3:4 Lauri Huhdanpää #20 ( Sami Tamminen #11, Conor MacEachern #44 ) +/-
4:4 Dawid Musioł #27 ( Johan Ceder #21, Sami Tamminen #11 ) +/-
4:5 Adam Raška #69 ( Aleš Ježek #90, Martin Kasperlík #88 ) +/-
(+) Ježek #90, Kasperlík #88, Látal #62, Raška #69
(-) Huhdanpää #20, MacEachern #44, Tamminen #11
(+1) 4/3 60:31
03:23 2 min. Konrad Filipek #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:29 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Karol Sterbenz #11 Nadmierna liczba graczy na lodzie
31:27 2 min. Alexander Monteleone #16 Przeszkadzanie
60:00 2 min. Mark Viitanen #34 Przeszkadzanie

- 60 min - Długo nie trwała dogrywka bo zaledwie 31 sekund. Z bliska Raska dobił strzał Kasperlika praktycznie do pustej bramki.
- Dogrywka w Sanoku.

- 60 min - Bezmyślna kara Viitanena na środku tafli i ręka sędziego w górze. Ucierpiał Kasperlik, który trzyma się za rękę.
- 59 min - Strzał Zurka, na posterunku Tamminen.
- 58 min - Pewna interwencja Kristiana Tamminena, krążek zamrożony.
- 57 min - Z niebieskiej Sami Tamminen, odbija Krasanovsky.
- 56 min - Strzał Samiego Tamminena zablokowany, guma poza taflą.
- 56 min - Bezwiński zmienił lot krążka przed bramką, obok słupka!
- 55 min - GOL! 4-4! Musioł! Kontra sanoczan, wycofanie krążka do Musioła i ten huknął po lodzie z bulika!
- 54 min - Strzał Krezeloka, zaraz poprawka Younana - odbija Tamminen. Cracovia zamknęła gospodarzy w ich tercji.
- 53 min - Niedokładne podanie i uwolnienie. Krążek wraca do tercji gospodarzy.
- 51 min - Groźny strzał Vildumetz, odbija Tamminen.
- 50 min - Cracovia przycisnęła, uderzenie Younana odbija Kristian Tamminen.
- 49 min - GOL! 3-4! Oblężenie bramki Krasanovskiego! Za trzecią próbą skutecznie w zamieszaniu uderzył Huhdanpaa.
- 48 min - Strzał Raski odbija Tamminen.
- 45 min - Obrócił się Wróbel, jego strzał odbił Tamminen.
- 44 min - Kasperlik w dobrej sytuacji, ale uderzył nad poprzeczką.
- 43 min - Akcja pod bramką gości, ale pewnie mrozi Krasanovsky.
- 42 min - GOL! 2-4! Brynkus z bliska pakuje gumę do bramki po odbiciu się krążka od parkanu Tamminena. Akcję rozpoczął Bezwiński, który objechał obrońcę i zza bramki nabił bramkarza gospodarzy.
- 41 min - Dobra okazja Musioła, ale z bliska niedokładnie uderzył w krążek.
- 40 min - GOL! 2-3! Kontaktowy gol tuż po rozpoczęciu trzeciej odsłony. Podanie zza bramki i Sami Tamminen z bliska pakuje gumę do bramki!

- 38 min - Mocno Younan, odbija do boku Tamminen.
- 37 min - GOL! 1-3! Kasperlik uderzył zza obrońcy, znalazł lukę między parkanem a słupkiem sanockiej bramki i zaskoczył Tamminena!
- 37 min - Viitanen w dobrej sytuacji, pociągnął na bramkę rywala, ale nie zdołał oszukać bramkarza.
- 36 min - Z daleka wrzucił Miccoli, pewnie w parkanach mrozi gumę Krasanovsky.
- 35 min - MacEachern uderzył obok słupka.
- 33 min - GOL! 1-2! Tym razem nie zdążył się przesunąć do lewego słupka Kristian Tamminen i krążek pod poprzeczką ulokował niepilnowany z boku Latal!
- 33 min - Dwie setki Cracovii, po strzałach Jezka krążek odbijał Tamminen, ale z bliska nie zdołali dobić Kasperlik i Latal.
- 32 min - Na ławkę kar wędruje Monteleone. W przewadze goście.
- 31 min - Z niebieskiej Younan, łapie efektownie do raka Kristian Tamminen.
- 30 min - Uderzył z nadgarstka Filipek z trudem odbija poza taflę Krasanovsky.
- 29 min - Z niebieskiej Florczak, odbija Krasanovsky nad bramką.
- 28 min - Druga kara gości za nadmierną ilość graczy na lodzie. W przewadze gospodarze.
- 28 min - Ogromne zamieszanie pod bramką Tamminena i ten odbija z bliska strzał Kasperlika.
- 27 min - Latal sam na sam i broni Tamminen!
- 27 min - Świetna sytuacja Filipka po przejęciu gumy, ale z nadgarstka uderzył obok słupka!
- 26 min - Trener gospodarzy poprosił o czas.
- 26 min - Bezwiński w doskonałej sytuacji 3 na 1, ale nie zdołał pokonać Tamminena!
- 26 min - Strzał Musioła z niebieskiej odbija Krasanovsky. 0
- 25 min - Lundgren w doskonałej sytuacji przed bramką, ale odbija Tamminen!
- 24 min - Wrzutka w tercję gospodarzy, ale uwolnienie.
- 22 min - Z ostrego kąta huknął Kasperlik, końcem parkanu odbił Tamminen.

- Koniec I tercji.
- 20 min - Strata we własnej tercji przez Viitanena, i blisko wykorzystana Latal. Jednak broni Tamminen.
- 19 min - Lindberg spod niebieskiej, lot zmienił Ceder i z trudem odbija Krasanovsky.
- 18 min - Dwie akcje Bezwińskiego, ale za każdym razem górą Kristian Tamminen.
- 18 min - Mocny strzał Tamminena spod niebieskiej, trącił Filipek ale na posterunku Krasanovsky.
- 17 min - Strzał spod niebieskiej Lindberga odbija Krasanovsky.
- 16 min - Złe podania, długie holowanie krążka bez strzału i goście przetrzymali karę.
- 15 min - Za dużo podań, bez strzałów i Cracovia przetrzymała pierwszą część osłabienia.
- 14 min - Nadmierna ilość graczy na lodzie w szeregach Cracovii i przewaga gospodarzy.
- 13 min - Strzał Krenzeloka łapie Tamminen.
- 12 min - Bukowski holował gumę do środka, jednak jego podanie przecięte i trafiło poza taflę.
- 11 min - Bieniek pod bramkę, ale partner nie zamknął akcji.
- 10 min - Pewna interwencja Kristiana Tamminena.
- 10 min - Lindberg z nadgarstka, pewnie łapie Krasanovsky.
- 9 min - Jezek spod niebieskiej, ale po rykoszecie obok bramki.
- 8 min - MacEachern z pierwszego krążka, tuż obok słupka!
- 7 min - Z niebieskiej Lindberg i odbija poza taflę Krasanovsky.
- 5 min - GOL! 1-1! Krenzelok z bulika po lodzie i zaskoczył strzałem w krótki róg bramkarza STS-u.
- 4 min - Cracovia zamknęła rywala w ich tercji. Kara dla Florczaka, w przewadze goście.
- 3 min - Latal mógł wyrównać, ale nie trafił z bulika w odsłoniętą część bramki.
- 3 min - Krenzelok z niebieskiej, zablokowany.
- 2 min - GOL! 1-0! Ceder zaskoczył bramkarza Cracovii strzałem z nadgarstka.
- 1 min - Z ostrego kąta Huhdanpaa, łapie Krasanovsky.

#31 Filip Świderski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Kristian Tamminen B 5 4.96 44 11 13 20 0 0 88.64 60:31 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 0
#28 Louis Miccoli ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Alexander Monteleone LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Łukasz Hebda B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Filip Krasanovský B 4 3.97 33 12 8 13 0 0 87.88 60:31 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0