Wyniki „na żywo” piątkowych sparingów (WIDEO)
Dziś zostały rozegrane cztery mecze sparingowe oraz starcie Pucharu Wyszehradzkiego. Jakie wyniki padły w tych spotkaniach?
Stronę prosimy odświeżać ręcznie, za pomocą klawisza F5. Apelujemy też o klikanie w reklamy, które pomaga w utrzymaniu serwisu na obecnym poziomie.
Sparingi
12:00 HC Mikron Nowe Zamki – GKS Tychy 1:3(0:2, 1:1, 0:0) koniec meczu
0:1 - Gleb Klimienko - Denis Akimoto (5:24),
0:2 - Christian Mroczkowski - Jarosław Rzeszutko (10:23),
0:3 - Christian Mroczkowski - Michael Cichy, Bartłomiej Pociecha (22:28),
1:3 - Peter Ordzovenský (32:02, 5/4).
Minuty karne:4-6
HC Mikron Nowe Zamki: Pavlas (Kristín) – Hatala, Ordzovenský; T. Pospíšil, R. Hruška (2), Stupka –Pavúk, P. Mikuš; Bajtek, Urban, J. Jurík – Drtina, Hain; Ondrušek, Šmída, Jaša – A. Kudrna; Múčka, Bečka, Števuliak (2) oraz Pulščák.
GKS Tychy: Lewartowski (Murray) – Kotlorz, Novajovský; Jeziorski (2), Galant, Witecki (2) – Kolarz, Bizacki; Kogut, Rzeszutko (2), Bagiński – Pociecha, Ciura; Mroczkowski, Cichy, Szczechura – Jeronau, Akimoto; Bryk, Komorski, Klimienko.
***
15:00 EHC Linz II - Re-Plast Unia Oświęcim 0:11 (0:3, 0:3, 0:5) koniec meczu
0:1 - Aleksiej Trandin - Sebastian Kowalówka, Martin Przygodzki (1:15),
0:2 - Gregor Koblar - Luka Kalan (3:00),
0:3 -Peter Tabaček - Łukasz Krzemień (9:53),
0:4 - Aleksiej Trandin - Łukasz Krzemień, DominikRaška (22:51),
0:5 - Martin Przygodzki - Anatolij Protasenja (30:39),
0:6 - Aleksiej Trandin - Sebastian Kowalówka (32:10),
0:7 - Sebastian Kowalówka - Miroslav Zaťko (42:09),
0:8 - Peter Bezuška - Patrik Luža, Aleksiej Trandin (44:43),
0:9 - Miroslav Zaťko - Anatolij Protasenja, Martin Przygodzki (49:05),
0:10 - Anatolij Protasenja - Aleksiej Trandin, Martin Przygodzki (52:53)
0:11 - Dominik Raška - Klemen Pretnar (55:46)
Unia: Saunders (Płonka) – Pretnar, Wanacki; Kalan, Koblar, Protasenja – Luža, Bezuška; Przygodzki, Trandin, Kowalówka – Zaťko, P. Noworyta; Tabaček, Krzemień, Raška –M. Noworyta, Kot; Prusak, Wanat, Dudkiewicz.
Trener: Nik Zupančič
***
18:00 Zagłębie Sosnowiec - Podhale Nowy Targ 4:7 (1:1, 0:3, 3:3) koniec meczu
1:5 - Bartłomiej Neupauer
2:5 - Tomasz Kozłowski (48.)
3:5 - Filip Stoklasa (54.)
4:5 - Robert Karczocha
4:6 - Krystian Dziubiński (60., do pustej bramki)
4:7 - Emil Švec (60.)
Zagłębie: Radziszewski (Czernik) - Cunik, Turoň; Kozłowski, Słaboń, Salamon - Triasunow, Kaluža; Oriechin, Karczocha, Garszyn - Podsiadło, Charousek; Bernacki, Stojek, Stoklasa - Działo, Horzelski; Nahunko, Rutkowski, Sikora.
Podhale: Odrobny – Suominen, Seed; Švec, Dziubiński, Worwa – Arousva, Kamienieu; Franek, Neupauer, Guzik – Wsół, Sulka; Jenčík, Hudak, Kominek oraz Słowakiewicz, Siuty, Kapica, Gruszka
***
19:00 KH Toruń - Metalurgs Lipawa 3:2 k. (0:0, 1:1, 1:1, d. 0:0, k. 2:1) koniec meczu
1:0 Jarosław Dołęga - Artiom Sadretdniow (23:01)
1:1 Maris Dilevka (27:45)
1:2 Bruno Zabis (46:31)
2:2 Danił Bogusz - Jarosław Dołęga (48:50, 5/4)
3:2 Aleksandr Wołżankin (65:00, decydujący rzut karny)
Rzuty karne: Bondaruk, Wołżankin - Miezis.
KH Toruń: Spěšný (Nowickij) - Kozłow, Syrojeżkin - Kalinowski, Fraszko, Sokołow - Smirnow, Skólmowski; Wołżankin, Fieofanow, Bondaruk - A. Jaworski, Pugacziow; Bogusz, Sadretdniow, Dołęga - Zieliński, Szkodenko; Minge, J. Jaworski, Olszewski.
***
Puchar Wyszehradzki
19:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) koniec meczu
1:0 – Dominik Paś – Radosław Nalewajka, Grzegorz Radzieńciak (22:10),
2:0 – Radosław Nalewajka – Kamil Wróbel (27:01),
3:0 – Patryk Pelaczyk – Māris Jass (41:51)
Minuty karne: 8 – 4.
JKH: Raszka – Górny (2), Radzieńciak; Urbanowicz, Jarosz, Kasperlik (2) – Kostek, Jass; Iossafov, Rohtla (2), Ł. Nalewajka – Michałowski (2), Gimiński; R. Nalewajka, Paś, Pelaczyk – Chorążyczewski; Matusik, Kulas, Wróbel.
Trener: Robert Kaláber
GKS Katowice: Rahm – Tomasik, Jaśkiewicz; Krężołek, Pasiut (2), Paszek – Čakajík, Salmi; Turtiainen, Da Costa, Lähde – Franssila, Devečka; Rajamäki, Makkonen, Michalski – Krawczyk, Wajda; Sawicki (2), Starzyński, Wiśniewski.
Trener: Risto Dufva.
Komentarze