7

Relacja live EIHC Polska - Włochy 0:2 - koniec meczu.

Relacja live EIHC Polska - Włochy  0:2 - koniec meczu.

Zapraszamy na relacje live z meczu Polska - Włochy w turnieju EIHC w Gdańsku.

Koniec meczu. Pechowy wynik. Niestety Polacy przegrywają po bardzo dobrym meczu. Włosi nieznacznie lepsi.

60 min - GOOOL! 0:2! Włosi pakują krążek do pustej bramki

60 min - Włosi już grają w pięciu. 23 sekudny. Wznowienie pod bramką Bernarda

59 min - Murray w boksie! Gramy 6 na 4! Nic z tego (póki co) nie wynika

57 min - Włosi znów będą grali w osłabieniu! To świetna wiadomość dla Polski!

56 min - Świetna okazja! Paś do Chmielewskiego, ten do Neupauera, ale obrońcy przejmują krążek i łapie Bernard

54 min - Podanie wzdłuż tafli do Szymona Marca, ale ten nie opanował

53 min - Starzyński odwraca się oddaje strzał! Bernard z trudem broni!

49 min - GOOOL! 0:1! Pietroniro dostał krążek po wygranym wznowieniu, a ten pod poprzeczkę zamienił swój strzał na bramkę!

49 min - I tyle z przewagi. Dziubiński ukarany dwoma minutami

48 min - Lacebelli wraca do gry i... znów zostaje odesłany na ławkę kar

48 min - Wzmógł się doping bardzo nielicznej grupy polskich kibiców w Gdańsku

47 min - Strzał Hofera, odbija Murray

46 min - Lacebelli ukarany dwoma minutami kar za spowodowanie upadku przeciwnika. Będziemy grali w przewadze

44 min - Paś do Dziubińskiego! Ten zmienia tor lotu krążka, ale krążek minimalnie mija bramkę!

43 min - Dobra, płynna gra, ale brakuje ikry w ataku

41 min - Zaczynamy trzecią odsłonę. Polacy przy krążku

Koniec II tercji. Włosi coraz odważniej grają. Polacy czujni w obronie i groźni w ataku. Nadal czekamy na pierwszą bramkę. Strzały: 27-19.

39 min - Błąd Murraya, podaje za bramką do rywali, ale zdążył wrócić na bramkę

37 min - Dronia z ostrego kąta. Instynktownie broni Bernard

36 min - Michalski w sytuacji sam na sam! Pavlu wraca i wybija krążek spod kija polskiego napastnika

35 min - Gra przerwana z powodu przepychanek Marca z Larkinem, jednak bez kar

33 min - Kolejne fatalne podanie Bychawskiego, znów sytuację ratuje Murray

32 min - Chmielewski minął rywali i oddał strzał, lecz wprost w bramkarza

32 min - O czas poprosił Tomek Valtonen

32 min - Mantinger strzela, ale w świetnym stylu broni Murray!

31 min - Zagranie przed bramkę Murraya, ale polski bramkarz blokuje to podanie

30 min - Gramy w pełnym zestawieniu

27 min - Będzie kara dla Starzyńskiego. Gramy znów w osłabieniu

25 min - Strzał Pavlu, pewnie łapie Murray

24 min - Gra przerwana, Dominik Paś uderzony krążkiem w twarz. Polski napastnik zszedł do szatni

22 min - Strzał Jeziorskiego - ponownie lepszy Bernard

22 min - Dobry strzał Droni, ale pewnie odbija bramkarz

21 min - Druga tercja. Zaczynają Polacy!

Koniec I tercji. Wynik trzymają dziś obaj bramkarze. Strzały: 18-6.

19 min - Ależ błąd Bychawskiego! Zagrał tuż przed bramkę do rywali! Na szczęście bez konsekwencji

18 min - Ciura mocno z niebieskiej odbija bramkarz włoski

17 min - Kotłuje się pod bramką Włochów, Chmielewski szuka goli

16 min - Będziemy grali w przewadze Pietroniro na ławce kar, za faul na Chmielewskim

15 min - Gościński strzela, odbija parkanami Bernard

14 min - Gramy w pełnym zestawieniu

13 min - Frigo strzela z bliska, ale minimalnie obok

11 min - Dominik Paś odesłany na dwie minuty na ławkę kar. Będziemy musieli sobie radzić w osłabieniu

10 min - Bryk oddaje mocny strzał z nadgarstka, ale dobrze interweniuje Bernard!

9 min - Dużo walki i starć pod bandami, nadal czekamy na pierwszą bramkę

8 min - Groźnie pod bramką Murraya, ale dobrze reaguje polska defensywa

6 min - Przegrane wznowienie Polaków, ale szybko odzyskujemy krążek

6 min - Uwolnienie pod bramką Bernarda

5. min - Włosi wyszli spod naszego pressingu! Murray dwa razy dobrze interweniuje.

4. min - Odważnie zaczęli biało-czerwoni. Grają agresywnie i kilka razy sprawdzili czujność Bernarda.

3. min - Gościński z bekhendu próował zaskoczyć włoskiego bramkarza. Golkiper Italii był na posterunku.

2. min - Paś! Ładnie przedarł się przez zasieki obronne Włochów. Uderzuł po lodzie, ale Bernard na posterunki.

1. min - Zaczynamy

Polska - Włochy 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)

0:1 - Pietroniro (48:32, 4/4)

0:2 - Frigo (59:59 , do pustej bramki)

POLSKA: Murray; Ciura, Bryk - Przygodzki, Starzyński, Michalski; Dronia, Bychawski - Dziubiński, Paś, Chmielewski; Kolusz, Wajda - Jeziorski, Neupauer, Gościński; Michałowski - Brynkus, Urbanowicz, Zygmunt, Marzec

Włochy: Bernard; Glira, Larkin - Traversa, Andergassen, Gander; Spornberger, Hofer - Frigo, Lambacher, Hochkofler; Pavlu, Pietroniro - Mantinger, Castluger, Lacebelli; Berger, Schweitzer