1:2 Riley Lindgren #74 ( Nikita Bucenko #14, Riley Stadel #8 ) +/-
20:00 2 min. Ville Heikkinen #55 Atak kijem trzymanym oburącz
20:00 2 min. Damian Tyczyński #15 Uderzanie kijem
39:31 2 min. Łukasz Krzemień #44 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:16 2 min. Dominik Nahunko #57 Wysoko uniesiony kij
55:03 2 min. Kalle Valtola #66 Opóźnianie gry

Koniec. Pełna pula na koncie oświęcimian.
60. min - Jakobsons uderzył z własnej tercji. Nie umieścił gumy w pustej bramce.
60. min - 41 sekund do końca. Zagłębie bez bramkarza.
59. min - Speszny czeka na znak od trenera, by zjechać do boksu.
58. min - GOOOL! Zagłębie łapie kontakt. Lindgren zdobywa gola uderzeniem z lewego bulika.
58. min - Valtola jest już na lodzie.
58. min - Czas dla Zagłębia.
57. min - Szturc! Ale Lundin broni jego uderzenie.
57. min - Unia na razie dobrze się broni. Wybija gumę z własnej tercji i oddala zagrozenie.
56. min - Kalle Valtola źle wybił krążek z własnej tercji. Guma wypadła za pleksiglasowe szyby i Zagłębie zagra w przewadze.
55. min - Charvat mocnym strzałem po lodzie starał się zaskoczyć Lundina, lecz bez skutku.
54. min - Saur tuż obok bramki gości.
53. min - Tyczyński długo mierzył, ale z jego uderzeniem również radzi sobie Lundin.
52. min - Krężołek ze środka ale po raz kolejny w sam środek bramki.
51. min - Gospodarze przetrwali osłabienie i już są w komplecie.
50. min - Uderzenie Kaleinikovasa obok sosnowieckiej świątyni.
49. min - Spesny mrozi gumę po wrzutce oświęcimian.
48. min - Niedokładność rujnuje większość sosnowieckich akcji, dodatkowo wysokim kijem zagrał Nahunko i goście będą grać w przewadze.
47. min - Uderzenie Szturca zablokowane.
46. min - Sadłocha z bliskiej odległości, jednak uderza wysoko nad bramką.
45. min - Szturc szukał przed bramką Bucenki, jednak ten drugi przypilnowany przez defensorów Unii.
44. min - GOOOOLLL!! Rozklepali defensywę Zagłębia Unici, a do pustej bramki trafia Kaleinikovas.
43. min - Kotlorz mocno spod niebieskiej, jednak nie w światło bramki.
42. min - Krężołek wprost w Lundina, a oświęcimianie już w komplecie.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę od przewagi sosnowiczan.

40. min - Uderzał Naróg, jednak niecelnie, chwilę później faulował Krzemień.
39. min - Kaleinikovas dobrze odnalazł się przed Spesnym, jednak bramkarz Zagłębia z dobrym refleksem odbija krążek.
38. min - Kontra unitów zakończona strzałem Jakobsonsa, z  którym poradził sobie golkiper gospodarzy.
37. min - Lindgren w doskonałej okazji również nie trafia w bramkę.
36. min - Krężołek w świetnej indywidualnej akcji i uderza w poprzeczkę!
35. min - Tyczyński mocno ale niecelnie. Sosnowiczanom wyraźnie brakuje dziś dokładności strzałów.
34. min - Krzemień uderza prosto w środek sosnowieckiej bramki i Spesny mrozi gumę.
33. min - Ahopelto szukał Karjalainena, jednak zapobiegł temu już w pozycji leżącej Charvat.
32. min - Spalony na niebieskiej przerwał kolejną akcję sosnowiczan.
31. min - Kozłowski sprawdził czujność Lundina, okazała się, że jest właściwa.
30. min - Dużo miejsce mieli teraz oświęcimanie jednak dobrze spisał się Spesny.
29. min - Przedzierał się Szturc, jednak wzięty w kleszcze.
27. min - Charvat z niebieskiej, jednak widział cały czas krążek golkiper Unii i pewnie go złapał.
26. min- W odpowiedzi Heikkinen sam przed bramkarzem, ale minimalnie chybił celu.
25. min - Okres przewagi Zagłębia, dużo pracy ma teraz  Lundin, jednak dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków.
25. min - Nahunko z backhandu, jednak znów czujnie golkiper gości.
24. min - Bezuska strzelał, starał się jeszcze zmienić tor lotu krążka Sołtys, ale pewnie Spesny łapie krążek.
23. min - Valtola niecelnie w stronę sosnowieckiej bramki.
22. min - Strzał Sadłochy zablokowany.
21. min - Gramy, rozpoczynamy drugą tercją!

20. min - Karjalainen z tercji środkowej, a chwilę później wybrzmiewa syrena kończąca pierwszą tercję.
19. min - Valtola niecelnym podaniem zatrzymuje dobrą akcję Zagłębia.
18. min - Kotlorz po podaniu Sikory bez zawahania na bramkę gości, czujnie kijem interweniuje Lundin.
16. min - Trwa ostrzał oświęcimskiej bramki, najpierw Tyczyński, później Bernacki a na końcu Kozłowski starali się zaskoczyć Lundina, ale póki co górą oświęcimski bramkarz.
15. min - Lindgren wprost w Lundina i znów czujnie golkiper przyjezdnych.
14. min - Sołtys z Kowalówką kombinowali przed bramką Zagłębia, ale nie stworzyli większego zagrożenia.
13. min - Krężołek w fenomenalnej sytuacji, jednak radzi sobie Lundin.
12. min - Ackered posyła gumę na bramką, jednak nie znalazł nikogo przed nią.
11. min - Starają się szybko odpowiedzieć miejscowi, strzał  Lindgrena z którym radzi sobie Lundin.
10. min - GOOOL!!! Denyskin po szybkiej indywidualnej kontrze na raty pokonał Spesnego.
9. min - Spalony przerywa dobrze zapowiadającą się kontrę sosnowiczan.
8. min - Bezuska z bliska, czujnie golkiper gospodarzy.
7. min - Nahunko w szybkiej kontrze mógł podawać, jednak zdecydował się na strzał który nie sprawił problemów Lundinowi.
6. min - Heikkinen z uderzeniem, ale zablokwali go sosnowieccy defensorzy.
5. min - Ackered uderza po podaniu zza bramki, mrozi gumę bramkarz Zagłębia.
4. min - Sadłocha starał się zaskoczyć Spesnego, bez efektu.
3. min - Charvat mocno z niebieskiej, zbija parkanem golkiper gości.
2. min - Krzemień w boczną siatkę, chwilę później Naróg wprost w Lundina.
2. min - Uimonen uderza na bramkę Spesnego, bez problemów golkiper gospodarzy.
1. min - Zaczynamy. Pierwsza guma dla sosnowiczan.

Dzień dobry. Witamy Państwa ze "Stadionu Zimowego" w Sosnowcu. Już o godzinie 15:30 rozpoczniemy hokejowe emocje z udziałem Zagłębia Sosnowiec i Re-Plast Unii Oświęcim. Na relację "minuta po minucie" zaprasza Kamil Przegendza.

#3 Marek Charvát LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#38 Arkadiusz Karasiński PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0