Drugie miejsce Cracovii na turnieju w Czechach
Drużyna Cracovii zajęła drugie miejsce w turnieju w Ostrawie Porubie. W finałowym spotkaniu krakowianie przegrali z trzecioligowym czeskim HC AZ Havířov 4:6. O losach spotkania zadecydował słaby początek Pasów, którzy po siedmiu minutach przegrywali już 0:4. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Rafał Radziszewski.
finał:
Comarch Cracovia – HC AZ Havířov 2010 4:6 (0:4, 2:1, 2:1)
23. A. Kowalówka (Piotrowski, Rutkowski), 27. H. Demkowicz (D. Laszkiewicz), 48. Zieliński (Rutkowski), 58. D. Laszkiewicz - 1. Haas (Říčka), 2. Sztefek (Zientek), 3. Pechanec (Krisl), 7. J. Daneček (Maruna, Prokop), 40. Zientek (Pechanec), 48. Pechanec (Mráz, Pavlas)
Comarch Cracovia: Radziszewski – Sznotala, Besch, Kłys, Myjak, A. Kowalówka, Noworyta, Witowski, Zieliński – L. Laszkiewicz, S. Kowalówka, D. Laszkiewicz – Chmielewski, Dvořák, Kostecki – Kmiecik, Rutkowski, Piotrowski – Ziętara, Horowski, Cieślicki – H. Demkowicz
AZ Havířov: Lukáš Daneček – Hartmann, Prokop, M. Zientek, Krisl, Hegegy, Vydra, Balčík – Maruna, Najdek, Jan Daneček, Sztefek, Potočný, Stránský, Klimša, Haas, Říčka, Pavlas, Mráz, Pechanec
o 3 miejsce:
HC ZUBR Přerov – HC Vítkovice Steel (juniorzy) 4:3 po karnych (1:0, 2:1, 0:2 – d. 0:0 k. 1:0)
o 5 miejsce:
HC RT TORAX Poruba 2011 – HC Slezan Opava 6:2 (1:1, 2:1, 3:0)
Wyniki fazy grupowej:
Grupa A
HC RT TORAX Poruba 2011 - HC ZUBR Přerov 2:6 (0:1, 0:2, 2:3)
HC RT TORAX Poruba 2011 - Comarch Cracovia 2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
Bramki:
8. Holuša (Pavlačka), 33. Wolf (Krayzel) - 2. Kmiecik, 31. Kostecki (Kowalówka A.), 35. Kostecki (Piotrowski)
HC ZUBR Přerov – Comarch Cracovia 2:4 (0:2, 0:0, 2:2)
Bramki:
51. Goiš (Faltýnek), 57. Sakrajda (Kolář, Brada) - 4. Sznotala (Piotrowski), 19. Kmiecik (Besch), 50. Laszkiewicz L. (Kowalówka S.), 51. Laszkiewicz L. (Kowalówka S., Besch)
1. Cracovia 6 7:4
2. Přerov 3 8:6
3. Poruba 0 4:9
Grupa B
HC AZ Havířov 2010 – HC Slezan Opava 2:3 (0:0, 1:3, 1:0)
HC Slezan Opava – HC Vítkovice Steel (juniorzy) 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
HC Vítkovice Steel (juniorzy) - HC AZ Havířov 2010 1:4 (1:2, 0:0, 0:2)
1. Havířov 3 6:4
2. Vítkovice 3 5:4
3. Opava 3 3:6
Ostateczna kolejność:
1. HC AZ Havířov 2010
2. Comarch Cracovia
3. HC ZUBR Přerov
4. HC Vítkovice Steel (juniorzy)
5. HC RT TORAX Poruba 2011
6. HC Slezan Opava
Komentarze