2:3 Matias Lehtonen #7 ( Maciej Kruczek #12, Juraj Šimek #14 ) +/-
20:31 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Opóźnianie gry
33:39 5 min. Maciej Kruczek #12 Rzucenie na bandę
36:09 2 min. Mark Kaleinikovas #31 Ostrość
45:14 2 min. Raivo Freidenfelds #77 Atak kolanem
50:46 2 min. Arkadiusz Kostek #16 Przeszkadzanie
54:55 2 min. Dawid Musioł #34 Trzymanie przeciwnika
59:59 2 min. Jakub Wanacki #5 Przeszkadzanie

Koniec spotkania.
59. min - Murray zjechał do boksu.
58. min - Krężołek zagrywał przed buliki do Monty, lecz ten minął się z tym zagraniem.
57. min - Jansons wprowadził swój zespół do tercji rywali, ale gospodarze zdołali zatrzymać tą akcję.
56. min - Kilka niedokładnych podań w tercji neutralnej i jastrzębianie spalili dobrze zapowiadającą się kontrę.
55. min - Na ławkę kar udał się Musioł.
53. min - GOOL! Lehtonen oddał precyzyjny i mocny strzał spod linii niebieskiej prosto w okienko bramki Balizsa.
52. min - Bepierszcz nie wykorzystał pewnej sytuacji do zdobycia bramki, uderzając zbyt mocno obok bramki JKH.
51. min - Kostek na ławce kar.
50. min - Jastrzębscy hokeiści powoli wyjeżdżają ze swojej tercji i konstruują kolejną kontrę swojego zespołu.
49. min - Lehtonen za mocno zagrał na linię niebieską do Kruczka, który nie przyjął tego podania i katowiczanie musieli wycofać się z tercji gości.
48. min - GOOL! Olsson najeżdżał przed bramkę JKH i krótkim strzałem dobił gumę i zdobył pierwszego gola dla Katowic.
47. min - Kolusz posłał potężne uderzenie z linii niebieskiej. Balizs złapał gumę i zamroził grę.
46. min - Wykluczenie dla Freindenfeldsa.
45. min - Jarosz oddał strzał z prawego skrzydła. Murray pozostał czujny na swoim posterunku i obronił to uderzenie.
44. min - Kolusz strzelił spod linii niebieskiej, lecz guma ominęła bramkę Balizsa.
43. min - Smal samodzielnie wyprowadzał akcję gospodarzy, ale został zatrzymany przez obrońców JKH w tercji neutralnej.
42. min - R. Nalewajka nieczysto trafił w krążek i Murray bez większych trudności obronił ten strzał.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
39. min - Katowice grają w pełnym zestawieniu.
38. min - GOOL! Dwójkową akcją popisali się Urbanowicz i Paś. Kapitan JKH podał do swojego kolegi z drużyny, a ten pewnym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza gospodarzy.
37. min - Kaleinkovas na ławce kar.
37. min - Kaleinkovas zaatakował Monto i zdobywca drugiej bramki dla JHK udał się na ławkę kar.
36. min - GOOL! Kaleinkovas po dobrym podaniu z linii niebieskiej, posłał mocny strzał w stronę niepilnowanej części bramki Murraya i podwyższył wynik spotkania.
35. min - Katowiczanie pomimo podwójnego osłabienia skutecznie się bronią i raz za razem wypychają zawodników gości ze swojej tercji.
34. min - Pięć minut kary dla Kruczka.
34. min - Kruczek mocno rzucił na bandę jednego z obrońców Jastrzębia.
34. min - Kara dla Simka.
33. min - Po strzale Musioła guma skozłowała przed bramką jastrzębian. Balizs wybił krążek za swoją bramkę.
32. min - Kostek rozgrywa akcję JKH za bramką Balizsa. Goście w natarciu.
31. min - Jansons źle trafił w gumę i jego strzał poszybował w stronę bandy.
30. min - Murray daleko wyjechał z pola bramkowego, żeby podać krążek do swoich obrońców. Ryzykował takim zagraniem ponieważ napastnicy gości już nacierali na jego bramkę.
29. min - Urbanowicz zagrał wysokim pressingiem i wypchał Pasiuta z tercji obronnej JKH.
28. min - Rompkowski z Kruczkiem przejęli kontrę JKH w tercji neutralnej i kreują kolejną akcję ofensywną "GieKSy".
27. min - Pulkkinen wprowadził kontrę do tercji rywali, lecz nie zdołał założyć szczelnego hokejowego zamka wraz ze swoimi kolegami z drużyny.
26. min - Mikyska zagrał za bramkę Katowic. Murray wyjechał z pola bramkowego i szybko wznowił grę.
25. min - Paś posłał mocny strzał spod linii niebieskiej. Tym uderzeniem trafił Mrugałę, który po grymasie twarzy dał znać, że mocno oberwał krążkiem przy tej sytuacji.
24. min - Krężołek mocno strzelił z prawego skrzydła. Balizs obronił ten strzał na raty.
23. min - Svec dobijał krążek z najbliższej odległości do bramki Murray, ale bramkarz gospodarzy dobrze się zachował przy tej sytuacji i bronił to niewygodne uderzenie.
22. min - Bepierszcz oddał strzał z bliskiej odległości do bramki Balizsa, lecz minimalnie się mylił przy tej sytuacji.
21. min - Kara dla Urbanowicza.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
19. min - Zamieszanie pod bramką gospodarzy. Krążek w rękawicy Murraya.
17. min - Jansons strzelił z okolic prawego bulika, ale trafił wprost w bramkarza Katowic.
16. min - Rompkowski oddał strzał z linii niebieskiej. Bramkarz JKH dobrze interweniował przy tej sytuacji.
15. min - Svec mocno zaatakował Hitosato, ale sędziowie nie dopatrzyli się tam przewinienia.
14. min - Pasiut uderzył sprzed bulików, ale Balizs wybił gumę po za taflę.
13. min - Sinegubovs niedokładnie zagrał do Urbanowicza i katowiczanie przejęli kontrolę nad grą.
12. min - Mrugała skutecznie zagrał w tercji środkowej i zatrzymał długie podanie obrońcy JKH.
11. min - Zawodnicy JKH koronkowo rozegrali składną akcję na wysokości linii niebieskiej. Mikyska zakończył tą akcję strzałem, ale guma ominęła bramkę Katowic.
10. min - Kolusz w indywidualnej akcji nacierał na bramkę Balizsa, ale nie zdołał skutecznie wykończyć tej kontry.
9. min Jansons uderzył spod linii niebieskiej. Murray zbił gumę w stronę bandy.
8. min - Górny walczy o prowadzenie gumy pod bandą z Lehtonenem. Górą zawodnik JKH.
7. min - Magee wprowadzał kolejną kontrę do tercji JKH, ale został on powstrzymany przez jednego z obrońców gości.
6. min - GOOL! Freidenfelds posłał potężny strzał w prawe okienko bramki gospodarzy i otwarł wynik spotkania w Katowicach.
5. min - Bryk strzelił z ostrego kąta, lecz guma poszybowała ponad bramką Murraya.
4. min - Krążek otarł się o słupek bramki Balizsa po uderzeniu Pasiuta spomiędzy bulików.
3. min - Wanacki wrzucił krążęk z linii niebiskiej, ale nikt nie zdołał przeciąć tego zagrania.
2. min - Svec oddał strzał sprzed bulików. Murray interweniował parkanami.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Katowicach. W bramkach Murray i Balizs.

#11 Teemu Pulkkinen ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0