Rozgrywki: 2021/22 - Puchar Kontynentalny: Turniej Finałowy
2:1 (0:1, 2:0, 0:0) Zakończony
2022-03-04
19:00
Turniej Finałowy / Aalborg
0:1 Michaił Rachmanow #27 ( Nikita Anochowski #11, Siergiej Barbaszew #12 ) 5/5 03:47

Koniec meczu! Krakowianie z pierwszym zwycięstwem w Pucharze Kontynentalnym
60. min - Ofiarnie bronią się krakowianie.
59. min - Szutow w boksie Saryarki!
58. min - Rachmanow od zakrystii, ale wkomponowany do bandy przez krakowskiego zawodnika.
57. min - Dugin samotnie, dobitka Nemca, ale dobrze broni Szutow!
55. min - Lepszy okres gry Cracovii.
54. min - Csamango niecelnie z niebieskiej.
53. min - Ismagiłow do Nemca, ale ten nieznacznie się pomylił.
53. min - Kapica próbował samotnie spomiędzy bulików, ale został przyblokowany.
52. min - Popiticz huknął spod niebieskiej, lecz niecelnie.
51. min - Gołodniuk dwukrotnie uderzał z lewego bulika, ale w obu przypadkach górą był Pieriewozczikow.
50. min - Krakowianie dobrze "wyczyścili" kontrę gości.
49. min - Wyrównało nam się nieco tempo tego spotkania.
47. min - Dugin indywidualnie, lecz zablokowany przez Kazacha.
46. min - Kontra Bezrukowa zatrzymana przez krakowskiego obrońcę.
45. min - Jezek spomiędzy bulików, lecz przestrzelił.
44. min - Barbaszew wyszedł z kontrą, ale wystawiając gumę na środek nie zauważył, że nie ma tam żadnego z jego partnerów.
43. min - Kazachowie mocno zdeterminowani do odrobienia strat.
42. min - Biełajew przed bramkę, ale żaden z jego partnerów nie zmienił toru lotu krążka.
41. min - Strzał Kazachów z ostrego kąta powstrzymany przez Pieriewozczikowa.

40. min - Krakowianie zamknięci we własnej tercji.
39. min - Anochowski indywidualnie z ostrego kąta, dobitka jeszcze jego partnera z drużyny, ale górą Pieriewozczikow.
38. min - Trwa napór ze strony Saryarki.
37. min - Biełajew z ostrzejszego kąta, ale górą krakowski golkiper.
35. min - GOOOOOL!!!!! Znowu krakowianie wyszli dwójkową kontrą i zagranie na drugą stronę do Guli przyniosło zamierzony efekt!
35. min - Zrobiło się nieco więcej miejsca na tafli, z racji obustronnego wykluczenia.
34. min - Mocny strzał z ostrego kąta zatrzymany przez Pieriewozczikowa.
33. min - Gołodniuk z koła bulikowego, jednak niecelnie.
32. min - Dwójkowa kontra krakowian, wycofana guma do Miszczenki, lecz ten nieznacznie się pomylił.
31. min - Kapica samotnie spomiędzy bulików, lecz był przyblokowany i nie oddał precyzyjnego strzału.
30. min - Popiticz uderzył sprzed bulika, jednak nie pokonał kazachskiego bramkarza.
29. min - Sołowjow samotnie z lewego bulika, ale nie pokonał Szutowa.
28. min - GOOOOOL!!!!! Sołowjow pognał z kontrą, zagrał na drugą stronę do Popiticza, a ten wpakował gumę do niemalże pustej siatki i tym samym krakowianie wyrównują wynik spotkania w liczebnym osłabieniu!
27. min - Skutecznie bronią się krakowianie w liczebnym osłabieniu.
26. min - Dwójkowa kontra Cracovii, Miszczenko pokusił się jednak na indywidualny strzał, który został zamrożony przez Szutowa.
25. min - Bombardowanie krakowskiej bramki, ale dobrze spisuje się Pieriewozczikow.
25. min - Petarda Gołodniuka bez przyjmowania, ale górą Pieriewozcizkow.
24. min - Mocny strzał krakowianina powstrzymany przez Szutowa.
23. min - Danijar huknął bez przyjęcia, lecz nie pokonał krakowskiego bramkarza.
22. min - Kontra Guli powstrzymana przez kazachską obronę.
22. min - Ismagiłow niecelnie za siebie w tercji rywala i krakowianie stracili gumę.
21. min - Grymzin potężnie sprzed bulika, ale strzał po lodzie nie zaskoczył golkipera Cracovii.

20. min - Kuljew z bliska, dobitka Kazachów, ale nie ma bramki!
19. min - Kinnunen sprzed lewego bulika, lecz zdołał zamrozić gumę Szutow.
18. min - Mocny strzał z linii niebieskiej Kazachów, ale skutecznie Pieriewozczikow.
17. min - Kazamanow z niebieskiej, ale parkanem interweniuje Szutow.
16. min - Strzał z ostrego kąta zamrożony przez Szutowa.
15. min - Dobrze bronią się Kazachowie w liczebnym osłabieniu.
14. min - Popiticz pognał środkiem tafli, ale nie zdołał przedrzeć się przez kazachską obronę.
13. min - Walka o gumę pod bandą w krakowskiej tercji. Górą z tego starcia wychodzą zawodnicy z Kazachstanu.
12. min - Strzał spod niebieskiej gości, ale złamany kij i akcja zakończyła się fiaskiem.
11. min - Strzał Saryarki zatrzymany przez Pieriewozczikowa.
10. min - Nemec przed bramkę do Jezka, ale ten nie zdołał pokonać bramkarza.
9. min - Wstrzelenie krążka przez krakowian i do raka łapie gumę Szutow.
8. min - Lescovs potężnie z niebieskiej, lecz niecelnie.
8. min - Gołodniuk w samotnej kontrze zatrzymany przez krakowskiego defensora.
7. min - Kuljew z lewego bulika, lecz niecelnie.
6. min - Ismagiłow pognał do przodu, ale w sytuacji sam na sam z obrońcą nie zdołał go wymanewrować.
5. min - Csamango z lewego bulika, ale nie pokonał golkipera rywali.
4. min - GOOOOL!!!! Rachmanow w sytuacji sam na sam pokonuje Pieriewozczikowa pakując gumę pod poprzeczką!
4. min - "Pasy" zamknięte we własnej tercji, ale dobrze się bronią.
3. min - Worobjow celnie wstrzelił gumę z niebieskiej, ale krakowianie nie zdołali założyć zamku w tercji rywala.
1. min - Uderzenie Karagandy z niebieskiej powstrzymane przez Pieriewozczikowa.

3.13% 36.02
#59 Dienis Pieriewozczikow B 1 1.00 32 11 11 10 0 0 96.88 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#72 David Zabolotny B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0