12:37 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Rzucenie na bandę
14:29 2 min. Dominik Paś #14 Rzucenie na bandę
26:27 2 min. Jiří Gula #89 Atak kijem trzymanym oburącz
29:42 2 min. Robert Arrak #10 Uderzanie kijem
34:08 2 min. Aleš Ježek #90 Atak łokciem
41:07 2 min. Jozef Švec #19 Przeszkadzanie
46:30 2 min. Arkadiusz Kostek #16 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:28 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Ostrość
50:28 2 min. Jiří Gula #89 Ostrość
50:49 2 min. Mark Kaleinikovas #31 Wysoko uniesiony kij
54:48 2 min. Erik Němec #14 Wysoko uniesiony kij
57:37 2 min. Josef Mikyska #25 Atak kijem trzymanym oburącz

Cracovia pokonuje JKH po dogrywce, jednakże ten mecz był bardzo emocjonujący i trzymający w napięciu od początku do końca Goście wywożą jeden punkt z Krakowa, dwa zostają przy Siedleckiego 7. Życzę Państwu dobrej nocy i dobrego tygodnia.
KONIEC MECZU !!!.
61. min - GOOOL !!! Wronka pokonuje Bence Balizsa i daje zwycięstwo swojej drużynie, przy czym tutaj nie popisał się golkiper JKH.
Zaczynamy dogrywkę.

KONIEC TRZECIEJ TERCJI. Mamy dogrywkę.
60. min - Goście w pełnym zestawieniu. 16. sekund do końca meczu.
59. min - Sam na sam Kasperlik !!! Broni Bence Balizs ratuje swoją drużynę od straty bramki.
58. min - Najpierw Wronka a później Kapica uderzali na bramkę Bence Balizsa. Jastrzębski golkiper wychodzi z tej opresji obronną ręką.
58. min - Krakowianie w przewadze. Na ławce kar Josef Mikyska.
57. min - Gospodarze w pełnym zestawieniu.
57. min - Goście cały czas w tercji Pasów. Ale warto dodać, że swoją drużynę kilkakrotnie od utraty bramki uratował Zabolotny. Sygnalizowana kara dla JKH.
56. min - Mikyska z nadgarstka !!!. Łapie gumę Zabolotny. Po chwili Kaleinikovas obok bramki.
55. min - Kara dla Nemca. Czas dla JKH GKS Jastrzębie.
55. min - Kaleinikovas niedokładnie do Sveca, ale goście nadal przy krążku.
54. min - Kaleinikovas w solowej kontrze uderza z ostrego kąta. Broni David Zabolotny.
53. min - Obie drużyny w pełnym zestawieniu.
53. min - Kasperlik uderza z przestrzeni międzybulikowej, ale broni Balizs.
52. min - Wronka !!! Kapitalnie broni Bence Balizs. Chwilę później zamieszanie pod bramką JKH i mamy bójkę. Obeszło się jednak bez kar.
51. min - Posypały się kary dla obu drużyn. Urbanowicz i Gula za ostrość w grze, natomiast chwilę później Mark Kaleinikovas dołączył do Urbanowicza, za wysoko uniesiony kij.
51. min - Bardzo chaotyczna gra gości przy wyprowadzeniu krążka.
50. min - Wrzutka Sebastiana Brynkusa, ale mrozi gumę golkiper JKH.
49. min - Spalony po ataku Pasów. Goście w pełnym składzie.
48. min - Słupek po strzale jednego z krakowian !!!.
47. min - Kostek za spowodowanie upadku przeciwnika siada na ławkę kar.
47. min - Jastrzębianie wybijają gumę na uwolnienie i gra wycofana do ich tercji.
46. min - Bdżoch z pierwszego krążka po podaniu Nemca, ale łapie do łapaczki Balizs.
45. min - Kontra Raca i Sawickiego, uderza ten ostatni, ale broni jego uderzenie węgierski golkiper JKH. Po chwili świetna okazja Damiana Kapicy, ale szczęście po raz kolejny uśmiecha się dziś do podopiecznych Roberta Kalabera.
44. min - Goście w pełnym zestawieniu.
43. min - Kapica z prawego bulika, ale nad bramką. Po chwili spalony na linii niebieskiej i gra wycofana do tercji neutralnej.
42. min - Svec za przeszkadzanie wykluczony na dwie minuty.
42. min - Kapica !!! Cóż to była za okazja !!! Jastrzębianie mogą mówić o szczęściu. Napastnik Pasów nie trafił do niemalże pustej bramki po podaniu Vojtecha Polaka.
41. min - Pierwszy atak gości w trzeciej tercji i od razu spalony.
Wznowienie dla gospodarzy.
Rozpoczynamy trzecią tercję.

KONIEC 2. TERCJI.
40. min - Spalony po akcji Sinegubovsa.
39. min - Viinikainen !!! Poprzeczka !!!
39. min - Podanie krążka ręką i gra wycofana do tercji neutralnej.
38. min - Walka pod bandą w tercji Pasów, ale zwycięsko wychodzą z tej opresji gospodarze.
37. min - Rac do Sawickiego !!! Bence Balizs na posterunku !!!
37. min - Paś z bliskiej odległości. Broni Zabolotny !!! Gospodarze w pełnym zestawieniu.
36. min - Uderza z linii niebieskiej Mateusz Bryk, ale trafia prosto w ... Donata Szitę.
35. min - Jeżek zaatakował łokciem Mateusza Bryka i odpocznie dwie minuty.
33. min - Kasperlik z bekhendu !!!. Obok bramki. Po chwili Sawicki z międzybulików, odbija jastrzębski bramkarz.
32. min - Gra toczy się po obu stronach tafli, aż trzeszczą bandy !!! Takie mecze chcemy oglądać !!!
31. min - Krakowianie w pełnym zestawieniu. Po chwili Husak płasko po lodzie, ale odbija parkanem Bence Balizs.
31. min - Zamieszanie pod bramką Pasów, ale nie ma bramki dla gości.
30. min - Rac obok bramki, po chwili Kaleinikovas położył już Zabolotnego, ale nie podniósł krążka i nadal mamy remis.
30. min - Arrak za uderzanie kijem zjeżdża na ławkę kar.
29. min - Saur !!! Zablokowany, po chwili dobitka Erika Nemca, ale broni jastrzębski bramkarz.
28. min - Gospodarze w pełnym zestawieniu.
28. min - Jastrzębianie bez pomysłu na grę w tej przewadze. fatalnie to wygląda.
27. min - Jansons potężnie z linii niebieskiej, wyciągnął się jak długi David Zabolotny i złapał lecący w światło bramki krążek.
27. min - Gula na ławce kar.
26. min - Gra toczy się w tercji gości.
25. min - GOOOL !!! Polak w sytuacji sam na sam pokonuje Bence Balizsa i mamy wyrównanie.
24. min - Rac z prawego skrzydła, ale zdążył się przemieścić Bence Balizs. Po chwili szansa Kaleinikovasa, który próbował zmieścić gumę przy słupku, ale zdążył dostawić parkan krakowski bramkarz.
23. min - Jansons z pierwszego krążka po wygranym buliku, niepewnie broni Zabolotny, po chwili zamieszanie pod bramką Pasów, ale krążek wyekspediowany z ich tercji.
22. min - Husak z lewego skrzydła, próbował przekierować gumę Csamango, ale bardzo nieskutecznie.
22. min - Racuk, z lewego skrzydła, ale minimalnie ponad bramką.
21. min - Paś z przestrzeni międzybulikowej, ale dwukrotnie zablokowany.
Wznowienie, dla jastrzębian.
Rozpoczynamy drugą tercję meczu.

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - Czterokrotnie uderzali na bramkę Balizsa krakowianie, i czterokrotnie jastrzębski bramkarz broni ich próby.
20. min - Saur, uderza z przestrzeni międzybulikowej, ale jego uderzenie zostało podbite i krążek poza taflą.
19. min - Nie przejął krążka Sinegubovs i mamy uwolnienie. Po chwili błąd popełnił Balizs, ale został wyasekurowany przez Eriksa Sevcenkę.
18. min - Fantastyczna kontra Sawickiego, ograł jednego obrońcę, ale koniec końców został zablokowany przez drugiego z jastrzębskich defensorów.
17. min - Jastrzębianie w pełnym zestawieniu.
16. min - Gula mocno z linii niebieskiej, ale jego próba została zablokowana przez obrońców.
15. min - Rac z pierwszego krążka, mrozi gumę Balizs. Urbanowicz już na lodzie.
15. min - Paś za rzucenie na bandę siada na ławce kar. Gospodarze przez 7. sekund w 5/3.
14. min - Spalony w polu bramkowym, po ataku Cracovii i gra wycofana do tercji środkowej. Po chwili wychodzi z kontrą Radosław Nalewajka, ale spalił tą akcję.
14. min - Kinnunen mocno, ale obok bramki.
13. min - Urbanowicz za rzucenie na bandę Alesza Jeżka odpocznie na ławce kar.
13. min - Zamieszanie pod bramką gości, miał na kiju gumę Nemec ale nie zdołał oddać strzału.
13. min - Najpierw uderzał Jeżek, jednak jego strzał wędruje ponad bramką, a chwilę później ten sam zawodnik uderza z drugiej linii, ale broni jastrzębski bramkarz.
12. min - Cracovia w pełnym zestawieniu.
12. min - Uderzenie z linii niebieskiej Mateusza Bryka, ale mrozi gumę Zabolotny. 13. sekund do końca kary Bdżocha.
11. min - Narazie bez groźnych szans dla gości. Próbował za to Polak, ale broni maską Bence Balizs.
10. min - Goście w przewadze. Bdżoch na ławce kar.
10. min - Sygnalizacja kary dla Cracovii.
9. min - GOOOL !!! Jastrzębianie wychodzą na prowadzenie. Strzelcem bramki Josef Mikyska.
9. min - Szita wyłuskał krążek od obrońców, podał do Dominika Pasia, ale ten uderza obok bramki.
8. min - Strzał Saura z niebieskiej. Łapie krążek Bence Balizs. Chwilę później Sawicki z bliskiej odległości, kapitalnie broni Balizs.
8. min - Sinegubovs spod bandy, ale mrozi gumę krakowski golkiper. Chwilę później wygrany bulik przez jastrzębian, i uderzenie z pierwszego krążka przez Sevcenke, ale poradził sobie David Zabolotny.
7. min - Jeżek z dystansu, tor lotu krążka zmienia Rac, ale nie ma bramki, chwilę później próbował Sawicki, ale broni Bence Balizs.
6. min - Niedokładne podanie z tercji jastrzębian i mamy uwolnienie.
5. min - Goście w pełnym zestawieniu. Chwilę później sam na sam Freidenfelds, po wyjściu z ławki kar, ale fantastycznie broni Zabolotny.
4. min - Rac próbował wypatrzyć swojego kolegę z zespołu, ale Dominik Paś przerywa jego akcję.
3. min - Freidenfelds na ławce kar i gospodarze w przewadze.
2. min - Spokojna gra z obu stron.
1. min - Paś podawał do Kaleinikovasa, ten uderza z pierwszego krążka i kapitalnie broni David Zabolotny.
Zaczynamy pierwsze wznowienie dla gości.
18:29 - Obie drużyny już na lodzie.
Dzień dobry Państwu już za 15. min rozpocznie się mecz pomiędzy Comarch Cracovią i JKH GKS Jastrzębie. Gospodarze ani razu w tym sezonie nie przegrali jeszcze z Brązowymi Medalistami poprzedniego sezonu, ale dzisiaj jastrzębianie będą próbowali zmienić ten status. Czy im się uda? Zobaczymy już za około 2. godziny. Relację prowadzi dla Państwa Marcin Janicki