20:44 2 min. Rusłan Baszyrow #22 Zahaczenie
31:13 2 min. Damian Ginda #97 Trzymanie przeciwnika
34:38 2 min. Mikałaj Syty #89 Zahaczenie
37:35 2 min. Konrad Filipek #10 Uderzanie kijem
37:35 2 min. Dawid Musioł #27 Przeszkadzanie
40:17 2 min. Mikałaj Syty #89 Przeszkadzanie
43:23 2 min. Calle Behm #23 Atak łokciem
59:47 5 min. Alexander Monteleone #16 Bójka
59:47 5 min. Patryk Kogut #68 Bójka
59:47 2 min. Alexander Monteleone #16 Ostrość
59:47 20 min. Alexander Monteleone #16 Bójka
59:47 20 min. Patryk Kogut #68 Bójka

- 60 min - Bójka Monteleone z Kogutem. Mocna wymiana ciosów.
- 60 min - GOL! 1-4! Do pustej bramki trafia Szymon Maćkowski.
- 59 min - Próby strzałów sanoczan, ale są dobrze rozciągnięci i pilnowani przez torunian.
- 58 min - Sanoczanie poprosili o czas i w boksie zostaje Kristian Tamminen.
- 58 min - Luusuaniemi z nagarstka, łapie Ekholm.
- 57 min - Torunianie skutecznie się bronią.
- 55 min - Lindberg powinien zdobyć gola, ale będą niepilnowany na przeciw bramki przestrzelił!
- 55 min - Luusuaniemi z boku, ale prosto do raka bramkarza.
- 54 min - Kolejne próby w tercji gości są dobrze blokowane przez torunian.
- 52 min - Strzał Samiego Tamminena odbija parkanem Ekholm.
- 52 min - Viitanen wjechał przed bramkę, ale uderzył obok słupka.
- 50 min - Lindberg z niebieskiej, ale zablokowany.
- 47 min - Akcja gospodarzy, ale uderzenie obok słupka.
- 45 min - Kontra torunian, Kogut dostał podanie przed bramkę i mało brakowało aby trafił do bramki. Zabrakło niewiele.
- 44 min - Z boku uderzał Luusuaniemi, ale prosto w bramkarza.
- 44 min - Na ławkę kar siada Behm, w przewadze ponownie gospodarze.
- 43 min - Sanoczanie słabo w przewadze, bez groźnej akcji.
- 41 min - Sam na sam Maćkowski, odbija parkanem Tamminen.
- 41 min - Kara dla Sytego. W przewadze sanoczanie.

- 40 min - Spod niebieskiej uderzył MacEachern i odbija w ostatnim momencie zasłonięty Ekholm.
- 39 min - Syty wjechał przed bramkę, jego strzał odbija Tamminen.
- 39 min - Strzał Sytego po rykoszecie nad bramką.
- 39 min - Tamminen ruszył na bramkę przeciwnika, ale obrońca mu na tyle przeszkadzał, że strzał był zbyt lekki.
- 38 min - Sygnalizowana kara dla Filipka, długo krążek wymieniali torunianie i karę zarobił też Musioł. Podwójna przewaga 5 na 3.
- 37 min - Tamminen pod bramkę do Viitanena, ale ten z pierwszego krążka z dwóch metrów prosto w bramkarza.
- 36 min - Kontra gości 2 na 1, ale w krążek nie trafił Larionovs.
- 35 min - Syty zahaczał Cedera i trafia na ławkę kar. W przewadze gospodarze.
- 34 min - Przycisnęli torunianie, akcje co rusz pod bramką Kristiana Tamminena.
- 32 min - GOL! 1-3! Tiainen zaskoczył Tamminena i krążek wleciał pomiędzy nogami.
- 31 min - Zamieszanie pod bramką Kristiana Tamminena. Na ławkę kar za trzymanie siada Ginda.
- 30 min - GOL! 1-2! Strata w tercji rywala. Kontra gości 2 na 1 i pod poprzeczkę uderzył Jaakola.
- 30 min - Kontra sanoczan, Viitanen z obrońcą na plecach, ale nie zdołał oszukać Ekholma.
- 30 min - Tiainen uderzył obok słupka.
- 29 min - Mocny strzał Miccoliego po rykoszecie obok bramki.
- 28 min - Ekholm łapie z daleka strzał.
- 27 min - Ogromne zamieszanie pod bramką Ekholma. Zakotłowało się, ale nikt nie umieścił gumy w siatce. MacEachern z niebieskiej obok bramki.
- 26 min - Kivinen ruszył na bramkę w indywidualnej akcji, ale wpadł z krążkiem do bramki i na bramkarza rywali. Gra przerwana i wycofana do tercji neutralnej.
- 24 min - Ceder z bliska, ale broni Ekholm.
- 23 min - Obstrzeliwana bramka Ekholma Rosena. Uderzał Viitanen, Kivinen czy MacEachern.
- 21 min - Na ławkę kar siada Baszyrow. W przewadze sanoczanie.

- 20 min - Kontra 2 na 1, ale Dobosz sam uderzał i prosto w bramkarza. Nadjeżdżał z nim Szymon Fus.
- 19 min - GOL! 1-1! Z niebieskiej huknął MacEachern i krążek wylądował w bramce! Sanoczanie od kilku minut mocno atakowali rywala.
- 18 min - Dwie okazje Filipka, najpierw trafił w przeciwnika wjeżdżają w tercję a po podaniu Luusuaniemiego zza bramki niedokładnie uderzył. Ekholm mrozi gumę.
- 17 min - Z pierwszego krążka Musioł, odbija parkanem Ekholm.
- 17 min - Kivinen pod bramkę, ale w krążek nie trafia najeżdżający Viitanen.
- 16 min - Bukowski w indywidualnej akcji, wjechał przed bramkę, ale jego strzał odbija Ekholm.
- 14 min - Kara dla Adriana Jaworskiego, w przewadze gospodarze.
- 13 min - Strzał z niebieskiej, lot krążka zmienił Miccolu, obok bramki.
- 13 min - Indywidualna akcja Florczaka i w sytuacji sam na sam po minięciu rywala uderzył w parkan bramkarza tuż przy słupku.
- 13 min - Przycisnęli gospodarze, ale dwa podania przed bramkę były niedokładne i padły łupem przeciwnika.
- 12 min - Strzał Wenkera z bliska broni Tamminen.
- 10 min - Strzał spod bandy Kalinowskiego, odbija Kristian Tamminen.
- 10 min - Po rykoszecie krążek ląduje wysoko nad bramką Ekholma.
- 8 min - Jaakola pod bramkę, guma po rykoszecie i mrozi Tamminen.
- 6 min - Spod bandy uderzył MacEachern, ale obok słupka.
- 4 min - Syty z nadgarstka z trzech metrów, ale pewnie łapie Tamminen.
- 3 min - Kara dla sanoczan. Na ławce kar MacEachern
- 2 min - GOL! 0-1! Rozklepana defensywa gospodarz, podanie przed bramkę i Behm pokonał z bliska Tamminena.

- (18:06) - Rozpoczynamy mecz. Najpierw były przemówienia sponsorów, prezesa i burmistrza miasta.