26:51 2 min. Damian Tomasik #15 Zahaczenie
32:19 2 min. Aleksi Varttinen #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:26 2 min. Patryk Wronka #10 Przeszkadzanie
38:06 2 min. Alexander Szczechura #28 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:06 2 min. Adrian Słowakiewicz #25 Trzymanie kija przeciwnika
45:05 2 min. Aleksi Varttinen #71 Ostrość
46:59 2 min. Jakub Wanacki #5 Wysoko uniesiony kij
49:51 2 min. Santeri Koponen #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:19 2 min. Phil Kiss #22 Uderzanie kijem
50:54 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Atak kijem trzymanym oburącz

KONIEC SPOTKANIA.

60.  min - Olsson do pustej bramki! 6:3!
59. min - Czas dla druzyny Podhala- goście bez bramkarza.
57. min - Dzieje się pod bramką Lindskouga. Najpierw uprzedził w przejęciu krążka Olssona, chwilę później wyłapałał mocne uderzenie.
56. min - Klepa Wanackiego, parkanem do boku Lindskoug.
55. min - Świetna okazja przed Hitosato, jednak Lindskoug zdążył zamknąc krótki słupek przed napastnikiem.
53. min - GOOOOL!!!!!! 5:3 Pęka w końcu opór Podhala, Olsson strzelcem piątej bramki dla GKS-u.
53. min - Lindskoug w ogniu! Seri interwencji bramkarza Podhala!
52. min - GKS pięciu na trzech!
51. min - Kolejne wykluczenie, na ławce kar Flip Wielkiewicz.
51. min - Zagramy czterech na czterech, Kiss na ławce kar.
50. min - Koponen na ławce kar!

49. min - W kontrze próbował Pasiut, tymczasem GKS w pełnym zestawieniu.
48. min - Kolejne dwie minuty przewagi Podhala również nie przynoszą fajerwerków w ofensywie.
47. min - Na ławce kar Jakub Wanacki.
47. min - Ta przewaga nie wygląda najlepiej w wykonaniu gości.
46. min - Varttinen na ławce kar, po indywidualnej konsultacji ze Szczechurą.
46. min -  Z lewego bulika próbował Szczechura, mrozi Murray a Varttinen pokazał, że na jego zmianie. nie ma podjazdu pod bramkarza.
45. min - Wyższy bieg GieKSy, sporo pracy w szeregach obronnych Podhala, aby nadążyć za rozgrywaniem krążka przez mistrzów Polski.
44. min - Nabiera tempa trzecia tercja, dużo szybkiej gry w Satelicie.
41. min GOOOL!!!!  4:3Szybkie otwarcie GieKSy. Hitosato strzelcem bramki!
41. min - Gramy  w Katowicach!

KONIEC EMOCJONUJĄCEJ DRUGIEJ TERCJI!

40. min - GOOOOL!!! 3:3 Ależ Koponen ma ciąg na bramkę, po pierwszej próbie poszedł za krążkiem na bramkę Lindskouga i przy drugiej próbie nie dał szans szwedzkiemu golkiperowi! Bramka zdobyta na sekundę przed zakończeniem drugiej tercji!
40. min - Słowakiewicz na ławce kar!
39. min - GOOOOOL!!! 2:3 Olli Iisakka dopada do odbitego przez Lindskouga krążka i zdobywa kontaktową bramkę.
38. min - Szczechura na ławce kar.
38. min - Nie ma bramki dla GKS-u!
38. min -GKS pokonuje Kevina Lindskouga, jednak kolejny raz sytuacja będzie weryfikowana.
36. min GOOOL!!!!! 1:3 Podhale finalizuje dobrze poprowadzoną kontrę. Strzelcem Szczechura.
35. min - Pełne formacje na lodzie.
34. min - Uderzał Fraszko, Lindskoug odbija ale żaden z z napastinków GieKSy nie dał rady pokusić się o opanowanie krążka.
33. min - Na ławce kar zasiądzie również Patryk Wronka, czeka nas okres gry 4 na 4.
33. min  - Varttinen na ławce kar.

32. min - Goście w natarciu, szukają kolejnego trafienia!
31. min - GOOOOL!! 2:1Podhale wyprowadza atak, krążek trafia na kij Łukasza Kamińskiego, a ten pokonuje Murraya.
29. min - Podhale w pełnym zestawieniu !
28 min. - GieKSa naciska Podhale, jednak goście dzielnie bronią dostępu do własnej bramki.
27. min - Damian Tomasik przez dwie minuty odpocznie od wydarzeń na lodzie.
26. min - Próbował uderzać Hitosato, jednak kolejny raz krążek zatrzymuje się w łapaczce Lindskouga.
25. min - Cały czas jesteśmy w tercji gości, próba kontry Podhala zakończona uwolnieniem i powrotem do własnej tercji.
23. min - GKS próbuje inicjacji kolejnych ataków, wszystko jednak odbywa się bez zagrożenia dla bramki gości.
22. min - Zagęszczenie pod bramką Podhala, jednak goście wybronili osłabienie.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję, goście jeszcze przez niespełna półtorej minuty w osłabieniu.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI SPOTKANIA.

20. min - Kamiński na ławce kar.
19. min - GOOOL!!!!1:1  W kolejnym ataku nie myli się już Hampus Olsson i wyrównuje stan rywalizacji
17. min - GKS dochodzi do kolejnej sytuacji, jednak brakuje pełni wartościowego wykończenia ataków.
16. min - GieKSa w pełnym zestawieniu. Bardzo dobra indywidualna akcja Olssona, przebił szyki obrony, jednak nie zabrał się z krążkiem przed bramką Lindskouga.
15. min - Lorraine dwukrotnie sprawdził z prawego bulika Murraya, bramkarz GieKSy górą.
14. min - Kara dwóch minut- Santeri Koponen.
14. min - Nieco mniej płynności w grze, rekompensują nam to twarde pojedynki o krążek
13. min - Świetnie zza bramki Kaczyńskiego obsłużył Igor Smal, jednak ten nie trafił czysto w krążek.
12. min - Rozpędzają się mistrzowie Polski, raz po raz sprawdzany w bramce Kevin Lindskoug.
11. min - Podhale w pełnym zestawieniu, momentalnie wyprowadzają goście swój atak.
10. min - Środkiem na przebój przedarł się Koponen, jednak strzał minimalnie ponad bramką Lindskouga.
9. min - Kara dla Marcina Horzelskiego.
8. min - Do świetnej pozycji doszedł Olli Iisakka, jednak w momencie kiedy należało oddać strzał, zgubił prowadzony krążek.
7. min - GOOOOL!!!!! 0:1 Po analizie video, sędziowie decydują o uznaniu trafienia bramki dla Podhala! Strzelcem bramki dla gości Philip Kiss.
7. min - Radość graczy Podhala jednak sędziowie nie zasygnalizowali zdobycia bramki. Obecnie trwa analiza video.
7. min - GieKSa odbiera krążek w neutralnej tercji i Iisakka blisko otwarcia wyniku w osłabieniu.
6. min - Marklund odesłany do odsiadywania kary dwóch minut.
5. min - Pokonanie pressingu  GKS-u, sporym wyzwaniem dla graczy Podhala.
4. min - Ależ bomba z niebieskiej Macieja Kruczka, ostatecznie krążek w łapaczce Lindslouga.
3. min - Z prawego bulika próbował przy krótkim słupku Marklund, mrozi Lindskoug.
2. min - GKS w tercji Podhala, próbuję zagrozić bramce Lindskouga.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie w Katowicach. Na buliku Pasiut oraz Neupauer!

#8 Santeri Koponen PO 1 1 1 0 2 1 4 2 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Mychajło Kowalczuk LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#50 Paweł Bizub B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Kevin Lindskoug B 5 5.08 37 14 14 9 0 0 86.49 59:06 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#29 Jakub Michalski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz PO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Marat Soroka ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Alexander Szczechura LS 0 2 2 0 2 -1 2 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Dominik Szlembarski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0