzi Marcin Kolusz spod bandy ale Fucik był przygotowny na ten strzał i nie daje się zaskoczyć.
5min. Jaromersky wypuścił w uliczkę Mroczkowskiego a ten przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem.
4min. Emil Bagin mocno z niebieskiej, odbija do boku Fucik.
2min. Kąśliwy strzał Korenczuka, broni Lackovic.
1min. Zablokowany strzał Urbanowicza przez tyskich defensorów.
1min. Pierwszy krążek dla drużyny gości.

#97 Ričards Bernhards LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Raivo Freidenfelds PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Maciej Urbanowicz LS 0 0 0 0 0 1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Olli-Petteri Viinikainen LO 0 1 0 1 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#96 Oskar Jaśkiewicz LO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski LS 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 August Nilsson PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Pawło Padakin PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0