0:1 Filip Komorski #5 ( Alan Łyszczarczyk #88, Olli Kaskinen #4 ) +/-
(+) Jaśkiewicz #96, Jeziorski #91, Kaskinen #4, Komorski #5, Łyszczarczyk #88
(-) Charvát #3, Krężołek #88, Šaur #33, Szturc #69, Tyczyński #15
5/5 00:20
0:2 Bartłomiej Pociecha #67 ( Alan Łyszczarczyk #88, Bartłomiej Jeziorski #91 ) +/-
57:10 2 min. Jan Jaroměřský #14 Atak kijem trzymanym oburącz

60. min - Nie trafiają tyszanie do pustej bramki.
59. min - Bez pomysłu gospodarze jak zdobyć dziś jakąkolwiek bramkę.
59. min - Ofiarnie blokują teraz każdy strzał goście.
58. min - Kara dla Jaromerskego.
58. min - Spesny zostaje w boksie.
58. min - Czas dla Zagłebia, wznowienie przed bramką Fucika.
57. min - Niedokładnie gospodarze, a czujnie tyszanie.
56. min - Chwilę później Saur minimalnie chybia celu.
55. min - Saur uderza z niebieskiej jednak dobrze blokują tyscy obrońcy.
54. min - Kozłowski wprost w golkipera gości.
53. min - Strzał Tyczyńskiego ale widział go Fucik.
52. min - Gospodarze w komplecie, ale coraz mniej czasu na odrobienie strat.
52. min - Komorski tuż przed bramką, nie udało mu się zmylić Spesnego.
51. min - Prosty błąd tyszan w przewadze, swa na jeden wychodzą sosnowiczanie jednak znów nie udało im się znaleźć recepty na Fucika.
50. min - Nie potrafią odnaleźć się gospodarze po utracie bramki, fauluje Lindgren.
49. min - GOOOOLL!!! Co nie udało się chwilę wcześniej, udało się chwilę później. Łyszczarczyk do Pociechy, a ten zdejmuje pajęczyny z bramki Spesnego.
49. min - Wymanewrował wszystkich łącznie z bramkarzem Jeziorski jednak nie trafił w bramkę.
48. min - Uderzał z niebieskiej Kaskinen, ale z jego strzałem radzi sobie Spesny.
47. min - Indywidualnie Łyszczarczyk, bardzo aktywny teraz, jednak znów jego uderzenie zblokowane.
46. min - Bucenko szukał Naroga przed bramką, jednak nie sięgnął krążka hokeista Zagłębia.
45. min - W dogodnej sytuacji teraz Kotlorz, ale jego uderzenie zablokowane.
43. min - Kombinował Łyszczarczyk za sosnowiecką bramką, jednak chwilę później powalony.
42. min - Miejscowi już w komplecie.
42. min- Łyszczarczyk w przewadze wprost w Spesnego.
41. min - Gramy, przed nami finalna odsłona tego starcia.

40. min - Tuż przed końcem drugiej odsłony karę łapie Saur.
40. min - Goście w komplecie.
39 . min - NIEWIARYGODNE interwencje Fucika powstrzymały miejscowych.
38. min - Pociecha na ławce kar, długa przewaga 5 na 3 Zagłębia.
38. min - Długo kombinowali gospodarze, akcję zakończył Tyczyński, jednak czujnie Fucik.
37. min - Kara dla Gościńskiego, który nieprzepisowo powstrzymywał Krężołka.
36. min - Padakin zamotał się w kombinacji przed golkiperem sosnowiczan i w ostatniej chwili zgubił krążek.
36. min - Rzut karny dla GKS-u Tychy! Faulowany Komorski gdy był sam przed Spesnym.
35. min - Chwilę po wznowieniu uderzył Korenczuk, czujnie Spesny ale zepchnięci do defensywy sosnowiczanie.
34. min - Po wybronionym osłabieniu przyjezdni ruszyli do ofensywy.
33. min - Tyczyński w poprzeczkę! Niewiele brakowało do szczęścia miejscowym.
32. min - Założyli zamek gospodarze, jednak strzał zblokowany i poza taflą.
31. min - Galant za wysoki kij wędruje na ławkę kar.
31. min - Tyszanie odpowiadają kontrą, ale Mroczkowski nie wykorzystał sytuacji oko w oko ze Spesnym.
30. min - Tyczyński minimalnie obok bramki, a moment później zadźwięczało obramowanie bramki.
29. min - Uwolnienie Zagłębia, wznowienie przed Spesnym, chwilę później łapie pewnie uderzenie Pociechy golkiper gospodarzy.
28. min - Komorski z bliska starał się wpakować gumę do bramki, jednak bez efektu.
27. min - Wyczekują na swoją okazję obie ekipy.
26. min - Krzyżek przed bramkę, ale skutecznie defensorzy Zagłębia.
25. min - Ogromne zamieszanie pod bramką przyjezdnych, jednak odnalazł się golkiper gości i zamroził gumę na czas.
24. min - Mroczkowski jak silnie, tak niecelnie, chwilę później Nahunko najszybszy, jednak nie udało mu się zaskoczyć Fucika.
23. min - Szturc w kontrze próbował zaskoczyć defensywę GKS-u, ale został wrzucony do bramki.
23. min - Sosnowiczanie w komplecie, nie stworzyli sobie wielu szans goście.
22. min - Mroczkowski mocno, jednak dobrze Spesny.
21. min - Krężołek nierozsądnie pracował kijem za co odpocznie 2 minuty na ławce kar.
21.min - Zaczynamy drugą tercję.

20. min - Mrozi gumę golkiper GKS-u po wrzutce Kotlorza.
19. min - Tyszanie w komplecie.
18 .min - Ostrzał bramki Fucika nie przyniósł efektu bramkowego.
17. min - Jaromersky trafił w twarz jednego z gospodarzy. Przewaga Zagłębia.
16. min - Niedokładność w rozegraniu zatrzymuje większość akcji ofensywnych sosnowican,
15. min - Mroczkowski oko w oko z golkiperem gospodarzy, jednak nie zmieścił krążka między parkanami Spesnego.
14. min - Pierwsza formacja tyszan w natarciu, sosnowiczanie mają problemy z wyjściem z tercji obronnej.
13. min - Strzał Marca zbity przez Spesnego do rogu.
12. min - Padakin z Mroczkowskim, ten drugi zakończył akcję strzałem z którym poradził sobie golkiper sosnowiczan.
10. min - Kozłowski z ostrego kąta, jednak nad bramką.
9. min - Fucik radzi sobie z backhandowym uderzeniem Krężołka.
9. min - Karny dla Zagłębia! Nahunko faulowany w sytuacji sam na sam.
9. min - Stadel szukał przed bramką Kozłowskiego, jednak poradzili sobie tyscy obrońcy z tym zagrożeniem.
8. min - Galnt próbował z okolic bulika, jednak jego strzał zablokowany.
7. min - Uspokoiły teraz grę obie ekipy.
6. min - Gospodarze przetrwali osłabienie i są już w komplecie.
5. min - Końcówką kije bardzo dobrze interweniuje Spesny.
4. min - Valtola odesłany na ławkę kar za zahczanie, szansa przed goścmi.
3. min - Nahunko w dobrej sytuacji, lecz nie trafił w krążek napastnik Zagłębia.
2. min - Sosnowiczanie starają się szybko odpowiedzieć, czujnie między słyupkami jednak Fucik.
1. min - GOOOL!!! Świetne otwarcie tyszan, ze środka zaskakuje Spesnego Komorski.
1. min - Zaczynamy! Pierwszy krążek dla Zagłębia.

Już za chwilę zaczną się emocje na "Stadionie Zimowym" w Sosnowcu. Na relację "minuta po minucie zaprasza Kamil Przegendza.

#3 Marek Charvát LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#38 Arkadiusz Karasiński PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Michał Kotlorz PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Tomasz Kozłowski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0