Nabór do klasy I SMS PZHL – zgrupowanie zawodników
Zajęcia na lodzie oraz testy ogólnorozwojowe i specjalistyczne zawodników powołanych na zgrupowanie związane z naborem do klasy pierwszej NLO SMS PZHL w Katowicach odbędą się 25 – 27 marca 2019. Szczegółowe informacje poniżej.
25 marzec – zbiórka zawodników I grupa godz. 17.00
26 marzec – zbiórka zawodników II grupa godz. 17.00
miejsce zbiórki NLO SMS PZHL, Katowice ul. Z. Nałkowskiej 10
tel. kontaktowy NLO SMS PZHL 601962 516
Internat NLO SMS PZHL 535055 675
25-26 marzec – zajęcia na lodzie / testy ogólnorozwojowe i specjalistyczne I grupa
26-27 marzec – zajęcia na lodzie/ testy ogólnorozwojowe i specjalistyczne II grupa
Na zgrupowanie zostali powołani następujący zawodnicy :
I grupa – 25.03.2019
MUKS NAPRZÓD JANÓW
Górdziel Jakub
Kowolik Igor
Krok Mateusz
Kupka Jan
Menc Aleks
Sterbenz Karol
Stankowski Kacper
Bujok Paweł
Ciepielewski Piotr
Moś Karol
Musioł Jakub
Fic Michał
Kania Mikołaj
Macioł Maciej
Rawa Bartosz
Chodor Błażej
Babczyński Błażej
Hofman Jonasz
Hofman Jakub
Bensz Michał
MKS SOKOŁY TORUŃ
Golik Mateusz
Wiwatowski Kamil
Kańczewski Konrad
Maćkowski Szymon
Schafer Eryk
Kowalski Adam
Lewandowski Maksymilian
Gołębiewski Michał
Podbordy Grzegorz
Wiwatowski Michał
Ziarkowski Kacper
Lisewski Maksymilian
Gauvin Antoni
HUKS LEGIA WARSZAWA
Rudnicki Aleksander
Labiński Jerzy
Skopiński Piotr
Zacharewicz Leon
ŁKH ŁÓDŹ
Drustinac Adrian
Grobelkiewicz Tomasz
Karasiński Arkadiusz
Kowalski Bartosz
Olszewski Patryk
Jonas Dominik
Łompieś Aleksander
Węgrzynowski Daniel
Sut Jan
GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK
Ananiew Filip
Kaczmarek Jonathan
Kurnicki Oliwier
Szczepkowski Mikołaj
Bielecki Jakub
Laskowski Adam
Wenz Wiktor
PTH KOZIOŁKI POZNAŃ
Biernacki Jakub
JKH GKS JASTRZĘBIE
Spyrka Bartłomiej
Zając Wojciech
Ciućka Jakub
Fojcik Maciej
Kapustka Kamil
UKH UNIA OŚWIĘCIM
Dworzak Filip
MUKS ORLIK OPOLE
Bielaczyc Piotr
Bielaczyc Mikołaj
Siemasz Szymon
Szyszło Oliwier
MOSM TYCHY
Augustyniak Marek
Grzegorczyk Adam
Kaczkowski Gabriel
Kucharski Szymon
Mużelak Kacper
Dziubanda Wiktor
Ratajczak Igor
Sobecki Karol
Łącki Kacper
Sobański Bartłomiej
II grupa – 26.03.2019
NIEDŹWIADKI MOSIR SANOK
Dulęba Marcin
Ostafiński Gabriel
Żółkiewicz Dawid
Orzechowski Radosław
Buczek Dominik
Niemczyk Patryk
Wiszyński Filip
Pisula Paweł
Radwański Aleks
Rocki Kacper
Koczera Mateusz
KTH KM KRYNICA ZDRÓJ
Kiełbicki Szymon
Wilk Jakub
Kuzak Marcin
Pawlik Paweł
Tumidalski Oliwier
UKH DĘBICA
Skrzek Wiktor
Pękala Nikodem
Bieniek Benedykt
MKS CRACOVIA KRAKÓW
Zych Wiktor
Surma Olaf
Kozioł Wojciech
Sobesto Arkadiusz
Dzięgiel Miłosz
Rozpond Michał
Tynka Dawid
Drozd Ignacy
MMKS PODHALE NOWY TARG
Klimowski Szymon
Szlembarski Dominik
Worwa Kacper
Malasiński Kacper
Trzebunia Jakub
Michalski Jakub
Zając Kacper
Jarczyk Krzysztof
Nykaza Daniel
Długopolski Łukasz
TMH POLONIA BYTOM
Malinowski Mateusz
Gurzyński Szymon
Kociszewski Mikołaj
Rutkowski Dżastin
Stępień Jan
Szugzda Oskar
Wybiral Paweł
Zberek Karol
Ziółkowski Jakub
Mularczyk Jakub
Zdanowicz Łukasz
Małecki Jakub
Wieczorek Łukasz
Łukawski Kacper
Chęciński Lucjano
Stępień Bartosz
Szlomski Marcin
Kura Maksymilian
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
Zadęcki Wiktor
Gętkowski Aleksander
Kubara Artur
Podsiadło Paweł
Sarnacki Eryk
Mirek Adrian
Mazur Marcel
Sekunda Norbert
Kieler Emil
Brzozowski Szymon
Komoder Kacper
Seweryn Antoni
HC RT TORAX PORUBA
Maciaś Krzysztof
Maciaś Kacper
Sienkiewicz Filip
Ślusarczyk Jakub
KREFELDER EV 1981 KREFELD
Cychowski Michał
Gromadzki Adrian
ES WEISWASSER
Staniszewski Mateusz
Juchniewicz Jan
DUSSELDORF EG
Nawrocki Michał
HC AZ HAVIROV
Kusak Michał
Włodara Olaf
Kusak Patryk
Kolat Dominik
HC OCELARI TRINEC
Chmiel Paweł
Wawrzkiewicz Dawid
HC FRYDEK-MISTEK
Siekierka Mateusz
Zbiórka zawodników w dniu 25 marca 2019r. g. 17.00 I grupa; w dniu 26 marzec 2019r. g.17.00 II grupa – Katowice Lodowisko JANTOR II ul. Z. Nałkowskiej 10.
Zawodnicy zgłoszą się z ważną legitymacją szkolną, aktualnymi książeczkami zdrowia, sprzętem do treningu specjalistycznego oraz ogólnorozwojowego.
Z uwagi na młody wiek powołanych zawodników prosimy rodziców o przywiezienie
ich na miejsce zbiórki oraz odbiór po zakończeniu akcji szkoleniowej.
Ze względu na dużą liczbę uczestników i ograniczoną ilość miejsc w internacie NLO SMS PZHL Katowice prosimy o potwierdzenie obecności w naborze wysyłając wiadomość SMS – TAK lub NIE Imię i Nazwisko zawodnika – trenerowi Arturowi Ślusarczykowi, tel. 601962516
Ze względu na dużą liczbę uczestników i ograniczoną ilość miejsc w internacie pierwszeństwo przyjęcia do internatu mają zawodnicy spoza Śląska.
Harmonogram naboru zostanie podany podczas zbiórki.
Jednocześnie prosimy o pobranie ze strony internetowej szkoły www.smspzhl.pl (zakładka Rekrutacja – formularz zgody – zgrupowanie naborowe) druku „ZGODY”, wypełnienie
i podpisanie oraz złożenie w dniu zbiórki do dyżurującego wychowawcy internatu.
Dyrektor Sportowy PZHL
Tomasz Demkowicz
- …………………………….
DEKLARACJA ZGODY
Wyrażamy zgodę na zamieszkanie syna ………………………………………………………………………..
w internacie Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZHL w Katowicach przy ul. Z. Nałkowskiej 10 w okresie naboru do szkoły.
Wyrażamy/ nie wyrażamy zgodę/y na podejmowanie decyzji związanych z leczeniem, hospitalizacją, zabiegiem operacyjnym w przypadku zagrożenia zdrowia lub życia mojego dziecka przez opiekunów w czasie przebywania dziecka w internacie.
Wyrażam/y zgodę na badanie mojego syna alkomatem.
Zobowiązujemy się do pokrycia szkód wyrządzonych przez mojego syna na terenie internatu.
Wyrażamy zgodę na wykonywanie rutynowych badań laboratoryjnych, w tym badań na obecność
kanabinoidów we krwi (pochodne niedozwolonych środków, w tym narkotycznych) w czasie naboru .
………………………………………………..
podpis Rodzica/ opiekuna prawnego
………………………………………………..
podpis Rodzica/ opiekuna prawnego
Komentarze