Kadra U16 nie zwalnia tempa. Oto lista na Christmas Cup w Toruniu
Po tournee w Czechach i trzech meczach z tamtejszymi zespołami przed najmłodszą polską reprezentacją – kadrą juniorów U16 zgrupowanie w Toruniu i występ w mocno obsadzonym Christmas Cup 2017. Na liście powołanych przez trenera Wojciecha Milana znalazło się 32 zawodników.
Młodzi biało-czerwoni otrzymają w Grodzie Kopernika szansę konfrontacji z bardzo mocnymi rywalami m.in. z Białorusi i Łotwy.
11 grudnia 2017 r. – Zbiórka zawodników Kadry Narodowej Juniorów U16
Toruniu (Lodowisko Tor-Tor) godzina 13.00,
11 – 14 grudnia 2017 r. – Konsultacja szkoleniowa w Toruniu,
15 – 17 grudnia 2017 r. – Mecze turniejowe w Toruniu,
Na grudniowe akcje szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U16 zostali powołani następujący zawodnicy:
Bramkarze:
- Nowak Mateusz (PTH Poznań)
- Płonka Filip (UKH Unia Oświęcim)
- Klimowski Szymon (MMKS Podhale Nowy Targ)
- Lisewski Maksymilian (Sokoły Toruń)
Obrońcy:
- Kasperek Oliwier (MOSM Tychy)
- Maciaś Kacper (HC RT TORAX Poruba/Czechy)
- Nowak Michał (UKS Sielec Sosnowiec)
- Proczek Michał (TMH Polonia Bytom)
- Szlembarski Dominik (MMKS Podhale Nowy Targ)
- Wytrykus Adam (MOSM Tychy)
- Żurawski Jakub (MMKS Podhale Nowy Targ)
- Kot Piotr (UKH Unia Oświęcim)
- Biłas Karol (Niedźwiadki MOSiR Sanok)
- Florczak Bartosz (Niedźwiadki MOSiR Sanok)
- Wikary Krystian (MMKS Podhale Nowy Targ)
- Grabarczyk Mikołaj (PTH Poznań)
Napastnicy:
- Baran Karol (UKS Sielec Sosnowiec)
- Bochnak Wiktor (HC RT TORAX Poruba/Czechy)
- Bukowski Krzysztof (CP de Meyrin/Szwajcaria)
- Drozd-Niekurzak Stanisław (Stoczniowiec Gdańsk)
- Kapica Fabian (MMKS Podhale Nowy Targ)
- Kapica Tobiasz (MMKS Podhale Nowy Targ)
- Sosnowski Krystian (MOSM Tychy)
- Sterbenz Karol (Naprzód Janów)
- Wicher Sebastian (TMH Polonia Bytom)
- Wybiral Paweł (TMH Polonia Bytom)
- Staniszewski Mateusz (Weisswasser/Niemcy)
- Ślusarczyk Jakub (UKS Sielec Sosnowiec)
- Kasprzyk Dominik (UKS Sielec Sosnowiec)
- Dobosz Szymon (Niedźwiadki MOSiR Sanok)
- Rutkowski Maciej (Krefelder EV 1981U16)
- Fruczek Kacper (Stoczniowiec Gdańsk)
Rezerwa:
- Kubiszewski Dawid (Naprzód Janów)
- Biernat Jan (MOSM Tychy)
- Gurzyński Szymon (TMH Polonia Bytom)
- Korzyniewski Łukasz (TMH Polonia Bytom)
- Sienkiewicz Filip (Niedźwiadki MOSiR Sanok)
Kierownictwo:
- Wojciech Milan (Trener KN Juniorów U16)
- Krzysztof Ząbkiewicz (Trener KN Juniorów U16)
- Łukasz Kiedewicz (Trener KN Juniorów U16)
- Andrzej Rutkowski (Serwisant KN Juniorów U16)
- Maciej Pastuszak (Fizjoterapeuta KN Juniorów U16)
- Piotr Krysiak (Serwisant KN Juniorów U16)
Zbiórka powołanych zawodników w dniu 11 grudnia 2017 r. (poniedziałek) o godzinie 13.00, – lodowisko „Tor-Tor” ul. Gen. Bema 29, Toruń.
Komentarze