(+) Djumić #93, Fjodorovs #9, Jaworski #11, Larionovs #86, Tiainen #81, Zieliński #4
4:5 Martin Kasperlík #82 ( Sebastian Brynkus #71, Daniel Krenželok #94 ) +/-
3/3 62:54
06:33 2 min. Daniel Krenželok #94 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:26 2 min. Oliwier Kurnicki #76 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:56 2 min. Mateusz Zieliński #4 Atak kijem trzymanym oburącz

- 63.min - GOOOOL!!!! Kasperlik precyzyjnie umieszcza krążek w siatce, zapewniając przyjezdnym dwa punkty.
- 61.min - Groźna kontra Cracovii, Latal dogrywa do Raski, ale ten nie wykorzystuje dogodnej szansy.
- Krążek na tafli, zaczynamy dogrywkę.

- Koniec III tercji. Wszystko rozstrzygnie się w dogrywce.
- 60.min - GOOOOL!!! Fjodorovs na osiem sekund przed końcem wyrównuje stan meczu, wykorzystując dogranie zza bramki.

- 59.min - Tianen groźnie, zaraz potem Zieliński, obaj bez rezultatu.
- 58.min - Torunianie wycofują bramkarza.
- 57.min - Baszyrow z ostrego kąta, Krasoanovsky lekko, ale skutecznie, trąca krążek odbijaczką.
- 57.min - Zieliński z niebieskiej, zblokowany, zaraz potem niewykorzystana kontra w trzech na jednego przez krakowian.
- 56.min - Czas dla trenera KH Energi Toruń.
- 55.min - Świetna szansa Torunian, obrońca Cracovii wybija krążek ustawionemu w bliskiej odległości od bramki napastnikowi.
- Obie drużyny walczą o krążek, ciężko jest wykreować sobie dogodną okazję.
- 51.min - Behm z lewego bulika, zblokowany przez Bezwińskiego.
- Oba zespoły w natarciu, krążek przenosi się z jeden strony na drugą.
- 48.min - Jeden z zawodników Cracovii z lewej strony, w słupek.
- 46.min - Bomba Sytego z prawego bulika, świetnie obroniona przez Krasanovskiego.
- 45.min - Pauliny z niebieskiej, obok bramki.
- 42.min - GOOOOL!!! Błyskawiczna odpowiedź Cracovii! Wróbel z okolicy prawego bulika umieścił krążek w okienku, ponownie wyprowadzając gości na prowadzenie.
- 42.min - GOOOOL!!! Ależ początek "Stalowych pierników"! Larionovs minął kilku obrońców Cracovii i  uderzeniem w okienko wyrównał stan meczu.

- Zaczynamy III tercję.

- W końcówce jeszcze kilka okazji na wyrównanie dla torunian, ostatecznie jednak II tercja kończy się wynikiem 2:3.
- 39.min - GOOOL!!!! Energa Toruń z bramką kontaktową. Strzał z lewego bulika, potem dobitka z niebieskiej. Zamieszanie pod bramką, po którym krążek spadł przed kij Baszyrowa, a ten wpisuje się na listę strzelców.

- 38.min - Djumić sam na sam z Krassanovskym, w pojedynku górą bramkarz.
- 38.min - Larianovs z ostrego kąta, Krasanovsky na posterunku.
- 37.min - Bezwiński z bliska, prosto w bramkarza.
- 37.min - Baszyrow z prawej strony próbuje zaskoczyć Krasanovskiego, bez rezultatu.
- 36.min - Younan z próbą powtórzenia skutecznej akcji z pierwszej tercji, Ekholm-Rosen broni.
- 33.min - Groźnie pod krakowską bramką, goście wychodzą jednak z opresji.
- 33.min - Strata Kapicy na niebieskiej, z szansą KH Energa Toruń. Uderzenie z lewej flanki odbija Krasanovsky.
- 32.min - Zamieszanie na przedpolu toruńskiej bramki, próba Berlinga, ale nieskuteczna.
- 30.min - Larionovs po zagraniu z zakrystii bliski szczęścia, ale nie zdołał trafić sprzed bramki Krasanovskiego.
- 28.min - Dalsze ataki krakowian, torunianie bronią się od straty gola.
- 27.min - Po stracie Torunia Jeżek dogrywa do niepilnowanego Raski, ale ten, w czystej sytuacji, nie opanowuje krążka.
- 26.min - Mocno Jeżek, nad bramką.
- 26.min - Groźnie "Pasy", po strzale z dystansu Bieniek próbuje zmylić golkipera.
- 26.min - Bieniek, z nadgarstka, w środek bramki.
- 25.min - Djumić z kontratakiem, bliski kolejnego gola w osłabieniu, jednak strzał z lewej strony odbija Krasanovsky.
- 24.min - Latal w sytuacji sam na sam, broni Ekholm-Rosen.
- 23.min - Kara dwóch minut dla Zielińskiego.
- 22.min - GOOOL!!!! Błąd i brak porozumienie w toruńskiej defensywie wykorzystuje Sawicki, który dopadł do znajdującego się na przedpolu krążka i z bliskiej odległości strzelił na 1:3.

- 21.min - Torunianie z ostrego kąta, potem z linii niebieskiej. W obu przypadkach nieskutecznie.
- Zaczynamy drugą tercję.

- Koniec I tercji. W Toruniu jak na razie 1:2 dla Cracovii.
- 18.min - Kolejny błąd krakowian w wyprowadzeniu krążka, po którym w dobrej okazji znalazł się napastnik gospodarzy. Przyjezdni zdołali jednak zażegnać zagrożenie.
- 17.min - Kapitalna okazja dla Baszyrowa, który z bliskiej odległości nie przeniósł gumę nad poprzeczką.
- 16.min - GOOOL!!!! Kolejny "Shorthanded goal", tym razem dla torunian. Fatalny błąd obrońcy, po którym Syty znalazł się oko w oko z bramkarzem i celnym strzałem wpisał się na listę strzelców.
- 15.min - Po rozegraniu jeden z krakowian po bocznej siatce.
- 14.min - Latal obok bramki po nagraniu Jeżka.
- 14.min - Kara dla torunian. Wykluczenie dla Oliwiera Kurnickiego.
- 12.min - Kolejna okazje gości, najpierw z bliskiej odległości Krenzelok, potem z czystej pozycji Raska.
- 11.min - GOOOL!!! Vildumetz z zakrystii nagrał na kij Brynkusa, który precyzyjnym strzałem podwyższa na 0:2.
- 11.min - Świetna okazja Sawickiego, który z bliskiej odległości próbował zaskoczyć golkipera.
- 10.min - Krakowianie napierają, próby Younana i Berlinga.
- 9.min - Kasperlik z nadgarstka z prawej strony, odbija krążek bramkarz.
- 9.min - Oba zespoły w pełnym zestawieniu. Pierwsza przewaga kompletnie nieudana dla miejscowych.
- 8.min - GOOOL!!! Cracovia strzela w osłabieniu. Younan po objechał dookoła bramkę Torunian i wcisnął krążek do siatki.
- 8.min - Kara dla Cracovii. W boksie kar Daniel Krenzelok.

- 8.min - Wróbel mocno między bulikami.
- 7.min - Kapica z lewej flanki, sprzed bulika, obok bramki.
- 6.min - Wstrzelenie krążka z własnej tercji przez krakowian, potem próba napastnika z ostrego kąta. Guma w łapaczce golkipera.
- 5.min - Po raz kolejny groźnie torunianie, bramkarz mrozi krążek.
- 4.min - Jaakola świetna szansa, w wolnej pozycji uderzenie z nadgarstka, nie znajduje jednak drogi do siatki.
- 3.min - Kolejna dobra akcja krakowian, próba strzału między bulikami, guma odbita przez bramkarza.
- 2.min - Pierwszy strzał Cracovii, z niebieskiej, ale nieskuteczny.
- 2.min - Gospodarze z niebieskiej, mrozi krążek Krasanovsky.