06:32 2 min. Michał Kotlorz #71 Trzymanie przeciwnika
17:13 2 min. Kamil Kalinowski #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:17 2 min. Damian Tyczyński #15 Przeszkadzanie
33:41 2 min. Witalij Andrejkiw #11 Przeszkadzanie
40:23 2 min. Damian Tyczyński #15 Opóźnianie gry
46:00 2 min. Marek Charvát #3 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:16 2 min. Riku Tiainen #81 Uderzanie kijem
48:05 2 min. Mikałaj Syty #89 Uderzanie kijem
48:16 2 min. Marek Charvát #3 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:16 2 min. Daņiła Larionovs #86 Wymuszanie kary (symulowanie)
52:52 2 min. Jakub Prokurat #20 Gra bez kasku

Koniec meczu
60. min - Tiainen huknął ze środka technicznie, lecz niecelnie.
59. min - Próbował Kurnicki spod niebieskiej, jednak krążek po jego strzale pognał za bramkę.
58. min - Larionovs z zerowego kąta próbował zmieścić gumę tuż przy słupku, ale czujnie golkiper gospodarzy.
57. min - Sozanski ze strzałem na bramkę, jednak bez zarzutu broni Spesny.
55. min - Dużo niedokładności w grze obu ekip, przez co nie obserwujemy większych zagrożeń.
54. min - GOOOL!!! Krężołek w przewadze podwyższa prowadzenie gospodarzy i mamy już 4:0.
53. min - Prokurat na ławce kar za grę bez kasku.
52. min - Torunianie w komplecie i kombinują za bramką Spesnego.
51. min -  Napór gospodarzy trwa.
50. min - GOOOOLL!!! Wykorzystują podwójną przewagę gospodarza, za sprawą strzału Saura.
49. min - Posypały się teraz kary, najpierw Syty za uderzanie, chwilę później obustronne wykluczenie,
48. min - Tiainen odesłany na ławkę kar za uderzanie, mamy wyrównany stan osobowy.
47. min - Charvat, jednak jego strzał kończy swoją drogę na pierwszym obrońcy, chwilę później musiał faulować jednego z Torunian i powędrował na łąwkę kar.
45. min - Andrejkiw z niebieskiej, jednak radzi sobie Ekholm Rosen.
44. min - Szturc w kontrze, jednak nie udało mu się nikogo znaleźć swoim zagraniem.
43. min - Zagłębie w komplecie.
43. min - Syty do Baszyrowa, jednak czujnie golkiper miejscowych.
42. min - Spesny z kolejnymi interwencjami, które utrzymują dwubramkowe prowadzenie miejscowych.
41. min - Za bezpośrednie wystrzelenie krążka na ławkę kar powędrował Tyczyński.
41. min - Zaczynamy trzecią tercję.

Koniec II tercji. Strzały po drugiej tercji 13-31.
40. min - W dobrej sytuacji Krężołek, jednak podłożony kij jednego z defensorów z Torunia.
38. min - Spesny łapie gumę po strzale z niebieskiej, dobrze radzi sobie dziś między słupkami Czech.
37. min - Nahunko  na dobrej szybkości, jednak powstrzymany przez defensorów Energi.
36. min - Syty wprost w golkipera sosnowiczan, póki co niewiele wynika z przewagi gości.
35. min - Spesny zmuszony do wysiłku po strzale Tiainena.
34. min - Andrejkiw odpocznie dwie minuty za przeszadzanie.
34. min - Lindgren tuż po wznowieniu, jednak zablokowany przez jednego z defensorów.
33. min - Behm z niebieskiej, jednak chybia celu, później Fjodorovs, ale bez problemu po raz kolejny Spesny.
32. min - W osłabieniu sosnowiczanie wychodzili z dobrą okazją, jednak skuteczny golkiper przyjezdnych.
31. min - Zagłębie w osałbieniu, za przeszkadzanie na dwie minuty odesłany Tyczyński.
30. min - Spesny musiał interweniować po zmianie kierunku lotu krążka przez jednego z napastników toruńskich.
29. min - Tym razem Kurnicki z niebieskiej testował czujność bramkarza z Sosnowca, chwilę później w kontrze Tyczyński uderzał ale trafił w maskę Ekholma Rosena.
28. min - W końcu odpowiedź "Stalowych Pierników", w dobrej sytuacji Prokurat uderza wprost w Spesnego.
27. min - Znów pierwsza formacja Zagłębia stwarza dużo kłopotów defensorom z Torunia, jednak jakoś radzą sobie goście.
26. min - Valtola do Bernackiego, który chciał umieścić krążek miedzy betonami golkipera gości, ten jednak zamknął parkany na czas.
25. min - Złapali wiatr w żagle sosnowiczanie, teraz Charvat w fenomenalnej sytuacji, jednak dobrym refleksem wykazał się Ekholm Rosen.
24. min - GOOOLL!! Potworne zamieszanie pod toruńską bramką wykorzystuje Stadel, który strzałem do odsłoniętej bramki podwyższa prowadzenie gospodarzy.
24. min - Świetna akcja Zagłębia, jednak Krężołek minimalnie się myli trafiając tylko w słupek.
23. min - Karasiński w sytuacji sam na sam, wydawało się, że zahaczany, jednak gwizdki arbitrów milczą.
22. min - Strzał Andrejkiwa tuż  ponad bramką.
21. min - Zaczynamy drugą tercję.

Koniec I tercji. Celne strzały 4-13 po I tercji.
20. min - Tyczyński w dobrej okazji ale podawał, miast strzelać przez co uratowali się obrońcy gości.
19. min - Sosnowiczanie mają problem z założeniem zamka.
18. min - Michał Kalinowski odpocznie dwie minuty za zahaczanie.
17. min - Bucenko dobrze zastawił krążek za bramką torunian, ale później niecelnie dograł do Nahunki.
16. min - Prokurat indywidualnie przejechał przez całe lodowisko, potem oddał gumę Zielińskiemu, który wypalił, ale z jego próbą uporał się bramkarz Zagłębia.
15. min - Łatwo strata gumy przyjezdnych w tercji neutralnej, ale niecelnie podawał Szturc i nie wynikło z tego żadne zagrożenie.
14. min - Uderzał mocno Gimiński, ale ekwilibrystycznie "zgasił" ten strzał Spesny.
12. min - Salo kombinował z Lindgrenem, jednak zażegnali niebezpieczeństwo defensorzy z Torunia.
11. min - Wznowienie w tercji obronnej gości, jednak duża niedokładność po obu stronach niweluje jakiekolwiek szanse.
10. min - Szybka kontra sosnowiczan, jednak tuż przed otrzymaniem podania zwrotnego kij gubi Nahunko.
9. min - Zawodnicy Zagłębia wybronili osłabienie, grają już w komplecie.
8. min - Zamknięci gospodarze we własnej tercji ale gościom brakuje dokładnego ostatniego podania.
7. min - Kara dla Zagłębia, 2 minuty odpocznie kapitan sosnowiczan Kotlorz.
6. min - Bracia Kalinowscy z szybkim wypadem w okolicę bramki Spesnego, w ostatniej chwili dobra interwencja Charvata.
5. min - Behm strzela na bramkę sosnowiczan, ale nie był zasłonięty Spesny i bez trudu łapie gumę.
4. min - GOOOLL!!! Szybkie otwarcie gospodarzy, niepilnowany Tyczyński precyzyjnym strzałem pokonuje golkipera przyjezdnych.
3. min - Strzelał spod niebieskiej Charvat, ale poradził sobie z tym uderzeniem Ekholm-Rosen.
2. min - Valtola znalazł dobrze ustawionego Lindgrena, jednak tylko zadźwięczał słupek po strzale Kanadyjczyka.
2. min - W kontrze torunianie, Syty uderzał na bramkę, jednak wprost w golkipera Zagłębia.
1. min - Zaczynamy spotkanie, pierwszy krążek pada łupem gospodarzy.

Dzień dobry, punktualnie o godzinie rozpocznie pojedynek między Zagłębiem Sosnowiec a KH Energą Toruń. Na relację "minuta po minucie" zaprasza Kamil Przegendza.