16:03 2 min. Aleš Ježek #90 Przeszkadzanie
32:21 2 min. John Murray #31 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:29 2 min. Jakub Šaur #33 Wysoko uniesiony kij
39:32 2 min. Mico Luoto #67 Przeszkadzanie
45:12 2 min. Marek Račuk #21 Uderzanie kijem
51:23 2 min. Aleksi Varttinen #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
62:29 2 min. Marek Račuk #21 Uderzanie kijem
63:54 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie

66. min - GOOOOL! Gula między parkanami Murray'a i to trafienie zamyka nam to starcie!
65. min - Cracovia 1:30 w przewadze.
64. min - Zbyt wielu katowiczan na lodzie i mamy karę.
63. min - Cracovia w osłabieniu.

62. min - Nikt nie chce popełnić błędu i nie byliśmy świadkami żadnego uderzenia w początkowej fazie dogrywki.
61. min - Gramy!

Koniec 3. tercji
60. min - Racuk przegrał pojedynek z Murray'em i wciąż mamy remis!
59. min - Dwójkowa kontra gości i Kapica w ostatniej chwili źle trafił w gumę!
58. min - Pasiut najechał przed bramkę Stajanovića, ale gumą przeleciała nad poprzeczką!
57. min - Kąśliwie Gula i broni Murray.
56. min - Trójkowa akcja gości i guma powędrowała wysoko nad poprzeczką.
54. min - W komplecie katowiczanie.
52. min - GieKSa w osłabieniu.
50. min - Brynkus nie sięgną gumy po dograniu Michalskiego.
49. min - Zgubili gumę katowiczanie i tym razem im się upiekło, choć było gorąco pod bramką Murray'a.
48. min - W komplecie Cracovia.
46. min - Racuk na ławce kar.
45. min - Dużo miejsca miał Louto, lecz strzał w drugie tempo nie był najlepszym rozwiązaniem i guma przeleciała wysoko na poprzeczką bramki Murray'a.
44. min - Ofiarnie Saur powstrzymał Smala, który był blisko krakowskiej bramki!
43. min - Spokojne tempo na początku trzeciej tercji.
42. min - W komplecie Cracovia.
41. min - Gramy!

Koniec 2. tercji
40. min - Luoto na ławce kar.
40. min - GOOOOOL! Zdecydował się na uderzenie Bepierszcz i zasłonięty Stojanvić nawet nie drgnął!
40. min - Bez pomysłu gospodarze i przed nami ostatnia minuta drugiej tercji.
39. min - Skutecznie w drugiej minucie osłabienia krakowianie.
38. min - Spokojnie i szybko upłynęła nam pierwsza minuta kary.
37. min - Podwójna kara dla gracza gości i katowiczanie cztery minuty w przewadze!
36. min - Ofiarnie Murray, ale arbitrzy odgwizdują spalonego w tercji bramkowej, jednak nie jest zadowolony bramkarz gospodarzy, który dyskutuje z sędzią.
35. min - Bez zagrożenia pod bramką GieKSy, która już w komplecie.
33. min - Nieprzepisowo Murray i gospodarze w osłabieniu.
32. min - GOOOOL! Nemec nagrał do Łyszczarczyka, a ten zdobywa trafienie od słupka!
31. min - Jezek potężnie z niebieskiej w parkany Murray'a!
30. min - Samotnie Lehtonen i bez problemu poradził sobie z jego próbą bramkarz gości.
29. min - Krężołek chciał dobić krążek po uderzeniu Hitosato, ale w porę złączył parkany Stojanović.
28. min - Zbił do boku gumę Murray po strzale z niebieskiej.
26. min - Zawodnik gości wepchnięty na golkipera gospodarzy i mamy zamieszanie pod katowicką bramką.
25. min - GOOOOL! Błyskawiczna odpowiedź katowiczan! Maciaś uderzył z niebieskiej, a tor lotu krążka zmienił Pulkkinen!
25. min - GOOOOL! Świetnie Polak do Kapicy, jednak ten został przewrócony przez Murray'a, lecz na szczęście dla gości krążek trafił na kij Wronki, który wyprowadza Cracovię na prowadzenie!

24. min - Bepierszcz dobrze nagrał do Pasiut, a ten pomylił się z najbliższej odległości!
24. min - Błąd krakowian, którzy oddali gumę do Smala, ale w porę obrońca Cracovii naprawił błąd całej drużyny.
23. min - Instynktownie broni Stojanović strzał Pulkkinena!
22. min - Rac dobrze do Sawickiego, który wyjechał jeden na jeden z katowickiem defensorem, a ten blokuje strzał i zażegnuje niebezpieczeństwo.
21. min - Gramy!

Koniec 1. tercji
20. min - Graborenko nie wiedział, jak rozwiązać akcję, więc postanowił wrzucić gumę pod bramkę Murray'a, a ten bez problemu mrozi grę.
19. min - Katowiczanie bez pomysłu i Cracovia w pełnym zestawieniu.
17. min - Jezek na ławce kar.
16. min - Wajda nie pozwolił przedostać się Polakowi prawą stroną.
14. min - Nie była to najlepsza przewaga Cracovii i gospodarze w komplecie.
12. min - GieKSa w osłabieniu.
10. min - Osamotniony Pasiut przeciwko trójce defensorów gości i traci gumę napastnik GieKSy.
9. min - Zjechał z prawej strony do środka Łyszczarczyk i bez problemu poradził sobie z tą próbą Murray.
8. min - Simek najechał prawą stroną, jednak bramkarz przyjezdnych nie dał się pokonać i był dobrze ustawiony przy bliższym słupku.
7. min - Niesygnalizowanie Pasiut znacznie obok bramki gości.
6. min - Odważnie wjechał do tercji katowickiej Kasperlik, ale krążek po jego strzale z bekhendu zatrzymał się na prawym słupku!
5. min - Solowa akcja Sawickiego napędziła atak "Pasów", lecz Kinnunen znacznie się pomylił.
4. min - Zasłonięty był golkiper gości i z tego faktu chciał skorzystać Musioł, który spróbował swoich sił z niebieskiej, ale guma znalazła się w raku Stojanovića.
3. min - Został krążek na kiju Nemcowi, jednak trafił w dobrze ustawionego Murray'a.
2. min - Bepierszcz uderza niespodziewanie, ale czujny od początku spotkania Stojanović!