1 Dzień zmagań w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (WIDEO)
Dzisiaj na lodowisku Jantor w Katowicach rozpoczyna się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży.
GR. E
KH POLONIA BYTOM – MOSM TYCHY 4:2 (0:0, 3:1, 1:1)
1:0 Wybiral - Kociszewski (25:19),
2:0 Wybiral - Kociszewski (28:44),
2:1 Mużelak - Kucharski, Sobecki (35:10, 5/4),
3:1 Wybiral - Stępień (36:32, 5/4),
3:2 Ratajczak - Mużelak (40:13),
4:2 Kociszewski (59:46, 4/5)
Sędziowali:Rafał Noworyta(główny) –Sebastian Iwaniak, Jakub Śreniawski (liniowi).
Minuty karne:8-8.
Strzały:44-23.
Widzów:mecz rozgrywany bez udziału publiczności.
Polonia:Wieczorek – Stępień, Pawlik (2); Wybiral, Gurzyński, Kociszewski – Włodara (2), Łukawski; Karasiński, W.Zając (4), Spyrka – Majewski, Szlomski; Jung, Wawrzkiewicz, Łoza – Lisowski, Fojcik; Mróz, Chodak.
Trener: Dariusz Jędrzejczyk
Tychy:Kubiaczyk – Hanzel, Sobecki (2); Drabik, Krzyżowski, Łatka – Twarowski, Labiński; Kucharski (2), Ratajczak, Mużelak – Strużek, Malinowski; Augustyniak, Nowak, Wróblewski – Siekierka, Grzegorczyk; Makaj, Kowalik, Chojęta (4).
Trener: Janusz Kwiatkowski.
GR.E
MMKS PODHALE NOWY TARG – ŁKH ŁÓDŹ 9:2 (3:1, 3:0, 3:1)
0:1 Moruha - Staniszewski, Laptinov (04:08),
1:1 Valtonen - Maciaś, Michalski (10:41, 5/4),
2:1 Malasiński - Szlembiarski, Trzebunia (12:27, 4/5),
3:1 Sarniak - Jarczyk, Szlembiarski (16:52, 5/4),
4:1 Maciaś - Michalski (21:30, 5/4),
5:1 Jarczyk - Szlembiarski, Sarniak (23:44),
6:1 Valtonen - Długopolski (31:44),
7:1 Valtonen - Maciaś (42:30),
8:1 Luberda - Bury (44:51),
9:1 Sulka - Leja, Worwa (47:02),
9:2 Kasianchuk - Olszewski (52:03)
Sędziowali:Sebastian Kłaczyński (główny) –Mateusz Gwiozda, Damian Czudowski (liniowi).
Minuty karne:6-12.
Strzały:47-20.
Widzów:mecz rozgrywany bez udziału publiczności.
Podhale:Klimowski (od 40:01 K.Zając) – Szelmbiarski, Sarniak; Jarczyk, Malasiński, Trzebunia – Maciaś (4), Słowakiewicz; Długopolski, Michalski, Valtonen – Nykaza, Sulka; Leja, Pudzisz (2), Worwa – Bury, Sokół; Luberda, Rączka, Łojas.
Trener: Jacek Szopiński
Łódź:Klysh (od 40:01 Walkowiak) – Laptinov, Kowalski; Łuczak, Węgrzynowski, Paradowski – Matuszewski, Cieślak; Kasianchuk (2), Kozak (2), Moruha (2) – W.Marciniak, Staniszewski (2); P.Marciniak, Lisiecki (2) – Olszewski (2).
Trener: Yury Ziankou
GR. D
MKS SOKOŁY TORUŃ – MKS CRACOVIA 8:3 (2:1, 5:2, 1:0)
1:0 K.Wiwatowski - Zberek (05:57),
1:1 Kiełbicki - Kuzak, Shatilov (09:51),
2:1 Shirkov - Golik, Nawrocki (17:47),
3:1 Mularczyk - Maćkowski (22:18, 5/4),
4:1 Gołębiewski - Zberek, Laskowski (22:59),
5:1 Napiórkowski - Zberek (23:17),
6:1 Maćkowski - Napiórkowski, Schafer (28:21, 5/4),
6:2 Kuzak - Shatilov (32:41),
6:3 Kuzak (34:28),
7:3 Golik - Kurnicki (38:37),
8:3 Krzymowski (48:29)
Sędziowali:Dariusz Pobożniak(główny) – Maciej Gąsienica-Makowski, Krzysztof Worwa (liniowi).
Minuty karne:4-8.
Strzały:33-16.
Widzów:mecz rozgrywany bez udziału publiczności.
Sokoły: Lisewski–Kańczewski, Schafer; Mularczyk, Maćkowski, Napiórkowski – Kurnicki (2), Błotnicki; Golik, Shirkov, Nawrocki – Kowalski (2), Gołębiewski; Laskowski, K.Wiwatowski, Zberek – Osmołowski, Krzymowski; Nawrot, M.Wiwatowski, Ziarkowski.
Trener: Paweł Głaz
Cracovia: Rospond– Surna (2), Mętel; Kuzak, Kiełbicki, Shatilov (2) – Sobczyk, Wróbel; Bieniek (2), Kozioł, Skrzek – Kapa, Tynka; Tomal (2), Żądło, Laszkiewicz – Gorczyca, Adamczyk; Balasa.
Trener: Dominik Salamon
GR. D
UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK – KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW 2:1(1:0, 0:0, 0:1, 1:0)
1:0 Radwański - Pisula, Dulęba (05:57),
1:1 Ciepielewski - Jo.Hofman, Musioł (52:25, 5/4),
2:1 Sudyka - Orzechowski (64:53)
Sędziują:Marcin Majta (główny) – Łukasz Barutowicz, Michał Kret (liniowi).
Minuty karne:8-24. (w tym 2 minuty kary technicznej dla Sanoka)
Strzały:0-0.
Widzów:mecz rozgrywany bez udziału publiczności.
Sanok: Wiszyński– Rocki, Orzechowski; Dulęba, Pisula, Radwański – Starościak (6), Koczera; Jakub Mazur, Sudyka, Skopiński – Niemczyk, Kozioł; Żółkiewicz, Burczyk, Łańko – Jan Mazur, Górniak.
Trener: Krzysztof Ząbkiewicz
Janów: Grobelkiewicz– Kowolik (6), Kania; Musioł, Ciepielewski, Macioł (12) – Chodor (2), Wojciechowski; Babczyński, Menc (2), Moś – Bujok, Timm; Gruca, Ja.Hofman, Jo.Hofman (2) – Sławski, Wojsław; Szczypa.
Trener: Adrian Parzyszek
Komentarze