Hokej.Net Logo

Wyświetleń: 3060

Hokejowy typer (ranking po sezonie zasadniczym)

2021-02-25 08:02:28

Zapraszamy do zabawy w typowanie wyników Polskiej Hokej Ligi w sezonie 2020/21. W obecnej edycji kibice typują wyniki meczów weekendowych w komentarzach na portalu pod artykułem.

Na czym polega zabawa? 

Użytkownik obstawia dokładny wynik meczu. Punktacja jest następująca:
3 punkty za dokładny wynik np. typ użytkownika 3-1 i takim samym rezultatem zakończył się mecz.
2 punkty za różnicę bramek np. typ użytkownika 2-1, a wynik meczu jest 3-2.
1 punkt za wygraną stronę np. typ użytkownika 3:1, a wynik meczu jest 8:5.
- Nie punktujemy remisów!

Pełny regulamin --- >>>  http://www.hokej.net/pl/tresc,pokaz,417,typer-regulamin-i-wykaz-nagrod.html

Po każdym miesiącu zrobimy podsumowanie zwycięzców danego okresu a następnie wyłonimy typera sezonu.

Od dzisiaj do rozpoczęcia meczów w komentarzach typujcie wyniki meczów ćwierćfinałowych:

Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim

Nagrody w typerze ufundowały firmy: Goldwell, JPA, Cellfast, Besco, Sport Rebel oraz eWinner (gwarantowane co miesiąc bonusy freebet). Dziękujemy.

 


Aktualny ranking po sezonie zasadniczym PHL oraz meczach Pucharu Polski i dwumeczu Polska z Węgrami:

Lp. Użytkownik ZK4 34. PP3 35. 36. Łącznie (msc) Łącznie (sezon)
1 Stalenkov 2 4 3 3 4 16 187
2 StGeorge 2 1 3 2 5 13 187
3 modano 1 2 3 4 2 12 181
4 krzysztof1974 2 3 1 2 4 12 181
5 grabo 2 3 1 5 6 17 179
6 koczren 2 4 3 2 4 15 178
7 Karatajev 2 3 3 3 5 16 177
8 stasiu71 1 4 3 6 5 19 177
9 Truti 2 3 0 1 4 10 176
10 dce 2 2 3 3 3 13 175
11 świebodzice3 2 3 2 3 3 13 175
12 Real 3 3 3 2 4 15 175
13 jack strong 3 4 0 3 8 18 175
14 fruwaj 2 3 1 1 4 11 173
15 ksu79 2 3 0 5 4 14 173
16 hokej zajebista gra 2 3 1 5 5 16 173
17 zadolak 1 3 3 1 6 14 173
18 bercok 1 3 1 5 4 14 172
19 Krzyzak 2 3 1 5 4 15 172
20 wpv 2 3 0 4 3 12 171
21 Adalbert 22 2 4 2 4 6 18 171
22 kasiak 2 4 0 1 3 10 170
23 Acid64 2 4 1 3 3 13 169
24 mala80 2 3 1 5 3 14 169
25 dzik1982 2 0 0 4 3 9 167
26 zibi-JKH 2 3 3 1 4 13 167
27 PORTLAND 2 1 2 1 3 9 166
28 zibi.kam 2 4 1 4 3 14 166
29 hokej_fan 2 4 0 2 4 12 166
30 majka_14 2 5 1 3 3 14 165
31 bankrut81 2 3 3 7 4 19 165
32 KuzynKSU 2 3 0 1 4 10 164
33 espańol 2 3 0 2 3 10 163
34 ommadawn 2 2 1 4 3 12 162
35 hubal 2 3 0 2 4 11 162
36 Peter79 2 3 0 4 4 13 161
37 jastrzebie 2 3 1 6 4 16 161
38 MeduZ 3 3 1 2 3 12 160
39 Marcin79-SanOK 0 4 2 3 5 14 160
40 LMP 1 3 2 4 6 16 160
41 gizmo36 2 3 0 3 3 11 159
42 czarli27x 2 3 3 5 4 17 159
43 Mady 2 3 0 6 3 14 158
44 kano 2 2 1 3 3 11 157
45 luki24osw 1 3 0 1 4 9 157
46 Sheep 1 3 1 2 5 12 157
47 danek78v 2 3 1 1 4 11 154
48 gandalf77 2 3 0 1 5 11 152
49 JaOn 2 0 0 0 0 2 151
50 asus 2 4 1 3 3 13 151
51 KrisssK 1 3 1 4 3 12 151
52 4rturKSU 2 3 0 5 4 14 149
53 GKS-WSD 2 3 1 2 3 11 147
54 Tomunio82 1 3 1 4 3 12 145
55 100cznia 2 0 0 0 0 2 143
56 Winterclasic 1 3 0 3 3 10 143
57 Daffy90 2 3 0 2 4 11 143
58 antisto 2 3 2 0 0 7 142
59 Pomorzanin77 3 4 2 0 4 13 141
60 ups 1 2 0 3 4 10 141
61 gieksa76 2 3 1 5 3 14 140
62 pawlo1233 2 3 1 2 3 11 137
63 gorzol82 1 3 3 2 5 14 127
64 Sienki 0 2 1 3 4 10 120
65 PEL52 1 3 0 4 5 13 120
66 luk5896 1 3 0 4 6 14 120
67 dawidp97 0 4 1 0 0 5 119
68 patrol8 2 3 1 4 4 14 113
69 yoyo 0 0 0 0 0 0 112
70 kasbar 1 0 0 0 0 1 112
71 Brusiek41200 1 0 0 0 0 1 110
72 wojteks23 1 0 0 0 0 1 109
73 Kruk77 1 0 0 1 5 7 109
74 Tellqvist 1 3 0 3 5 12 108
75 kaczena88 1 0 0 0 0 1 104
76 olek_38 1 0 0 0 0 1 104
77 KIWKA 1 0 0 0 0 1 103
78 hfdevil 1 0 0 0 0 1 100
79 ROBBSON 0 0 0 0 0 0 95
80 dwd 0 0 0 0 0 0 95
81 Damian03 1 0 0 0 0 1 95
82 LukaszOsw 2 5 0 5 4 16 89
83 Hokej_Fan_GKS_TYCHY 1 0 0 0 0 1 88
84 Marcos 2 2 1 3 3 11 83
85 juls 0 0 0 0 0 0 81
86 Marcios 0 0 0 0 0 0 80
87 lucjuk 0 0 0 0 0 0 76
88 JajcoW 4 2 3 4 2 15 70
89 pawliktyszan 1 0 0 0 0 1 69
90 karolsalawa 1 3 0 2 3 9 68
91 kojo 1 0 0 0 0 1 65
92 malpiszon155 0 0 0 0 0 0 60
93 bolo73 0 0 0 0 0 0 54
94 KSUNIAOSW1946 0 0 0 0 0 0 54
95 Madsen99 1 4 2 2 3 12 53
96 sanokk95 0 0 0 0 0 0 52
97 innu 0 0 0 0 0 0 50
98 JP 1 0 0 0 0 1 47
99 A.Morales 1 2 3 1 3 10 47
100 niemczyk 0 0 0 0 0 0 46
101 kr mar 1 3 0 3 4 11 44
102 henek.STS 0 0 0 0 0 0 39
103 xkarolx 0 0 0 0 0 0 34
104 Gonzo999 0 0 0 0 0 0 34
105 dohtor64 0 0 0 0 0 0 32
106 mazpa 0 0 0 0 0 0 31
107 Chmielaczek17 0 0 0 0 0 0 31
108 Aborygenus 0 0 0 0 0 0 30
109 Milo Snk 0 0 0 0 0 0 30
110 Jags 0 0 0 0 0 0 29
111 Mała Mi 0 0 0 0 0 0 27
112 Bartek38 0 0 0 0 0 0 24
113 gowen02 0 0 0 0 0 0 23
114 ker100 0 0 0 0 0 0 22
115 lefty150 0 0 0 0 0 0 22
116 Pianista88 0 0 0 0 0 0 16
117 kz74 0 0 0 5 5 10 15
118 Frick71 0 0 0 0 0 0 12
119 JoJKH 0 4 1 1 6 12 12
120 szop 0 0 0 0 0 0 11
121 patrykw17 0 0 0 0 0 0 10
122 CesaRock 0 0 0 0 0 0 9
123 palibyra 0 0 0 0 0 0 8
124 JakubBa1983 0 0 0 0 0 0 8
125 zakuosw 0 0 0 0 0 0 8
126 baca86 0 0 0 0 0 0 8
127 arturgks 0 0 0 0 0 0 5
128 boa85 0 0 0 0 0 0 4
129 bimbo 0 0 0 0 4 4 4



Powrót

Komentarze:

Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5-2
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4-2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 6-2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 5-2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3-4
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3-1

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2-4
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 4-2
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 3-1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5-2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4-3
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 1-2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2-1
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2-3

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1-0
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2-3
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4-1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5-2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3-2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3-1

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 4-3
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2-3

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2-4
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1-4
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5:2
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 7:1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 5:4
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 5:1

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 4:2
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:5

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 4:2
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3:4
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5-1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4-2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4-1
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 6-1

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3-2
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 4-2

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2-1
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2-3
Ćwierćfinał 1
Tychy - Sanok 3-1
Tychy - Sanok 4-0
Ćwierćfinał 2
Jastrzębie - Podhale 1-2
Jastrzębie - Podhale 3-0
Ćwierćfinał 3
Toruń - Cracovia 3-2
Toruń - Cracovia 3-4
Ćwierćfinał 4
Katowice - Unia 3-1
Katowice - Unia 2-4
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5:2
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:1
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:4
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 4:2

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:3
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3:4
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 3 2
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4 1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4 2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 2 3

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 5 4
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3 5

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 0 2
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1 3
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):

18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:2
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5:1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:1
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3-4
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3-2

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1-4
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1:2
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4-2
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5-2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3-2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4-3

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3-2
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2-1

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2-3
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1-3
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4-2
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok5-2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3-2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale3-2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia3-2
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia3-2

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim3-2
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim3-2
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5:2
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 5:1

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 4:3
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:2

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1:4
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:1
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:2
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:1

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:4
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 4:2

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1:2
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 0:1
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 3:1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5:2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:1

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:3
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 4:3

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3:2
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1:2
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 2-1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 2-3

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 1-3
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 2-3

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 1-4
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 1-0

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 0-2
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1-4
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4 - 1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4 - 1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4 - 1
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4 - 2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3 - 2
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2 - 3

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1 - 3
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3 - 2
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5:2
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5:2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:1
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 2:4

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:4
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 4:2

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 5:2
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:5
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5:0
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 3:1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 5:2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 2:0

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 1:4
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:1

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1:2
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3:2
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5-1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4-0

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3-1
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4-1

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2-3
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 4-2

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2-4
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3-2
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 6:2
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 5:1
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:4
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:3

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1:4
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:3
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5:2
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 6:1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 6:4
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:4
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 4:2

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 5:3
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:5
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4-1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5-1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 5-2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4-2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2-3
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3-2

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2-3
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3-2
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 3:1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:1

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:4
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:1

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1:3
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3:5
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok. 4:1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok. 6:3

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale. 7:1
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale. 4:2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia. 5:4
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia. 1:3

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim. 1:2
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim. 3:1
1.
TYCHY - SANOK 3:1
TYCHY - SANOK 4:2

2.
JASTRZĘBIE - PODHALE 4:1
JASTRZĘBIE - PODHALE 5:3

3.
ENERGA - CRACOVIA 4:3
ENERGA - CRACOVIA 2:3

4.
KATOWICE - UNIA 2:1
KATOWICE - UNIA 2:3
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5-2
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4-2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4-2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 5-3

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 4-3
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2-4

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2-4
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3-4
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 7:2
GKS Tychy - Ciarko STS Sanok4:1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale3:1
JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale5:2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:2 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:4

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1:3
GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:4
1
Tychy- Sanok 4-2
Tychy- Sanok 5-1
2
Jkh- Podhale 1-3
Jkh- Podhale 4-2
3
Torun- Cracovia 4-2
Torun- Cracovia 4-2
4
Katowice- Unia 2-4
Katowice- Unia 2-4
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 3-1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4-2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 1-3
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 1-4

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 1-4
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2-5

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 0-2
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim1-3
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 6:1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5:1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 5:2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:2
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 4:2

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:1
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:1
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5:1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:1
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:2
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:4

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim2:4
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3:2
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5:2
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:1

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:3
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:4

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1:3
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:3
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5:2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:1

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 4:2
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:3

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 4:2
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3:4
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:0
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5:1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:1
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:4
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:2

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3:2
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 4:2
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5 0
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5 0

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3 1
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4 2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 1 2
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 1 2

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2 1
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2 1
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5:1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:1
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:4
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:2

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:3
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1:3
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 6:2
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 3:2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 5:3
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:2
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 5:4

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3:1
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:5
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5:2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:1

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:2
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 4:2

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:1
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1:2
Tychy - Sanok 4:1
Tychy - Sanok 5:2

Jastrzebie - Podhale 4:1
Jastrzebie - Podhale 3:2

Toruń - Cracovia 3:4
Toruń - Cracovia 3:4

Katowice - Unia 1:2
Katowice - Unia 2:4
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4-2
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 3-2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 5-3
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale4-2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 4-3
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia2-4

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3-2
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1-2
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:1
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:1
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:1

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3:1
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3:2
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:2
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 2:4
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 5:3
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 4:2

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 5:3
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3:2
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok. 4:2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia. 2:3

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:3
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5:2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 5:2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:2
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 4:2

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:1
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1:3
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 3:1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 5:2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:2
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:2

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3:2
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:1
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5-1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4-2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3-1
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 5-2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3-2
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 1-2

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3-1
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2-3
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5:2
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 6:2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 2:4
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:1

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:4
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:5

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:3
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim2:4
Tychy-Sanok 4-1
Tychy-Sanok 3-2
JKH-Podhale 4-3
JKH-Podhale 3-1
Toruń-Cracovia 5-4
Toruń-Cracovia 3-2
Katowice-Unia 2-1
Katowice-Unia 2-3
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:2
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 3:2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 5:3
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:3

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 4:2
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:5

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:3
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 4:2
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok3:2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:3
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:1

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:6
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:5

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:3
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim2:5
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 5:3
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:4
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:3
23.02
GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5:2
KH Energa Toruń-Comarch Cracovia 2:3
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5:2
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 5:2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:1

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 4:3
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:2

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:4
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3:2
cwiercfinal 1 GKS Tychy -sts 5:3,GKS Tychy -sts 4:2 cwiercfinal 2 jkh-podhale 4:3, jkh -podhale 5:3, cwiercfinal 3 torun-cracovia 2:4,torun-cracovia 3:2,cwiercfinal 4 katowice-unia 3:1,katowice-unia 4:3
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4-1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 3-1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 6-3
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4-2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 4-3
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3-1

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3-2
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2-3
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4-1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 3-0

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4-2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4-2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3-2
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3-2

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3-2
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3-2
23.02
GKS Tychy-Ciarko STS Sanok 5:1
KH Energa Toruń- Conarch Cracovia 4:3
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5:1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:1
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:4
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:2

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:3
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1:3
Ćwierćfinał 1 (23.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:2

Ćwierćfinał 2 (24.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:1

Ćwierćfinał 3 (23.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:4

Ćwierćfinał 4 (24.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:3
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 2:1
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:4
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:5

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1:3
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1:2
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 3-1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 3-2

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4-2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3-1

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2-4
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2-3

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1-2
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2-3
Ćwierćfinał (23.02.2021)
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:2
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 1:3
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4-1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5-1
Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4-2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3-1
Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2-3
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3-2
Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1-2
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3-2
Ćwierćfinał 1 (23.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4-1

Ćwierćfinał 3 (23.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3-2
Ćwierćfinał 1 (24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4-1

Ćwierćfinał 2 (24.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 5-1

Ćwierćfinał 3 (24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3-2

Ćwierćfinał 4 (24.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3-2
Ćwierćfinał (23.02.2021)
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:2
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:3
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5:2
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 5:2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:1

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:5
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:4

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:4
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3:2
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 6 -2
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5-1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4-2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 5 - 1

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3-4
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2 -5

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 0 -1
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2 -3
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 6-2
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4-1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 5-3
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 6-3

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3-2
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 4-3

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3-2
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 4-2
Ćwierćfinał (23.02.2021)
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 3-1
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2-3
Ćwierćfinał(23.02.21)
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:1
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:2
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021)
Tychy- Sanok 6:0
Tychy- Sanok 5:1

Ćwierć finał 2 (24/25.02.2021)
Jastrzębie- Podhale 4:1
Jastrzębie- Podhale 2:2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021)
Toruń- Cracovia 2:3
Toruń- Cracovia 3:1

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021)
Katowice- Unia 2:4
Katowice- Unia 2:1
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok (5:2)
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 5:3
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 4:3
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:3

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:3
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 3:1
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 6-3
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4-1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4-3
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 6-3

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 4-2
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3-2

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2-3
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 4-2
Ćw ierćfinał(24.02.2021)
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 7:1
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:1
18:30 KH Energa Toruń -Comarch Cracovia 3:2
18:00 GKS Katowice -Re-Plast Unia Oświęcim 2:3
Ćwierćfinał 1 (23/24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok ----------
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 6:1

Ćwierćfinał 2 (24/25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 6:2
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:2

Ćwierćfinał 3 (23/24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia --------
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 3:1

Ćwierćfinał 4 (24/25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:5
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 4:3
Ćwierćfinał 1 (24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok. 4:1

Ćwierćfinał 2 (24.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhal 3:2

Ćwierćfinał 3 (24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:3

Ćwierćfinał 4 (24.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim. 2:3
24.02
GKS Tychy- Ciarko 4:1
Energa- Cracovia 2:3
GKS K- Unia 2:3
JKH -Podhale 3:1
Ćwierćfinał 1 (24.02.2021):
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 6:1

Ćwierćfinał 3 (24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:3
Ćwierćfinał 1 /24.02.2021):

18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 5:1

Ćwierćfinał 2 (24/02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:1


Ćwierćfinał 3 /24.02.2021):

18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 1:3

Ćwierćfinał 4 (24/02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:4
Ćwierćfinał (24.02.2021)
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:1
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:1
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:3
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 4:2
Ćwierćfinał 1 (24.02.2021)
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:1

Ćwierćfinał 2(24.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:2


Ćwierćfinał 3 (24.02.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:3

Ćwierćfinał 4 (24.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:3
Ćw ierćfinał(24.02.2021)
18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4-1
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3-1
18:30 KH Energa Toruń -Comarch Cracovia 2-4
18:00 GKS Katowice -Re-Plast Unia Oświęcim 1-3
Ćwierćfinał 1 (24.02.2021):

18:00 GKS Tychy - Ciarko STS Sanok 4:1

Ćwierćfinał 3 (24.02.2021):

18:30 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2:3
Ćwierćfinał(25.02.2021)
18:00 JKH Jastrzębie -Tauron KH Podhale 3:1
18:00 GKS Katowice -Re-Plast Unia Oświęcim 2:4
JKH-Podhale 3:1
GKS Katowice-Unia 1:4
Ćwierćfinał 2 (25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 4:1

Ćwierćfinał 4 (25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1:6
Ćwierćfinał 2 (25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:1

Ćwierćfinał 4 (25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 1:4
Ćwierćfinał 2 (25.02.2021)
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:1
Ćwierćfinał 4 (25.02.2021)
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim. 2:5
Ćwierćfinał 2 (25.02.2021):
18:00 JKH Jastrzębie - Tauron KH Podhale 3:1

Ćwierćfinał 4 (25.02.2021):
18:30 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim 2:4
Ćwierćfinał (25.02.2021)
18:00 JKH Jastrzębie -Tauron KH Podhale 3:1
18:00 GKS Katowice -Re-Plast Unia Oświęcim 2:4
Ćwierćfinał (25.02.2021)
18:00 JKH Jastrzębie -Tauron KH Podhale 2-3
18:00 GKS Katowice -Re-Plast Unia Oświęcim 1-5
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V