Kadra juniorek U-18 na Turniej Nadziei Olimpijskich
Reprezentacja juniorek U-18 wystąpi w grudniu w Turnieju Nadziei Olimpijskich, który zostanie rozegrany w Miszkolcu. Przed wyjazdem na Węgry zawodniczki spotkają się na zgrupowaniu w Jastrzębiu-Zdroju.
Plan zgrupowania:
09 grudnia 2019 r. - Zbiórka zawodniczek Kadry Narodowej Juniorek U18 w Jastrzębiu Zdroju
09 - 11 grudnia 2019 r. – Zgrupowanie szkoleniowe w Jastrzębiu Zdroju
11 grudnia 2019 r. – wyjazd do Miscolc/Węgry
12 - 14 grudnia 2019 r. – Turniej Nadziei Olimpijskich
12 grudnia 2019 r. – Mecz POLSKA U18 – WĘGRY U18
13 grudnia 2019 r. – Mecz POLSKA U18 – SŁOWACJA U18
14 grudnia 2019 r. – Mecz POLSKA U18 – CZECHY U18
14 grudnia 2019 r. – powrót do Katowic
Powołane zawodniczki:
1. Baran Karolina - KH Dębica
2. Baran Zuzanna - MKHL Krynica-Zdrój
3. Błaszków Maja - MUKS Orlik Opole
4. Bujak Julia - KH Polonia Bytom
5. Grzybowska Helena - ZHK Poprad (Słowacja)
6. Kędra Wiktoria - SKKH Atomówki Tychy
7. Kobus Alicja - PTH Kozice Poznań
8. Kopciara Alicja - MOSM Tychy
9. Kot Anna - UKHK Unia Oświęcim
10. Nosal Małgorzata - KTH KM Krynica
11. Patla Vanessa - KH Polonia Bytom
12. Postel Zofia - UKH Białe Jastrzębie
13. Ratajczyk Nadia - GKS Stoczniowiec Gdańsk
14. Schramm Iga - PTH Kozice Poznań
15. Sikorska Wiktoria - HC Bycia Karvina (Czechy)
16. Sowa Alicja - KH Polonia Bytom
17. Talanda Ida - KTH KM Krynica
18. Zaborowska Julia - KH Polonia Bytom
19. Zaborska Anna - UKHK Unia Oświęcim
20. Zaborska Katarzyna - UKHK Unia Oświęcim
21. Żyła Justyna - UKHK Unia Oświęcim
Zawodniczki rezerwowe:
1. Bula Amelia - KHNLK Kojotki Naprzód Janów
2. Brzezińska Maja - GKS Stoczniowiec Gdańsk
3. Grzelak Julia - GKS Stoczniowiec Gdańsk
4. Jaskulska Olga - GKS Stoczniowiec Gdańsk
5. Langner Aleksandra - UKHK Unia Oświęcim
6. Łapińska Julia - GKS Stoczniowiec Gdańsk
7. Pierwoła Karolina - MMKS Podhale Nowy Targ
8. Radomska Katarzyna - UKH Białe Jastrzębie
9. Secemska Katarzyna - KHNLK Kojotki Naprzód Janów
10. Skręt Julia - KH Polonia Bytom
Kierownictwo:
Kowalczyk Tomasz - Trener główny
Owczarek Sebastian - Trener asystent
Chojnowska Maria - Fizjoterapeutka
Kowalik Jolanta - Fizjoterapeutka
Wieczorek Artur - Serwisant
Komentarze